Ανεκδοτάκια

[SIZE=“3”]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAXAXXAXAXAXΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααα…ααΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑ…[/SIZE]

ΕΛΕΟΣ… ΚΛΑΙΩ ΜΛΚΕΣ…

χαχαχαχαχα το ηλιθιοτερο απολα

Είδα κάποιος με αναζήτησε πριν,για αυτό και πόσταρα8)
Να περιμένετε και άλλα,ακόμα πιο καυτά δήθεν…:wink:

ρε μαλακα!!!

:lol::lol::lol::lol3::lol3:

χαχαχα! εχουν αρχισει να μου αρεσουν και τρομαζω! :lol:

Eγώ. Εγώ αγόρι μου. Μην τους αφήνεις να πιστεύουν ότι στέλνουν ανέκδοτα…

Προσπαθώ με το φυστίκι που έχω για μυαλό να φανταστώ πως μπορεί να γίνει αυτό!!

Το τελευταίο μου φαίνεται αξεπέραστο!

Δακρυα…Σοβαρα…:’)

Ειναι τωρα ο Ομπραντοβιτς,το 2020,στον βαζελο,15αστερος κι ετσι,τα χει παρει ολα και συνεχιζει να γαμαει και να δερνει.Ε ξαφνικα ερχονται απο του Λεικερς τα αφεντικα και του λενε σε θελουμε στους Λεικερς,σε παρακαλουμε ελα να μας κανεις παλι ομαδαρα,θα σε χρυσωσουμε κτλ.Οχι λεει ο Ομπραντοβιτς,δεν αφηνω τον παναθηναικο μου,να πατε να γαμηθειτε φλωροι και τετοια.Του λενε 5 δισεκατομμυρια δολλαρια το χρονο.Στον πουτσο του ο Παναθηναικος,κατευθειαν παιρνει το πρωτο αεροπλανο και φευγει Λος Αντζελες.

Ε ξεκινανε εκει,παιρνει και τον Μπογρη μαζι του,που εχει γινει ο ελληνας Λεμπρον και γαμαει την Μαντονα εκεινη την εποχη,γαμανε και δερνουν οι Λεικερς,αηττητοι στα πλεηοφφ,καταπληκτικη αμυνα,το σηκωνουν για πλακα.Πανηγυρια και κακο στο Λος Αντζελες,μετα απο λιγες μερες τον φωναζουν τα αφεντικα και του λενε
-Ολα καλα ρε Ζελικο,νταξει τους λιωσαμε ολους,αλλα ρε φιλε εδω ειναι ΝΒΑ,δεν μπορεις να παιζεις μονο αμυνα,θελουμε θεαμα,καρφωματακια αλλεη ουπ πασες κατω απο τα ποδια και τετοια.
-Μα τι λετε τωρα,εγω εχω μαθει να παιζω ετσι,γαμαω και δερνω,δεν μπορω να το αλλαξω ξαφνικα(στα σερβικα)
-Φιλος,ή αλλαζεις ή μπουλο.

Ε πληγωμενος ο Ζελικο,φευγει,παιρνει τηλεφωνο τον Ιτουδη,του λεει τον πονο του,τι να του πει και ο Ιτουδης,το κλεινει και παιρνει τους δρομους.Παει σε 30 μπαρ,πινει τα κερατα του,ξαφνικα καταληγει εκει σε ενα μπαρακι,παραγγελνει το Τζακ του,κοιταει γυρω,και βλεπει μπροστα του τον Γιοκαρινη.

-ΩΠ ΣΕ ΞΕΡΩ ΕΣΕΝΑ.Ο 15αστερος ο Ζελικο εισαι.Τι λεει πως παει?
-Ε τι να πει,να ηρθα εδω,πηρα τους Λεηκερς,το σηκωσαμε για πλακα,αμυναρα και συστηματαρες συνεχως,και μου λενε τωρα οι αλλοι οι μαλακες ή θα αλλαξω το παιχνιδι και θα παιζω πιο θεαματικα ή μπουλο.

Και τον κοιταει ο Γιοκαρινης με ενα βλεμμα κατανοησης,κουναει το κεφαλι και του κανει

Νοοσταλγοοοος του Pick and Roolll
Νοσταλγοοοοooooς του Pick and Rooooooolll

πιο πολυ μ’αρεσε η διηγηση παρα το τελος , χωρις να θελω να το υποτιμησω

παντως ο ομπραντοβιτς ξερει και αγγλικα

Γυρνάει ένα βράδυ ο άντρας σπίτι τσακισμένος απο την κούραση οπότε βλέπει
σπίτι την γυναίκα του να έχει πέσει στο κρεβάτι με τα sexy εσώρουχα και του
λέει:

  • Έλα να…
    το κάνουμε 50 (!!!) φορές.
  • Ρε γυναίκα λέει άσε με σήμερα είμαι πτώμα.
  • Όχι σήμερα θέλω…
  • Αύριο όσες φορές θέλεις ,είχαμε…πολλή δουλειά στο μαγαζί…
  • Σήμερα,50 φορές ή χωρίζουμε (!)
    Τι να κάνει ο άνθρωπος προκειμένου να μην χωρίσει, γδύνεται πέφτουν στο κρεβάτι και αρχίζουν το sport…

5,10 φορές.

  • Ρε γυναίκα δεν μπορώ άλλο…
  • Σκάσε και συνέχισε…

15,20,25 φορές.

  • Πεθαίνω, τελειώνω άσε με…
  • Σκάσε και …

30.35.40.45.48.49.50 φορές.
Πέφτει ο άντρας κάτω απο την κούραση. Την άλλη μέρα το πρωί σηκώνεται η γυναίκα, βλέπει τον άντρα της να ρίχνει ακόμα κάτι ροχαλητά ξεγυρισμένα και λέει «Να πάω να του ετοιμάσω πρωινό να τον ευχαριστήσω τόση υπομονή έκανε ο άνθρωπος».Μετά από κάνα μισάωρο σηκώνεται και ο πολεμιστής μας χλωμός και πάει αργά-αργά προς το μπάνιο. Περνάνε 5.10.15.λεπτά.Μετά από καμιά ώρα λέει η γυναίκα του «κάτσε να πάω να δω μήπως έπαθε τίποτα. Πάει σκύβει στην κλειδαρότρυπα και βλέπει τον άντρα της μπροστά στην λεκάνη να την έχει βγάλει, να την χαϊδεύει και να λέει «Έλα ησύχασε, κατούρημα είναι…»

Ένα φρέσκο πρωϊνιάτικο,με την τσίμπλα στο μάτι

Είναι ο Σάκης και ο Τάκης και έχουν μετατεθεί στον Έβρο φαντάροι,όπου ως γνωστόν βρίθει απο τα κουνούπια,γνωστά και ως γκατζολόπτερα ή f-δεγκάτζι. Τους ανατίθεται λοιπον το δύσκολο έργο απ τον διοικητή τους να καθαρίσουν ένα έλος από τα καλάμια και να διώξουν τα ενοχλητικά κουνούπια μαζί με εθελοντές απ το γειτονικό χωριό.Εξοπλίζονται με μάσκες,ειδικές φόρμες κτλ και πιάνουν δουλειά.Ένα παράξενο θέαμα όμως θα τους τραβήξει την προσοχή…Ανάμεσα στους κατοίκους του χωριού που βοηθάνε,είναι 2 τύποι που δε φοράνε ούτε στολές,ούτε τίποτα και ανενόχλητοι καθαρίζουν τις καλαμιές και ραντίζουν τα κουνούπια,χωρίς αυτά να μπορούν να τους τσιμπήσουν.Τους πλησιάζουν και φαίνεται σαν να πέφτουν πάνω σε ένα αόρατο πλέγμα.Απορημένοι κοιτάζονται και αναρωτιούνται…
-Ρε συ Σάκη γιατί αυτούς δεν τους τσιμπάνε τα κουνούπια?
-Ε δε βλέπεις ρε συ?
-Τι να δω ρε συ??
-Ε μα είναι λογικό,οι άνθρωποι αυτοί…

[SPOILER]είναι με-σίτες[/SPOILER]

Το παραπάνω Χοκαμίσιο δήθεν νομίζω υπάρχει και ως παραλλαγή όπου οι Σάκης και Τάκης θέλουν να βρουν σπίτι και έρχονται αντιμέτωποι με δύο τύπους με κάτι σίτες μπροστά αλλά ήταν λογικό…

Καλό πάντως!:lol::lol:

Ε ναι ρε συ είναι λογικό.Ήταν υποψιασμένοι οι δύο φίλοι απ το προηγούμενο ανέκδοτο γι αυτό και ήταν εν τέλει λογικό!:stuck_out_tongue:

Σας γάμησε όλους όμως ο Hell Commander.
“Έλα ησύχασε, κατούρημα είναι”, ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Εντάξει δεν υπάρχει αυτό… Κλαίω…

Παει ένας τύπος σε ένα ουζερί κάθετε μόνος του σέ ένα τραπεζάκι και λέει στον σερβιτόρο
-φίλε, βάλε μου ένα ποτήρι τσίπουρο…
του βάζει ο σερβιτόρος…
-φίλε, βάλε μου ακόμα ένα…
του ξαναβάζει ο σερβιτόρος…
-φιλε, βάλε μου ακόμα ένα ρε συ…
του βάζει ο σερβιτόρος αλλά έχει αρχίσει να αναρωτιέται γιατί πίνει έτσι!
-φίλε, βάλε μου και ένα τέταρτο ρε…
-οκ ρε φίλε, να σε βάλω! Αλλά να σε ρωτίσω ρε συ… γιατί πίνεις έτσι;
-Που να στα λέω… είχα το πρώτο μου τσιμπούκι σήμερα!
-Εεε, τότε αν είναι έτσι το 5ο κερασμένο από εμένα!
-Μπαα άστο ρε συ… Όσα και να πιω, η γεύση δεν φεύγει με τίποτα…

:p:p:p

^^^
#-o:lol::lol::lol:

Ένα παρόμοιο.Πάει ένας τύπος σ ένα μπαρ,κάθεται στη μπάρα και φωνάζει το γκαρσόνι.
-Βάλε μου ένα ουίσκι πριν αρχίσουμε.Του βάζει ο μπάρμαν σχετικά απορημένος.Μετά από λίγο ξαναλέει ο πελάτης: βάλε ένα ουίσκι πριν αρχίσουμε.Του ξαναβάζει ο μπάρμαν ακόμα πιο απορημένος.Το πίνει ο πελάτης,τον ξαναφωνάζει και λέει : Βάλε ένα τρίτο ουίσκι πριν αρχίσουμε.Τέλος πάντων συνεχίζεται αυτήη ιστορία.Φτάνοντας αισίως στο 10ο ουίσκι ξαναλέει ο πελάτης τελείως λιάρδα: βάλε ένα ακόμα ουισκάκι πριν αρχίσουμε.Εε τα παίρνει ο μπάρμαν και λέει και αυτός : Ρε φίλε να σου βάλω,αλλά έχεις να τα πληρώσεις όλα αυτά? και λέει ο πελάτης: αρχίσαμεεε :stuck_out_tongue:

ωχ… Μην αρχίσουμε τα ανέκδοτα με μπαρ…
Αλλά αφού αρχίσαμε ας πω ακόμα ένα όχι και τοσο χαρούμενο…

Είναι 3 τύποι κομμάτια και αφού έχουν γυρίσει όλα τα μπαρ, παν κατα τις 8 το πρώι σε ένα ακόμα μπαρ για ‘κλείσιμο’! Με το που παν να μπούν μέσα, πέρνουν σβάρνα τις γλάστρες, πέφτουν πάνω στα τραπέζια, βαραν στα ντουβάρια κλπ… Τελικά οι 2 καταφέρνουν να φτάσουν στο μπαρ αλλά ο άλλος πέφτει κάτω στο πάτωμα σε κώμα
-Βάλε μας 2 ουίσκια ρε μάστορα, λεν στον μπάρμαν
-τι; μόνο οι 2 σας θα πείτε; ο άλλος όχι; λεει με ειρωνια ο μπαρμαν
-μπααα… άστον αυτόν… οδηγάει!!

:stuck_out_tongue: