Ανεκδοτάκια

τυπος κανει καμακι σε τυπισσα στο μπαρ, ακολουθουν χαμογελα, κλεισιμο ματιου, “το ποτο ειναι κερασμενο απο τον κυριο” κλπ. παει κοντα του η τυπισσα, πιανουν κουβεντα, πεφτει το πρωτο φιλι, δευτερο, ψιλοφασωνονται, κλπ κλπ, με τα πολλα πανε σπιτι του “για ενα τελευταιο ποτο”, μπαινουν καθονται, της λεει ο τυπος :
-Να σου βαλω ενα ποτο ?
-Βαλε μου
-Τι πινεις ?
-Βοτκα
-Να σου βαλω δυο δαχτυλακια ?
-Ας πιουμε το ποτο πρωτα…

:lol::lol::lol:

2 Τύποι που είναι ‘Γκολ’ κάθονται σε ένα μπάρ και μιλάνε…

σε μια φάση λεεί ο ένας στον άλλον…
-Βαζεις στοίχημα ότι μπορώ να περάσω μέσα από την κλειδαριά;
-έε, σιγά το δύσκολο… και εγώ το κάνω!
παίρνει φόρα ο πρώτος και την στιγμή που πάει να βαρέσει πάνω στην κλειδαρία, ανοίγει κάποιος την πόρτα και πέρναει ο σουρωμένος!
παίρνει φόρα και ο δεύτερος αλλά δεν τον έκατσε κάλα σαν τον προηγούμενο και σκάει με την μύτη πάνω στην κλειδαρία και λεει…

  • ποιος μ@λακας έβαλε το κλειδί πίσω από την πόρτα;;;

:smiley:

μ’αυτο ειχα ΛΙΩΣΕΙ :

καθονται δυο και “την πινουν” σε ενα σπιτι. το ενα τσιγαρο μετα το αλλο, σε καποια φαση σηκωνεται ο ενας και κοιτιεται στον καθρεφτη και βλεπει οτι ειναι αξυριστος. και λεει
"πωωω ρε επρεπε να ξυριστω πριν πιω…"
και του λεει ο αλλος

[SPOILER]οχι [I]πριν πιο[/I] ρε μαλακα, [I]πιο πριν[/I]…[/SPOILER]

χαχαχαχα και εγώ είχα λιώσει με αυτό!! και εσύ από τον Παναγιωτόπουλο το άκουσες;;;

οχι εγω το ακουσα πριν απο 4-5 χρονια, βραδυ, σε φαση παραλια, φωτια, μπυρες, και να λεμε ανεκδοτα για κανα διωρο σερι… ολοι φυγαμε με κοιλιακους… :wink: ρε γμτ ειναι και ενα που λεγεται γυρος-κιθαρα, που ειναι ΥΠΕΡ-ανεκδοτο, αλλα δυστυχως δεν μπορω να το μοιραστω απο δω γιατι θελει κινηση, αλλα δεν υπαρχει ατομο που να το εχει ακουσει κ να μην ΛΙΩΣΕΙ στο γελιο… τεσπα… ΝΕΧΤ ??

Να και ένα ανέκδοτο που όταν το άκουσα έσκασα στα γέλια! τώρα από εδώ μπορεί και να μην με βγεί τόσο καλό…

είναι ένας τύπος και ξαφνικά μια μέρα του ρχετε στο μυαλό να πάει για σαφάρι! Ετοιμάζει τα πράγματα, πέρνει και τον αλβανό που έχει για τα χωράφια, μπαίνουν στο Navara και φεύγουν για τις ζούγκλες!
Αφού έχουν κάνει και δει πάααρα πολλά πράγματα την πρώτη μέρα (περνούσαν από ποτάμια, τους κυνηγούσαν τίγρεις κλπ…) λένε να την πέσουν για ύπνο…
Πάνε λοιπόν δίπλα από ένα ποτάμι και πριν καλά καλά πουν καλυνήχτα, το αφεντικό ξεράθηκε στον ύπνο! Ο αλβανος όμως έμεινε καταενθουσιασμένος και για αυτό κοιτούσε τα άστρα και σκεφτόταν όλα τα πράγματα που έζησε! Ξαφνικά! Βγαίνει ένας κροκόδειλος από την λίμνη και αρπάζει τον αλβανο από τα πόδια!
-αφεντικο! αφεντικο! Βοήθεια! με τρωνε!
Χριστο δεν καταλαβε ο άλλος και συνεχίζει να κοιμάται…
κάνει μεγαλλυτερη χαψιά ο κροκόδειλος και τον δαγκώνει μέχρι τα αρ…χιδια!
-Αφεντικό! αφεντικό! Ξύπνααα!!! πεθαίνωωωω!!!
τίποτα πάλι ο άλλος…
Κάνει ακόμα μια χαψιά ο κροκόδειλος και τον φτάνει μέχρι τον λαιμό!
-Αφεντικοοοοοοο!!! ΑΑΑΑ!! ξύπναααααα!!!
Ξαφνικά ξυπναει το αφέντικο, τον βλέπει και λεει:

-ρε τον πούστη τον αλβανό… τάχα δεν έχει λεφτά, αλλά Lacoste Sleping bag έχει!!!

:D:D:D

^
^
^
ΓΑΜΗΣΕ

Ανέκδοτο αλά Σκύλος(aka Παναγιωτόπουλος)

Πήγε κάποιος σε μία καντίνα και ζήτησε ένα σάντουιτς.

  • Δεν έχουμε, του είπε αυτός που είχε την καντίνα. Μόνο hot-dog.
  • Καλά, λέει ο τύπος. Πεινάω πολύ, οπότε φέρε ένα.
    Το παίρνει, το ανοίγει, το κοιτάει βλέπει το λουκάνικο και λέει:
  • Καλά, ρε φίλε…

[SPOILER] Από όλο τον σκύλο μου έδωσες τον πούτσο;[/SPOILER]
Καταλάβατε?

[SPOILER]hot-dog[SPOILER]ζεστός σκύλος[SPOILER]:tomato:[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Βonus:http://www.youtube.com/watch?v=8INcNjeE1CY

Το παραπάνω στο βίντεο με το μπαρ είναι απίστευτο έπος

γαμησε το βιντεο με το μπαρ. το υφος του ρε φιλε… :stuck_out_tongue:

fact is, δεν υπαρχει πιο ξενερωτικο πραγμα απο το να εξηγεις το ανεκδοτο σου… το να προσπαθεις να εξηγησεις ΓΙΑΤΙ το αστειο σου ειναι αστειο… γααααααμησε το…

Ειναι ενας Κυπριος στην Αθηνα, και παει σε ενα Everest και ζηταει ενα σαντουιτς. ακολουθει ο εξης διαλογος :
-Τι να βαλουμε μεσα ?
-Λοιπον, θα μου βαλεις τυριν, ντοματαν, μαρουλιν, …
-Να σου βαλω οτι θες, αλλα βγαλε αυτα τα “ν” απο τις λεξεις, μου δινουν στα νευρα…
-Καλα. βαλε τοτε Ζαμπό, Μπέΐκο…

:stuck_out_tongue:

[SPOILER]Είναι ο Σάκης και δεν έχει τι να κάνει μία Κυριακή μεσημέρι,μέσα στο κατακαλόκαιρο,και αποφασίζει να πάρει τηλέφωνο τον φίλο του τον Τάκη για να πάνε για κάνα καφέ στην πλατεία.Όντως τον παίρνει τηλέφωνο,ο Τάκης ήταν πρόθυμος και έκλεισαν ραντεβού σε 1 ώρα στην πλατεία.
Η ώρα είχε φτάσει,ο Σάκης ετοιμάστηκε και κατέβηκε στην πλατεία για να βρει τον Τάκη.
Δεν περνάνε 2 λεπτά ώσπου ακούει τον Τάκη από πολύ μακριά να του φωνάζει "Εεεε Σάκη τι λέει ρε;Πάλι χάσατε χθες ρε;"
Ο Σάκης παραξενεύεται λίγο όμως βλέπει ότι ο Τάκης συνεχίζει και όλο και πλησιάζει.
"Εεε Τάκη τι λέει ρε,σε έκοψαν εσένα από τον μισθό ρε;“
Όλη η πλατεία έχει γυρίσει και κοιτάζει τον Τάκη που πλησιάζει ενώ ο Σάκης έχει κοκκινίσει από την ντροπή του.Ο Τάκης όμως δεν σταματά…
“Τι λέει ρε;Βγήκατε με το γκομενάκι που με έλεγες ή μπα;” φώναξε καθώς πλέον είχε φτάσει στα 10 μέτρα περίπου.
Ο Σάκης θέλει να ανοίξει η γη να τον καταπιεί και με το που φτάνει ο Τάκης τον αρπάζει και του λέει…
“Καλά ρε,πας καλά;Ρεζίλι με έκανες!”
“Τι ρεζίλι ρε,εσύ δεν μου είπες;” απαντά με φυσικό ύφος ο Τάκης
"Τι είπα ρε,είσαι σοβαρός;”
“Μα είναι λογικό ρε,εσύ δεν μου είπες να έρθω στην πλατεία Ροτόντας…;”
[/SPOILER]

τζίζους.:lol::lol::lol::lol:

Aφού δεν βάζετε μυαλό και συνεχίζετε να γράφετε αυτά τα άθλια, ο Θεός να τα κάνει, ανέκδοτα δεν υπάρχει άλλη λύση.
Θα αρχίσω να γράφω και γω μέχρι να σας ξενερώσω:p

[SPOILER]Είναι ο Σάκης και κέρδισε μια πρόσκληση για τη βραδιά των OSCAR.
Παίρνει λοιπόν τον φίλο του τον Τάκη και πηγαίνουν στην Αμερική.
Στήνονται πρώτοι πρώτοι στα κάγκελα μπροστά στο κόκκινο χαλί για να δουν από κοντά τους μεγάλους stars.
Από μπροστά τους πέρασαν ο Τζόνι Ντεπ, ο Μπραντ Πιτ με τη Τζολί, η Σκάρλετ Γιοχανσον με ένα σέξι φόρεμα που αναδείκνυε τέλεια τους γλουτούς της, η Σάρον Στόουν με μια αυστηρή τουαλέτα, η Γκάγκα με ένα φόρεμα φτιαγμένο από χρησιμοποιημένες καπότες και άλλοι πολλοί, όλοι στην ντυμένοι τρίχα!
Είχαν μείνει με το στόμα ανοιχτό και έβγαζαν συνέχεια φωτογραφίες
Κάποια στιγμή βλέπουν πιο πέρα να γίνεται πανικός από τους θαυμαστές καθώς πλησίαζε μια γυναίκα και τα φλας αναβόσβηναν συνέχεια
Ήταν μια ηλικιωμένη γυναίκα με γυφτοκλαρωτή φούστα, παντόφλες, μαντήλα στο μαλλί και τελείως απεριποίητη
-Καλά ρε Σάκη ποια είναι αυτή και γίνεται τόσος ντόρος?Και πως ήρθε έτσι ντυμένη στα OSCAR
-Καλά ρε δεν τη ξέρεις?Είναι και φαβορί για το όσκαρ Α’ Γυναικείου Ρόλου
-Όχι ποιά είναι?

[SPOILER]Η κυρα-Nάιτλι[SPOILER]#-o
Ντρέπομαι για λογαριασμό μου[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Πασχαλάκος και JTN,είστε τα δήθεν παιδιά μου

Κάνε άλλον τότε…

[SPOILER]\:D/
[/SPOILER]

Νταξ’ δεν περιγράφω άλλο…:lol::lol:

Διακόρευσε αυτό

Είναι ο Niki από το Operation Mindcrime και μιλάει με τον Dr.X. ο οποίος έχει δεί ένα μουσικό ταλέντο στον κατά τ άλλα συμπαθή πρεζάκουλα.
Του λέει λοιπόν ο Dr X.: “Άκου τι θα κάνεις. Επειδή έχεις μουσικό ταλέντο, θα σου δώσω λεφτά να πας σε ένα δάσκαλο να μάθεις τέλεια κιθάρα και μετά θα σου βρω άτομα για να φτιάξεις μια progressive μπάντα με σκοπό να περάσουμε τα μηνύματά μας στο ευρύ κοινό. Όχι όμως σαν τους Queensryche που διασκεύασαν την ιστορία μας. Η δικη μας μπάντα θα έχει πλήκτρα και νεοκλασικό ύφος και θα βάλουμε εξώφυλλο με την κάβλα την Sister Mary να κρατάει ένα τριαντάφυλλο. Ok Nikki?”

[SPOILER]“Σύμφωνοι X”[/SPOILER]

ότι καλύτερο έχει ποσταριστεί στο θρεντ

+1

Κλαίω