Ανεκδοτάκια

:stuck_out_tongue:

:wink:

Ατακες απο τα φιλαρακια που τωρα τις κανουμε και ανεκδοτα…#-o

Παρακαλω… :lock:

επόμενο βήμα:

Guys, seriously, STOP THIS MADNESS!

Κοίτα του floydized είναι καλά, αλλά θέλουν μια (χημιική :wink: ) προεργασία και φυσικά να ακούγονται live στην παρέα.

Τον αγαπώ,τον αγαπώ,τον αγαπώ:roll::roll::roll:

Στηρίζουμε παράνομο έρωτα ΚρισΠ - Φλοϋδιασμένου.

λοιπόν ένα καμμένο μέσα στα άπειρα που έχουν ειπωθεί!!

“Ο λόγος που ο mille απέλυσε τον blackfire!!!”

Είναι ο mille κι ο blackfire (όταν έπαιζαν ακόμα μαζί, εποχές coma of souls π.χ.) και ενώ το βράδυ θα έπαιζαν oι kreator σε μία επαρχειακή πόλη, μαθαίνουν ότι κάποιοι μπήκαν στο φορτηγό με τον εξοπλισμό τους και έκλεψε όλες τις κιθάρες!!
Τρελαίνονται τα παλληκάρια και τι να κάνουν που σε 2 ωρίτσες πρέπει να βγούν στη σκηνή!! Ψάχνουν να βρούν κάποιο μαγαζί με μουσικά είδη αλλά πολύ δύσκολο γιατί και μικρή πόλη είναι και δεν είχαν ιδέα αν έβρισκαν αυτό που ήθελαν…Με τα πολλά βρίσκουν ένα μικρό. Μπαίνουν μέσα αλλά δυστυχώς υπήρχαν μόνο 2 κιθάρες!! Μία jackson σαν και αυτή του mille και μία απαράδεκτη samick!!
Την κάτσαμε με μία λέξη κι οι δύο! Ποιός θα πάρει την καλή τώρα? Επειδή λοιπόν είναι καλά παιδιά και τα δύο, έλεγε ο ένας στον άλλο:

-mille: διάλεξε εσύ ρε παιχτούρα.
-blackfire: όχι εσύ!
-mille: έλα που σου λέω τώρα, άντε διάλεξε!
-blackfire: όχι εσύ!
-mille: όχι εσύ!

μετά από κάποια λεπτά λοιπόν διαλέγει τελικά ο blackfire την jackson!!!

-mille: καλά ρε! κι εσύ την καλή διάλεξες?!!
-blackfire: γιατί εσύ ποιά θα έπαιρνες?
-mille: την samick!!
-blackfire: Ε ΠΑΡΤΗΝ!!!

:-k

seriously…you guyz…seriously…

Δυνατος ο παιχτης…
:lol::lol::lol:

Ανακυρίζω τον Floydized διάδοχό μου :stuck_out_tongue:
Πόσταρε κιαλα,αλλα απο τα καλά,όχι μαλακίες όπως τα πρώτα 8)
Happy Posting!!!

Κάτι άκυρο με το θρέντ επειδή δεν ίξερα που να το γράψω.

Ακουσα οτι άλλαξαν οι ημερομινίες για το Sonisphere Festival,ισχύει?

Εεεεεεε όχι και μαλακία τα πρώτα…
Τέλος πάντων…Όποιος δεν γουστάρει δεν ανοίγει,μπορεί να μπει κάλλιστα στο jokes.gr και να γελάσει με την ψυχή του:roll:

[SPOILER]Ο Τάκης και ο Σάκης αποφασίζουν να αφήσουν την πεζή, μικροαστική και ζωή και να “πιάσουν την καλή”. Αποφασίζουν, λοιπόν να απαγάγουν την κόρη του μεγαλύτερου επιχειρηματία της περιοχής και να ζητήσουν λίτρα. Όπερ και εγένετο. Οι δύο φίλοι απαγάγουν την κοπέλα, την απομονώνουν σε ένα καταφύγιο και ζητάν από την οικογένεια 1 εκατομμύριο ευρώ.
Οι μέρες περνούν, οι διαπραγματεύσεις προχωράνε και οι δύο γελοίοι φίλοι έρχονται σε συμφωνία. Σε μισή ώρα στο λιμάνι…

  • “Εμπρός Τάκη… Λύστην”
    Ο Τάκης αρχίζει να λύνει την κοπέλα. Ο Σάκης πίνει μια γουλιά από το ποτό που είχε μπροστά του…
  • “Άκυρο Τάκη. Άστην δεμένη”
    ο Τάκης σταματά
  • “Μάλλον… Λύστην”
    Ο Τάκης αρχίζει να λύνει. Ο Σάκης πίνει μια γουλιά ποτό
  • “Άκυρο Τάκη… Άστην δεμένη”
    Ο Τάκης σταματά
  • “Λύστην” - γουλιά ποτό - “Άστην”, “λύστην” - γουλιά ποτό - “μη την λύνεις”…
  • “Ρε Σάκη!!! Α γαμήσου ρε μ@λάκα!!! Με γκάστρωσες!! Να τη λύσω ή όχι?”
  • “Λύστην”, πίνει μια γουλιά… “… άκυρο, άστην”
  • “Θα σε σκίσω ρε!!! Τι πίνεις?”
  • “Ούζο!”
  • “Τι ούζο?”
  • “Μη τη λύνεις”
    [/SPOILER]

χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχ γαμάτοοοοοο αχχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol:

γίνομε κουραστικοσ αλλα δεν μου απάντησες αν ξέρεις για τις ημερομινίες πλζ αν ξέρεις

Φιλε ,εντελως καλοπροαιρετα σου το λεω,επαναλαμβανεσαι.Εχεις εξυπνες ιδεες,αλλα ολα σου τα αστεια ειναι στο ιδιο μοτιβο.Το τελευταιο λιγο κρυο μου φανηκε.

Δεν φταίω εγώ.Με πιέζουν οι πολυεθνικές και η ΕΜΙ αντιμετωπίζει προβλήματα και έτσι δεν έχω όσο χρόνο θέλω στα Abbey Road για να γράψω κάτι καλό.
Και επειδή “το τζάμπα πέθανε” γράφω εμπορικά δήθεν μόνο.

Μη μασας boy!!Συνεχισε την καλη δουλεια…:wink::slight_smile:

Eδώ ποστάρει μόνο ο φλουντάιζντ με λίγο σάλτσα έκτορα. Όλοι οι άλλοι σκάμε!

Το πόσο μεγάλη βλακεία ακολουθεί στα επόμενα ποστ δεν περιγράφεται…Εγώ μια φορά προειδοποίησα πάντως…
Πάμε με ένα μουσικό που κολλάει και με το forum

[SPOILER]Ο Σάκης και ο Τάκης αποφασίζουν να πάνε σε μία μουσική σκηνή να ακούσουν λίγο καλή μουσική. Οι μπάντες παίζουν rockιές, ο κόσμος γουστάρει και όλα κυλούν όμορφα και ωραία.
Η ώρα έχει περάσει, ο κόσμος βρίσκεται στο τσακίρ κέφι και στη σκηνή βρίσκονται οι Εν Κατακλείδι. Ξαφνικά, και χωρίς προφανή λόγο, ο ντράμερ βγάζει το T-shirt του και, όπως ήταν ιδρωμένο, το πετάει με δύναμη στα μούτρα του τραγουδιστή. Ο τραγουδιστής τρελαίνεται, βγάζει το T-shirt του και απαντά πετώντας το με ακόμα μεγαλύτερη δύναμη στα μούτρα του ντράμερ. Ο μπασίστας δεν έμεινε αμέτοχος. Βγάζει κι αυτός το T-shirt του και αρχίζει να κοπανά τον τραγουδιστή, ενώ οι κιθαρίστες βλέποντας ότι ο μπασίστας πήρε το μέρος του ντράμερ, βγάζουν και αυτοί, τα T-shirts τους και αρχίζουν να χτυπάνε τον μπασίστα. Μέσα σε 5 λεπτά η μπάντα είχε γίνει ένα κουβάρι ανταλλάσσοντας χτυπήματα μπροστά στα έκπληκτα μάτια του κοινού.

  • “Καλά ρε! Τι γίνεται εδώ?!”, ρωτάει με απορία ο Τάκης τον Σάκη
  • “Έτσι είναι αυτοί ρε Τάκη…Πάντα, από μια ώρα και μετά αρχίζουν τις μπλουζιές”
    [/SPOILER]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: