Ανεκδοτάκια

βάζω και γω ένα δικό μου. :stuck_out_tongue:

ήτανε ο σάκης, ένα εντελώς αβανγκάρντ άτομο, αντισυμβατικός τύπος και ελεύθερο πνεύμα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ λέμε, ο οποίος παρά την αβέβαιη επαγγελματική αποκατάσταση και τα χλεύη της συντηρητικής κοινωνίας όπου ζούσε, αποφασίζει να ακολουθήσει το όνειρό του και να γίνει σκηνοθέτης. νοικιάζει λοιπόν ένα χώρο της κακιάς ώρας ξερωγώ και πιάνει δουλειά.
το μαθαίνει αυτό ο φίλος του ο τάκης και περνά μια βόλτα να δει τι παίζει. όπως μπαίνει λοιπόν αντικρίζει ένα πραγματικά παρανοϊκό σκηνικό: διάφοροι τύποι που φοράνε ρούχα εποχής, ξέρετε εντυπωσιακά φορέματα 18ου αιώνα, περούκες, φαβορίτες αλα έλβις στους άντρες, ψηλές κάλτσες (σικ!), τέτοια φάση.
ωστόσο, το αξιοπερίεργο είναι ότι όλοι τους φοράνε από ένα κράνος, μάσκες οξυγόνου ενώ μερικοί κρατάνε τσεκούρια και κουβάδες νερού.
μάλιστα βλέπει τον ίδιο τον σάκη, ο οποίος κρατώντας έναν πυροσβεστήρα (!) έδινε οδηγίες στους ηθοποιούς.
-καλά ρε τι δγιάλο γίνεται εδωμέσα?
-γεια σου τάκη, όπως βλέπεις γυρίζω την καινούργια μου ταινία που είναι μια πιστή μεταφορά ενός κλασικού αγγλικού μυθιστορήματος.
-ναι ρε συ αλλά τι σημαίνουν όλα αυτά τα σκηνικά?! και πως λέγεται αυτό το μυθιστόρημα ναπούμε?!?!

[SPOILER]-περηφάνια και πυροκάλυψη.[/SPOILER]

Τι μουσική άκουγε ο Chuck Norris τη δεκαετία του 70;

[SPOILER]90’s :p[/SPOILER]

Ο Τσακ Νόρις ξέρει πόσο κάνει “εμμέσως πλην σαφώς” :lol2:

Γενικά έχουν καταντήσει lame τα αστεία με τον Τσακ Νόρρις,αλλά μερικά είναι εμπνευσμένα πχ γούσταρα ένα που άκουσα ψες…

Ο Τσακ Νόρρις έριχνε χριστοπαναγίες προ Χριστού.

Εμένα μου άρεσαν και τα αστεία με τον Πέτρο Γαϊτάνο, που είχαν κυκλοφορήσει το Πάσχα. Μερικά ήταν πολύ καλά!!!

Πριν τον Πέτρο Γαϊτάνο ο ψαλμός Αλληλούια ήταν ψηλός

Ο Πέτρος Γαϊτάνος είδε το Χριστό φαντάρο και τον έριξε για κάμψεις.

Ο Πέτρος Γαϊτάνος ξέρει ποιες Ιερές Ακολουθίες είναι πεπερασμένες και ποιες άπειρες. (:lol2:)

Ο Πέτρος Γαϊτάνος θα κυκλοφορήσει αθλητικά παπούτσια. Θα τα λένε Έαρ.

Ο Πέτρος Γαϊτάνος κάνει παπάρα στη χωριάτικη με αντίδωρο

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=80&aid=302281&cid=122

Καλά ναι,αυτά τα σπαγαν!Επίσης γαμάτα ήταν τα σχόλια στις φώτο του στη σελίδα του στο φέης…έκλαιγα με μερικά.

  • Ο Πέτρος Γαϊτάνος αντί για υπογραφή βάζει σταυρό

  • Ο Πέτρος Γαϊτάνος είναι ο μοναδικός που πήγε στη φάτνη κι έφυγε με δώρο

  • Ο Πέτρος Γαϊτάνος ρίχνει τίμιο ξύλο

:lol:

Και μια μ***κία που άκουσα πριν λίγο:

  • Γυναίκα, βγαίνω έξω για ποτό. Βάλε παλτό.
  • Αχ άντρα μου, θα με πάρεις μαζί σου?
  • Όχι, θα σβήσω το καλοριφέρ.

Ναι

Ό,τι καλύτερο έχει μπει εδώ είναι η υπογραφή του Ignorant_pig.

[SPOILER]Ηδικιάμασυμμορία (ηδικιάμασυμμορία) Ηδικιάμασυμμορία (ηδικιάμασυμμορία)
… κι έχω πάθει επιληψία.[/SPOILER]

η πουτάναΔΕΝαντΙμιλάει

^

Θανατος στους υπανθρωπους

"Γεία σας’’ λέει ο Αγγελάκας. Του λέει η μια απο τις 2 ‘‘γεια σου γιαννη’’. Η άλλη τίποτα. ο Γιάννης, ‘‘πως σας λένε ρε κορίτσια;’’ η μια η κοπέλα,’‘εμένα με λένε Μαρία, και η φίλη μου η Πόλυ.’’ Κάνει χειραψία με την Μαρία, η Πόλυ τίποτα. Ξενερώνει ο Αγγελάκας, και πάει στον μπάρμαν. ‘‘Βάλε ενα διπλό’’ του λέει. ‘‘Τι έγινε ρε Γιάννη; Γιατί τέτοια μούτρα;’’

‘‘Εεεε… να μωρέ… είναι παράξενη, αυτή η Πόλυ’’

:lol3::lol3::lol3::bow2:

*και μόλις τελείωσε να παίζει το τρύπες στον παράδεισο…ωραίος συγχρονισμός

Ενας τυπος στο κεντρο της Αθηνας ψαχνει απεγνωσμενα να παρκαρει. Εχει κανει κυκλους σε 20 τετραγωνα και μετα απο 3 τεταρτα αναζητησης, αγανακτισμενος αρχιζει να λεει “Θεε μου, κανε να βρω θεση παρκιν και απο μενα ο,τι θες. Λαμπαδες, προσευχες, δωρεες στην εκκλησια, ο,τι γουστ… Α! Ασε, βρηκα!” :stuck_out_tongue:

Ειναι απο αυτα που εχουν πιο πολυ πλακα απο κοντα. Μολις μου το ειπαν ελιωσα

Να και 2-3 δικά μου!

Πως λέγετε το φρούτο που σε τρομάζει;

[SPOILER]μπουυυ-νανα[/SPOILER]
Πως λέγετε το κοντό φρούτο;

[SPOILER]μπα-νανος[/SPOILER]
Πως λέγετε το φρούτο που αρνείτε;

[SPOILER]Μπααα…-νανα![/SPOILER]
Πως λεγετε το φρούτο που βελαζει;

[SPOILER]Μπεεεεε-νανος[/SPOILER]

Πιστεύω να σας δρόσισα λίγο, ε;

:lol2::lol2::lol2:

Πόοοσο χαμηλά μπορώ να πέσω…

Μπορεί και να έχει ξαναγραφτεί…

[SPOILER]Ο Τσακ Νόρις κούναγε την κούνια που τον κούναγε…[/SPOILER]

ο τσακ νορις παίζει το painkiller με το ένα πόδι.

ιδιαίτερα …μεταλλικό αστείο!