Ανεκδοτάκια

Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι.:wink: :stuck_out_tongue:

Οι νεότεροι να διαβάσουν το τόπικ από την αρχή. Δεν φταίμε σε τίποτα οι υπόλοιποι στο να μονοπωλείς το τόπικ με ανέκδοτα όπου οι περισσότεροι τα γνωρίζουμε ήδη (και από ότι καταλαβαίνω κι εσύ τα ξέρεις εδώ και χρόνια). Καταννοώ το πείσμα που μπορεί να έχεις με τα σχόλια μετά από ανέκδοτα σου, αλλά δεν φταίμε σε τίποτα οι υπόλοιποι για να συνεχίζει αυτό το τροπάρι.

Εγω ποσταρω ανεκδοτα που κατα καιρους ακουω. Οσοι θελουν ας τα διαβαζουν,οσοι θελουν ας διαβασουν το τοπικ απο την αρχη. Οσοι τα ξερουν ηδη,με για τους με χαρα τους.Εγω δεν φταιω σε τιποτα. Δεν ειμαι attention whore για να το εχω παρει πανω μου με τα σχολια των αλλων. Ας κανουν ο,τι θελουν,εγω δεν υποχρεωσα κανεναν.Δεν μονοπωλω τιποτα…Και εγω εχω δει ποσταριμενα ανεκδοτα ,τα οποια ειναι παμπαλαια και κακογουστα/κρυα,αλλα δεν εχω πει τιποτα,αφου το χιουμορ ειναι καθαρα υποκειμενικο…

Στη δικιά σου περίπτωση σηκώνει τα χέρια ψηλά πάντως :):!:

Ήταν δύο ψηλοί και περιμένουν έναν κοντό.
Λέει ο πρώτος ψηλός στο δεύτερο:
-Ρε, που είναι ο κοντός;
και του απαντάει ο δεύτερος:
-Κοντεύει.

V.I.T.R.I.Ø.L. μη μασάς, συνέχισε!
Εξάλλου δεν μπορούμε να θυμόμαστε όλα τα ανέκδοτα κάθε φορά.

Ένα παλιό κι από μένα:

Πώς γίνεται ένα πέος δημοφιλές;

[SPOILER]Από στόμα σε στόμα…[/SPOILER]

η μαγδαληνη το 33 μ.χ.
-επιτελους σταυρωσα γκομενο

:!::!:

…:lol2::lol2::lol2::):!:

we salute you,sir…:lol2::lol2::bow2::bow2::lol3::lol3:

Πάει ένας ινδίανος στο ληξιαρχείο για να αλλάξει το όνομα του,
του λέει ο υπεύθυνος:
-Γιατί θέλετε να αλλάξετε όνομα σας?
-Γιατί είναι μεγάλο
-Πως σας λένε
-Μεγάλη πέτρα πέφτει από βουνό και κατρακυλάει στην θάλασσα
-Όντως είναι μεγάλο και πως θέλετε να το κάνετε?

[SPOILER] -Πλουτς[/SPOILER]

Από τη στιγμή που σταμάτησε η παραγωγή των δήθεν και χλώμιασε ο Σάκης και ο Τάκης, η κατάσταση έχει ξιφύει…

Μόνο οι Έλληνες και οι Thundercats πιστεύουν στο μάτι?

Αυτο

Οσο για τα δηθεν μην σκατε,θα επανέλθουν

Το κοινό σου σε περιμένει.Λατρεία.

[B][SIZE=“2”]ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ[/SIZE][/B]

Οπότε υποστείτε μια δηθενιά…

[SPOILER]Ο Σάκης με τον Τάκη έχουν πάει στο αστυνομικό τμήμα της πόλης για μια υπόθεσή τους. Μπαίνοντας μέσα βλέπουν έξω από μία κλειστή πόρτα φωτογράφους, γκόμενες, άλλους αστυνομικούς, ένας χαμός γενικά. Μετά από λίγο ανοίγει η πόρτα βγαίνει ένας τύπος με καπαρντίνα, καβουράκι, σκαρπίνι. Στέκεται λίγο, τον τραβάνε φωτογραφίες, χαρίζει ένα αστραφτερό χαμόγελο στις γυναίκες που αλαλάζουν, βγάζει το καπέλο του, φτιάχνει τα μαλλιά του και άλλες φωτογραφίες και αυτόγραφα. Της πουτάνας. Μετά φωνάζει τους λοιπούς μπάτσους, κοιτάει κάτι φακέλους, εξετάζει κάτι χαρτιά, τους δίνει οδηγίες και με γεμάτος αυτοπεποίθηση τελειώνει τις δουλειές του και λέει στους συναδέλφους του, ότι πάει στο γήπεδο για προπόνηση?
Ο Σάκης παραξενεμένος με όλα αυτά γυρνάει στον Τάκη…
«Τι είναι τούτος ρε, που τον βρήκανε;»
«Έλα ρε Σάκη είναι φυσικό», λέει ο Τάκης

[SPOILER]Είναι ο αστυνόμος Μπέκαμ…[/SPOILER]
[/SPOILER]

Ήταν ο Σάκης με τον Τάκη και ζούσαν δίπλα από μία εκκλησία. Κάποια στιγμή ήρθε ένας καινούργιος παπάς, τον οποίο έβλεπαν κάθε μέρα με το ράσο να παίζει μπάσκετ στο γηπεδάκι πίσω από τον ναό.
Έκπληκτος ο Τάκης ρωτάει τον Σάκη:

  • Ρε συ Σάκη τι σόι παπάς είναι αυτός ο καινούργιος;
  • Έλα ρε συ Τάκη, είναι γνωστός. ήταν και μπασκετμπολίστας παλιά.
  • Έλα ρε συ; Και πως και έγινε παπάς;
  • Ε να είχε θέμα. Σε όποια ομάδα πήγαινε δεν στέριωνε, παρότι ήταν καλός παίχτης. Είχε καταντήσει γυρολόγος.
  • Και γιατί έτσι;
  • Ε να ρε συ, είχε παράξενη συμπεριφορά και κυρίως παράξενο μαύρο χιούμορ. Κανένας δεν του έκανε παρέα. Σκέψου είχε πάει στην κηδεία από τον πατέρα ενός συμπαίκτη του και του είπε “και του χρόνου”.
  • Έλα ρε συ; Και πως τον λένε;
  • Ε ρε Τάκη ήξερα ότι είσαι άσχετος από μπάσκετ, [SPOILER]αλλά να μην ξέρεις τον Παπαμακάβριο;[/SPOILER]

3 σε 1 :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

πολύ καλά τα αντανακλαστικά των δηθενάδων!!

Αυτο με τον Μπεκαμ γαμησε :lol: