Ανεκδοτάκια

:lol:#-o#-o:lol::lol::lol::lol:

Από έναν φίλο…

Κάποτε ο Chuck Norris κολυμπούσε στα ανοιχτά και του έκοψαν τον δρόμο 2 νησιά. Τα πήρε στο κρανίο και τους έριξε απο μία εναέρια γονατιά στο κάθε ένα. Τα νησιά τρελάθηκαν και από τότε στα νησιά αυτά ακούγεται ανεπαίσθητα ενα τραγούδι που λέγεται “Ώρες Σιωπής”.
Τα νησιά αυτά έχουν μείνει στη ιστορία ως οι γνωστοί “Δύο Νήσοι Chuck Knees”

Μπέκαμ δάκρυα,Ντεκυ το έχουμε ακούσει πριβε:p και Χόκαμ κλασσικός σύντροφος <3

-Μιλάει το ποτό…

-Ε ξαναπάρε…!!!

Εχω πεσει κατω με Παπαμακαμβριο.

Χειροποιητο

Παιρνει τηλ ο Σακης τον Μακη και του λεει: “Εχω δυο προσκλησεις ρε για ενα τουρνουα τενις, θες να παμε να χαζεψουμε κανα παιχνιδι?”. Συμφωνει ο Μακης και μετα απο καποιες ωρες βρισκονται εξω απο τα γηπεδα του τενις. Μπαινουν μεσα, γεματο το γηπεδο, βρισκουν τις θεσεις τους αραζουν. Γινεται το intro για το πρωτο παιχνιδι και μπαινουν οι παικτες μεσα, αλλα κατι δεν του πηγαινε καλα του Μακη: οι παικτες οπως επαιρναν θεσεις στο court συνοδευοντουσαν απο σκυλο, χρησιμοποιούσαν μπαστουνακι, φορουσαν γυαλια ηλιου ενω δεν ειχε ηλιο. Κανει ο πρωτος σερβις, δε βρισκει καν το μπαλακι. Με τη 2η φορα τα καταφερνει αλλα ο αντιπαλος ριχνει ρακετια στον γαμο του καραγκιοζη. Γενικα καπως ετσι κυλουσε το παιχνιδι για καποια λεπτα που και που καποιος απο τους 2 παικτες εβρισκε μπαλα κτλ. Μετα απο λιγο γυρναει ο Μακης και λεει στον Σακη

  • Καλα ρε? Που με εφερες? Τι ειναι αυτα ρε?
  • Ποια?
  • Ε αυτα που βλεπουμε!
  • Καλα ρε? Τοσο ασχετος εισαι? Δεν εχεις την παραμικρη ιδεα για το περιφημο τουρνουα [SPOILER]Ρολαν Γκαβός[/SPOILER]?

ΠΑΤΩΜΑ:lol:

διαβασα και deckard. :’)

Δύο παντρεμένες γυναίκες βγήκαν για έξοδο ένα Σαββατόβραδο χωρίς τους συζύγους τους (άκου πράγματα !).
…- Καθώς γύριζαν στο σπίτι με τα πόδια κατά τα ξημερώματα αισθάνθηκαν έντονη την ανάγκη για κατούρημα.
Το μόνο μέρος που θα μπορούσαν να κρυφτούν για να ξαλαφρώσουν ήταν ένα νεκροταφείο.

  • Φοβισμένες αποφάσισαν να μπουν και να κατουρήσουν.
  • Η πρώτη δεν είχε τίποτα για να καθαριστεί, έτσι έβγαλε το κυλοτάκι της, σκουπίστηκε και το πέταξε.
    Η δεύτερη επίσης δεν είχε τίποτα, αλλά σκέφτηκε “Α εγώ δεν πρόκειται να πετάξω την κυλόττα μου” και χρησιμοποίησε την
    κορδέλα από ένα στεφάνι λουλουδιών για να καθαριστεί.
    Το επόμενο πρωί οι γυναίκες ήταν ξερές στον ύπνο, και οι δύο σύζυγοι ανήσυχοι μιλούσαν μεταξύ τους στο τηλέφωνο.
    Φίλε, φοβάμαι ότι έχουμε μπλέξει και πρέπει να ψαχνόμαστε. Αυτές κάτι άσχημο έκαναν χτες βράδυ.
  • Η δικιά μου γύρισε χωρίς κυλόττα.
    -Εσύ; τυχερός είσαι. Η δικιά μου γύρισε και είχε μια κάρτα κολλημένη στον κ*λο της που έγραφε :
    “Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ”
    :lol: :slight_smile: :!:

Ήταν ο Σάκης με τον Τάκη και έτρωγαν σε ένα εστιατόριο. Εντωμεταξύ χρωστούσαν και οι δύο λεφτά σε έναν τύπο, που τους έψαχνε. Εκεί που έτρωγαν αμέριμνοι το φιλέ μινιόν τους, τον βλέπουν να μπαίνει μέσα και να τους ψάχνει. Εξηγούν την κατάσταση στον σερβιτόρο και επειδή ήταν καλοί πελάτες, τους στέλνει να κρυφτούν στον χώρο παρασκευής. Εκεί ήταν λοιπόν ένας σιχαμερός τύπος. Τον έβλεπες και σου ερχόταν αναγούλα. Επιπέδου Χλαπάτσα από της ελλάδος τα παιδιά η φάση. Τους λέει λοιπόν, ότι με μερικά λεφτά θα τους βγάλει έξω. Ε, τι να κάνουν και αυτοί, τον ακολουθούν. Τους οδηγεί από ένα μυστικό πέρασμα, βγαίνουν έξω από το κτίριο, του δίνουν τα λεφτά και φεύγουν κύριοι

  • Ρε συ Σάκη τι ήταν αυτό που παίχτηκε τώρα;
  • Ε ρε Τάκη, τι να παίχτηκε; [SPOILER]Εφιάλτης στην κουζίνα[/SPOILER]

επος!

Αγάπες,καρδούλες κτλ!:smiley:

8)8)8)

  • Ένα χυμό παρακαλώ.
  • Φυσικός;
  • Ναι, 8ο έτος.

Σας αγαπω

…δάσκαλε, η αγάπη δεν φτάνει. Πού είναι το έργο σου;;;

Αν θεωρείς οτι δεν έχω κανει έργο εδώ μεσα , ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ και ξεκινώ διαδικασίες αλλαγής

…οι μεγάλες ομάδες (άρα και οι μεγάλοι δάσκαλοι) κρίνονται από τη διάρκεια.
Πρέπει να μείνεις στην κορφή, να μοχθείς κάθε μέρα γι’αυτό. Και αυτά τα περί αλλαγής, τα ακούω βερεσέ.

Απο το 2009 μεχρι και το καλοκαίρι εδώ μεσα δίναμε ολοι πόνο.Με πληγώνεις.
Θα επανέλθω , δεν μπορώ να πω ποτε , αλλά θα επανέλθω.

Συμπάθα με δάσκαλε. Μέσα στην απελπισία μου δεν ξέρω τι λέω. Ποιος είμαι εγώ, ο ταπεινός ανθυποτοξικός, που διανοήθηκα να αμφισβητήσω την κολοσσιαία προσφορά σου… Δεν έχω λόγια…δεν…(λυγμός)
Σχώρα με…:please:

Τρώω κεφτεδάκια από τα ΙΚΕΑ.

[SPOILER]Ιπποσιτίζομαι…[/SPOILER]

:p:p