Ανεκδοτάκια

vitriol, απο που τα διαβαζεις αυτα τα ανεκδοτα;

από τα Σαΐνια

Στα γυμναστήρια της Λάρισας οι πιλάτες έχουν πάντα δίκιο :p:p

χαχαχαχα καλο αυτο με τις πιλατες.

κι ενα με τσακ που δεν το ειχα ακουσει καν, σιγουρα καποιοι θα το εχουν ακουσει, αλλα κορυφαιο…

ο τσακ νορις εχει παιξει σε μονωτικη ταινια…

:lol::lol::lol3::lol3::lol3:

ΧΟΧΑΟΧΑΟΧΟΑΟΧΟΑΧΑΟ

ΤΙ ΛΕΣ!!

Λατρεύω τα σύντομα ανεκδοτάκια των τελευταίων 2 σελίδων. Βαρεθήκαμε τα σεντόνια! Συνεχίστε :smiley:

κάτι ξέρεις και γελάς εσύ

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα…και λέει στον μπάρμαν?
-Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!
Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερεs γκόμενες του μαγαζιού.
Αφήνει 200 ευρώ ,παίρνει τις γκόμενες και φεύγει?
Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με τοn γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ?
Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει:
-Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε ,σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γυναίκες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο?
-Κοίταξε ,του λέει ο τύπος,πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι, μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.

Το πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά, το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες,

-Και το τρίτο; τον ρωτάει ο μπάρμαν

[SPOILER]-Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πούλι?

ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜAΛΑΚΑ !!![/SPOILER]

Ήταν ωραίο το ανέκδοτο.

ρε βιτριολ μα το θεο, δε γινεται ο,τι ανεκδοτο εχεις γραψει να το χω ακουσει απο πριν παω γυμνασιο, ειναι παγκοσμιο ρεκορ

Τοσο μπροστα απο την εποχη μας εισαι,ε;

:’)))))

απο τα μικρα βιβλιαρακια

εξυπνες απαντησεις βιτριολ. πρεπει να σε 'χουν επηρεασει τα ανεκδοτα :stuck_out_tongue:

θα επιστρεψω καποια στιγμη με κανα ανεκδοτο αλμανακο. γελας γιατι δεν υπαρχει κατι το αστειο, απλα ειναι ενα διηγημα που εχει υφος ανεκδοτου.

Νομίζω με αποφεύγεις…
-Γιατί το λες αυτό;;; …πάω να βάλω βενζίνη στο ποδήλατο κι έρχομαι σε λίγο

Μια φωνή μέσα μου έλεγε: «ηρέμησε, δεν είσαι ο πρώτος γιατρός που κοιμάται με έναν ασθενή του!»
και μια άλλη απαντούσε: «μα είσαι κτηνίατρος!»

  • Γιατί μυρίζει μπάφο η εκκλησία;

[SPOILER]- Η νύφη το 'σκασε.[/SPOILER]

Παιδιά όποτε το θελήσετε μπορώ να “κλείσω για πάντα” το θρέντ με 1 ανέκδοτο…

:lol: :stuck_out_tongue:

για βάλε

…είμαστε όλοι…οθόνες:p :slight_smile: :!:

-Μαμα γιατι ο μπαμπας ειναι τοσο κρυος?

[SPOILER]-Σκασε και σκαβε…[/SPOILER]