Πιστεύετε ότι είστε trendy?

τι λες ρε. εχθρος του μεταλλου εγω; αν δεν εισαι καραφλοχαιτης με μπλουζα Defender και tatoo Manilla Road μη τυχον και μου απευθυνεις ξανα το λόγο!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

σιγα μωρε. γιατι τα περισσοτερα μεταλλοτυπακια που κυκλοφορουν σημερα νομιζετε ειναι καλυτεροι; απλα η καθε καστα εχει τα κολληματα της.

Όχι…

+1 από εμένα :stuck_out_tongue:

Eγω ειμαι diva.:-s Tωρα αν αυτο ειναι trendy, hell yeah!I’m a trendoulo!:roll:

προσπαθω αλλα οτι και να κανω παλι στο μεταλ καταληγω. να για παραδειγμα το καλοκαιρι πηρα ενα μπλουζακι πολυ τρεντυ ριγε με λαχανι και πορτοκαλι αποχρωσεις και γιακαδακι και με κατι τρεντυ πορτοκαλι γραμματα. οταν αργοτερα τα προσεξα ειδα οτι η μπλουζα εγραφε Motorhead (χωρις πλακα)…

Eχω δει παρομοια με Trooper,The Who,Clash,Ramones.
Κυκλοφορουν,ψαχ’τα στο κεντρο.Αν και πρεπει να περασε η μοδα τους.Κριμα.

Tren-diva ισως…

ναι ρε γαμώτο και είχα πάρει ένα ramones. Eίναι το μοναδικό μπουζάκι από συγκρότημα που έχω γιατί 1) δεν είναι στην μάυρη μαυρίλα ( ροζάκι ) και ακόμα πιο βασικο:
2) είναι small!!! κάτω η δικτατορία των medium και XXXL. υπάρχουν και μικρο-καμωμένοι εδώ πέρα.

α μεταλλας χωρις παντοφλα με καρφια δεν λεει . δλδ κατσε τωρα να πας στη συναυλια των πχ ΗΙΜ και δεν θα φορεσεις την παντοφλα σου για να αεριζεται το νυχακι??..δεν λεει!!!8)

:lol3: :lol3
on topic φυσικά και δεν είμαι…trendy…

Re: Πιστεύετε ότι είστε trendy?

ΕΓΩ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΕΤΣΙ?

Ειμαι μια κοπελα που δεν γυρνεω με μαυρα και καρφια… Αντιθενα αν με δεις και σου πω τι ακουω δεν θα με πιστεψεις… Ειμαι trendy?

οχι δεν νομιζο να ειμαι καθολου τρεντι το ακριβος ανιθετο
STEEL AND LEATHER

λολ. καλα κοιτα, και την κοπελα μου αμα την δεις, και να στο πω οτι η αγαπημενη της μπαντα ειναι οι Manowar δε θα το πιστευεις.:lol:

Ετσι ειναι οι σωστοι οι γριφοι.:stuck_out_tongue:

Τι ειμαι???:lightsabre:

Normal ανθρωπος. Same here. Εξωτερικα τουλαχιστον.:stuck_out_tongue:

Αυτογνωσια…

Βλαμμενο εισαι!!!:stuck_out_tongue:

Τρεντονι, ου ρε…

:lightsabre:

Πες μου τι εισαι…Εισαι το π…τρεντακι μου? :lol: :lol: