Πιστεύετε ότι είστε trendy?

Εγώ τελικά είμαι η μόνη tr00 εδώ μέσα. Leather, steel, sword, καρφιά και τα ρέστα.

Ντεθ του φόλ(κ)σ μέταλ.

Καλλα το ειχα καταλαβει οτι γουσταρεις MΑΝΟΒΑΡ…

Ρε go to hell…

ApApApA EgW TrEnDyZzZ Dn EiMai Me ThN KaMiA!!!ApAPAAaAa…VsK EnA ExW N pw…*BuCkS R0olE ThE NaTi0NnNnN!!!

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ντροπη [-X [-X [-X [-X [-X

φιλαρακου, την ακουσες την κυρια…

τα μπογαλακια σου και δρομο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχ σωστός ο φίλος μου ο Angmar :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Καλα ρε πώς κανετε ετσι; Δηλαδη αν φοραμε και καμια φορα μια καρο βερμουδα και All Star, σημαινει οτι δεν ειμαστε trueμεταλλαδες;

φορας All Star και μιλας???

Σορρυ παιδια δεν ειστε τρου.

Με εχεις δει ποτε με All Star;

Strargazer εισαι ΕΧΘΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ!

Toσο καλη ηταν η ατακα και μου την κλεψατε ολοι; :roll:

αμα ειναι εχθος τοτε οκ. εχθρος να μην ειναι. τοτε θα χουμε προβλημα.:stuck_out_tongue:

Δε γουστάρω απλά ΜΑΝΟΒΑΡ. Οι ΜΑΝΟΒΑΡ είναι το νόημα. Είναι οι μόνοι tr00 όταν όλοι οι άλλοι γράφουν φόλς μέταλ. Τουλ, Porcupine Tree και μαλακίες. Χωρίς το γούνινο σώβρακο είσαι οχτρός της μέταλλλ.

και εγω φοραω all star:-k οπως και ο hetfield στην ταινια some kind of monster:-k :-k …μηπως δεν ειμαστε μεταλλάδες:-k :-k :-k

Μηπως ειστε emo??? Πες μου οχι, please!

8O

8O

μπραβο!!! με εκανες να γελασω βραδυατικα:lol: :lol: :lol3: :lol3: :lol3:
να δω τον hetfield emo κι ας πεθανω:lol: εγω αποκλυεται να ειμαι αφου τους κατηγορω στο αντιστοιχο thread:!:

χαλαρα! γκλαβς οβ μεταλ ρουλ μαγκες!

[SPOILER]

εχμ. λαθος γαντι.#-o :stuck_out_tongue: [/SPOILER]

Εχμ με αυτό, η γνωστή έκφραση “σου πετάω το γάντι” σημαίνει κάτι περισσότερο από το απλό “σε προκαλώ”.

Βασικά, σημαίνει ράμματα.