Πιστεύετε ότι είστε trendy?

μαλλον σημαινει οτι αμα σε πιασω στο… γαντι μου την εχεις κατσει…

Πισω απο καθε πετυχημενο μεταλλα βρισκεται ενας τρεντυς#-o

Γι’αυτό όπου πάμε περπατάς πίσω μου?8O :-s :-s

  1. Δεν ειπα οτι ειμαι tr00.

  2. Αφου οι RAINΒOW δεν επαιζαν μεταλ, πως ειναι δυνατον να ειμαι τρουμεταλλας;

  3. Αν πιστευεις πως τον τρουμεταλλα τον κανει το ντυσιμο, με συγχωρεις, αλλα το επιπεδο σου ειναι για τον π****ο. Γιατι οταν ελεγα να μη γραφετε για τους going trough σε αυτο το φορουμ, μου λεγατε οτι σπαμαρω και οτι λεω μαλακιες…

ΓΟΥΑΟΥ μια αντιδραση ενος τρου μεταλλα! Τελικα εισαι τρου, δεξου τις συγνωμες μου.

  1. Δεν ειμαι τρουμεταλλας

  2. Εισαι τοσο μαμακας που μονο να ειρωνευεσαι ξερεις;

Προσεχε φιλε γιατι δεν τα χω καλα με τους τρου μεταλαδες. Ο τελευταιος που με στραβοκοιταξε περπαταει με μηχανηματα. Προσεχε λοιπον.

Αυτός είναι?

  1. Δεν εχω σκοπο να τσακωθω μαζι σου, και γενικα απεχθανωμαι τους τσακωμους, αλλα με προκαλεις.

  2. Εχεις και τη δυνατοτητα να δερνεις και μεσω internet;

  3. Λεω για τεταρτη φορα οτι δεν ειμαι τρουμεταλλας, και το εννοω. Αλλωστε η μεγαλη μου αγαπη ειναι το classic και το hard rock

:lol: :lol: :lol: :lol3: :lol3: :lol3:
Θρυλικο…

#-o :lol: :lol3: :lol3: :lol3:

O led_zeppelin εχει δυνατοτητα να κανει τα παντα, ειναι σαν τον Τσακ Νορρις…

Και να μιλαει παντα με ακρα σοβαροτητα και καγκουροσυνη.
Ξεκολλατε και μην τσιμπατε με το παραμικρο.

:lol: :lol: :lol: :bow2: :bow2: :bow2: :respect:

Εγω ομως πως θα τον στραβοκοιταξω;:stuck_out_tongue:

φυσικα οχι…δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα… ανθρωποι χωρις ενδιαφεροντα , αβουλα οντα… φρικτη η κατασταση…οσο σκεφτομαι οτι αυτο ειναι το μελλον του τοπου μας απογοητευομαι…

Γιατί ένα trendoulo στο ντύσιμο πρέπει να συνοδεύεται από αυτά τα χαρακτηριστικά;;;

καλως η κακως ετσι ειναι… το χω ακουσει πολλες φορες αυτο το : εγω ντυνομαι τρεντυ αλλα ειμαι εντελως διαφορετικος…πω πω δεν το αντεχω αλλο…δεν εχω γνωρισει κανεναν που ντυνεται κ δεν ειναι…

μπορείς αν έχει την καλοσύνη να καθορίσεις τι ακριβώς εννοείς ενδιαφέροντα ώστε να σου απαντήσω:)

Δεν ξέρω τι λέτε, εγώ είμαι τρέντυς πάντως