Triptykon/Anaal Nathrakh/Αlcest - 3/10/2010 - Αthens @ Kyttaro

ναι ναι !! πείτε ότι δεν ακούσατε (διαβάσατε) τίποτα :–

Ω ρε μαγκες αυτή ειναι συναυλία!

Τώρα μάλιστα, Warrior και ξερό ψωμί θα πέσουν τα τσιμέντα!Είναι ιεροσυλία να πω ότι το Daimones Eparistera σε κάποιες φάσεις μου αρεσει πιο πολύ και από τις Frost κλασικούρες;

Πιστεύω θα καεί το πελεκούδι, και προσέξτε και τον V.Santura είναι μεγάλη παικτούρα. Ιστορική συναυλία. Warrior-Εγγύηση-Ολοκαύτωμα. Μετράω ήδη μέρες…Πάμε για μεγάλη σκοταδίλα 3 Οκτώβρη…

Οπιος δεν έχει ακούσει τον δίσκο ας το κάνει τάχιστα και οποιος το βρει βινύλιο ας το τσιμπήσει. Τρομερό πακετο…

κ γαμω τα νεα!μεσα για warrior κ την παρεα του!!!

ελπιζω να ακουσουμε αρκετο μονοθεϊστη και να ισχυουν τα ονοματα που μου ειπαν…
θα ειναι και γαμω τα live…

Warrior…εγγύηση για κατάμαυρη νύχτα…ας παίξει κιόλο το Eparistera Daimones:):!:

Θα πάω θα πάω, αντε να κατέβω επιτέλους σε μια συναυλία σε κλειστό χώρο.
Για την ιστορία καλό και το E.D. αλλά [SIZE=“5”]Celtic Frost[/SIZE] γουστάρουμε να ακούσουμε. :twisted:

Οι Ελβετοί Triptykon, το σχήμα του Tom Warrior (Celtic Frost), θα βρεθούν για μία και μοναδική εμφάνιση στη χώρα μας, την Κυριακή 3 Οκτωβρίου, στο Κύτταρο Live. Μαζί τους οι Anaal Nathrakh, καθώς και οι Γάλλοι Alcest

Mονο οι Alcest με ενδιαφερουν αλλα γι αυτους θα το τιμησω το λαιβ μαλλον…

Eμ.
Μετα φταιει ο Plunderer που σε κραζει…

Anaal Nathrakh ρε ! Θα ματωσουν αυτακια !

Anaal Nathrakh…

Καλοι ειναι και οι Anaal για καμια μπυρα :stuck_out_tongue:

oi Ανααλ Ναθρακ λάιβ ισοπεδώνουν ό,τι ακούτε. Στεγνά. Κοσμά φτιάσε και τον τίτλο. Μαζί με Ετζέκτ τα καλύτερα πακέτα της χρονιάς για φέτο, και τίκετ τζετ.

Αν αυτό το λάιβ δεν κάνει σολντ-άουτ είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

Νταξ τώρα σίγουρα δε χάνεται. Γαμώ τη μπαναγία δε θα πάω Ναπαλμ αλλα δε γαμιέται?!Επίσης ότι λέει και ο απο πάνω για sold out.

32 ευρώ δεν είναι και λίγα αλλά πότε ξαναβλέπεις Anaal Nathrakh στο Ελλαδιστάν?
Φύγαμε… Total Fucking NECRO!!!

παιδιά ξέρει κανείς τι λένε live οι ανααλ…παράγουν άραγε αυτό τον ΠΑΝΙΚΟ που γίνεται στα αλμπουμ τους ???

Το εγραψε και ο Bleedin και οι λιγοι τυχεροι που τους εχουν δει λενε οτι λαηβ
ειναι απιστευτοι.32 ευρω για 3 μπαντες πιστευω οτι ειναι μια σχετικα καλη τιμη.
Τελεια δεν ειναι σιγουρα,αλλα τρωγεται.

καλά πέρα απ’το ότι μου έφτιαξε τη χρονιά αυτό το thread ;p ξέρει κανείς αν έχουν βγει τα εισιτήρια; δεν αναφέρει κάτι στο άρθρο για το πότε αρχίζει η προπώληση κτλ

γουοοοοοο τι alcest, αυτό ξαφνικά έγινε εξαιρετικά ενδιαφέρον. θα πάμε!

Άντε γειά! Τι νέα ήταν αυτά; χοχοχοχο
Θα πάμε να τα σπάσουμε στους Anaal και στο τέλος θα πιούμε τις μπύρες μας ήσυχα ήσυχα στους triptykon,ναι ήταν μέτριο το άλμπουμ και είμαι και άμπαλος. :stuck_out_tongue:

Για Anaal Nathrakh τα’χουμε πει εδώ:

Για Triptykon εδώ:

Και αγάπες που θα δούμε και Alcest.

εμείς του πουστ που αγαπάμε alcest και κάνουν καρδούλες τα ματάκια μας στο Sur L’Ocean Couleur De Fer δεν αδικούμεθα λίγο…?