Trivium, Arch Enemy, Dragonforce, Machine Head

to sigkekrimeno legetai “The Black Crusade” kai elpizw na ginei kamia kinhsh kai na erthoun kai apo thn Ellada
mias kai tha kanoun periodeia kai sthn Ευρωπη.

Καλό πακετάκι αλλά αν είναι με κάνα 40άρι, ευχαριστώ δε θα πάρω.

Και ποσο περιμενεις εσυ??

Και λιγα θα ειναι τα 40…

Proswpika egw gia tous Trivium dinw kai 100ara

Εγω ουτε cent αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα…

Μούφα πακέτο είναι. Ας φέρουν τους Machine Head μόνους να γουστάρουμε, τώρα που χουν κυκλοφορήσει και γαμάτο δίσκο. Οι υπόλοιποι απλά δεν υπάρχουν.

Τσίλαρε man, τέτοια ακούν οι διοργανωτές και σας κοπανάνε στο κεφάλι!!!
Αλήθεια τόση λατρεία?

Πάντως αντικειμενικά είναι πολύ καλό πακέτο και μακάρι να έρθει από Ελλάδα, αν και δεν πρόκειται να πάω γιατί δεν είμαι ιδιαίτερος fan κανενός από τα groups…:stuck_out_tongue:

Το γαματο ειναι οτι ειτε φερουν machine head μονους ειτε στο φεστιβαλ, την ιδια τιμη θα εχουνε…

Ναι ρε γαμώτο. Σ αυτό έχεις δίκιο, αλλά απ την άλλη το να δεις Machine Head και να έχεις 3 μπάντες να στα πρήζουν και να μην είναι και headliners (υποθέτω θα είναι οι Trivium… καταραμένο marketing:x ) δεν λέει και πολύ. Οπότε…

Παντως, με καλη τιμη ισως να πηγαινα στο φεστ αυτο… Ειναι μπαντες που θελω να τις δω λαιβ, εκτος απο Trivium… Θα δω τους ταλλικα το καλοκαιρι, τι να κανω τις φθηνες κοπιες τους??:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:
Σωστός! :wink:

Δεν είναι έτσι αλλά τέσπα.
Έχεις ακούσει το The Crusade (καλά τα παλιότερα υποθέτω πως εννοείται όχι); :-k

Το μονο που εχω ακουσει ειναι το “We Are The Fire” το οποιο μου προκαλει κυμματα γελωτος… Ειδικα αυτο το “οοοοοο” “ααααααα” στο τελος εχει πολυ πλακα… Μετα εχω ακουσει κατι ψιλα τα οποια μου θυμιζουνε καθαρα τα riff των Ηetfield και Dimebag… Το μονο που τους αναγνωριζω ειναι οτι εχουνε και γαμω τις κιθαρες για την ηλικια τους…

Μου κάνει μεγάλη εντύπωση να το ακούω αυτό αλλά τέσπα. :slight_smile:

Καμια συναυλια για του χρονου θα αφυσουμε ή θα μας φυγει ο κολος απο το να δινουμε φραγκα!

Ναι ρε γαμωτο… Τερμα τα λαιβ για φετος, απο το Σεπτεμβρη παλι… Να ανασανει και λιγο η τσεπη μας…

Ετσι κι αλλιως Αυγουστο γινονται λιγα lives. :lol:

Το πακετακι ειναι καλο, θα γαμαγε να τους φερουν (χωρις τους Dragonforce εννοειται :p).

Και οι Shadows Fall στο όλο πακέτο…ανακοινώθηκαν σήμερα

Οι 3 πρώτοι είναι τα 3 τελευταία support των Maiden…ύποποτο…

Πάντως ότι και να λέτε για τους Trivium (προσωπικά δε με τρελαίνουν) στα live είναι πολύ καλοί.

Εγώ πάλι γουστάρω τρελά όλες τις μπάντες (εκτός από dragonforce…)

[SIZE=“7”]ΜΑΚΑΡΙ!!![/SIZE]