True Blood κανείς?

γιαπ.Το έχει πει αν δεν κάνω λάθος και ο ίδιος ο σκηνοθέτης…κάπου το είχα διαβάσει, ότι δεν το πιστεύουν και απόλυτα αυτό που κάνουν…κάτι τέτοιο.
Τέσπα προσωπικά πέρασε ευχάριστα η ώρα…

Είδα τις δύο πρώτες σεζον κ η αλήθεια είναι ότι δεν ενθουσιάστηκα αλλά ήθελα να δώ πού θα καταλήξει…η πρωταγωνίστρια δε νομίζω ότι είναι κ η καλύτερη που θα μπορούσαν να βρούν κ δε μου άρεσε γενικά το πώς εξελίχτηκαν τα πράγματα…

Μου το χάλασε κ αυτή η Μαίρη-Ανν κ οι τελετές της :stuck_out_tongue:

…Ο Έρικ πάντως ήταν όλα τα λεφτά :smiley:

Ο Έρικ είναι ένας από τους 3 κύριους λόγους που βλέπω τη σειρά. Καταραμένη Σκανδιναβία.

bump γιατί τώρα που το παίζει ο αντ1 μπήκε πλέον στο mainstream.
δεν την είχα δει τη σειρά αν και είχα ακούσει καλά λόγια.
είδα κάποια επεισόδια και το σενάριο φαίνεται πολύ πρόχειρο,τουλάχιστον στην αρχή.
όμως έχει σεξ,βαμπίρ και αίμα στον αμερικάνικο νότο.αυτά μου κάνουν…8)

Τα πρώτα επεισόδια όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά μου έχουν πει ότι μετά από κάποιο σημείο (και ειδικά δεύτερο κύκλο) αρχίζει να καλυτερεύει.
Για να δούμε…
[SIZE=“1”]Περιμένουμε ποστ awake να μας βάλει όλους στην θέση μας, που βλέπουμε τέτοιες χαζοαμερικανιές[/SIZE]

Και γω αρχη ειμαι,ειναι αξιοπρεπες αλλα αναμενω τη συνεχεια,καθως μου λενε ολοι πως ανεβαινει αρκετα…

κάτι μεταξύ southern comfort και powerade μου μοιάζει.:stuck_out_tongue:
πάντως αυτή η ιδέα με το συνθετικό αίμα είναι πολύ προχώ.άν μπορούσαν να μας έλεγαν και από τι παράγεται…:-k
πάντως οι παραγωγοί της σειράς έκαναν ήδη ένα μεγάλο λάθος στα πρώτα επεισόδια όπου μόλις στο τρίτο σκότωσαν την lynn collins.μα σου πάει να της το κάνεις αυτό???:frowning:

εγω το ειχα αρχίσει οταν είχε πρωτοβγει…
ειδα 5-6 επεισόδια και το άφησα δεν μου άρεσε ιδιαίτερα(πιο πολυ λογο σπαστικών χαρακτήρων…)
δεν ξερω πως εχει εξελιχθεί μέχρι τωρα(3ο κυκλο)…:-k

2ο κύκλο γίνεται της καρ***** αλλά έχει συνέχεια 'Ερικ με κοντό μαλλί, οπότε ονείρωξη, εντάξει.

3ος κύκλος ξεκινάει μέσα στον Ιούνιο. Εκεί που τελειώνουν τα πάντα, έρχεται το True Blood.

βασικα μια ψιλομαλακιουλα ειναι.περναει η ωρα αλλα τπτ παραπανω

(τα κοριτσακια το αποθεωνουν γιατι βλεπουν τον ερικ κ μουσκευουν βρακακια.λογικο)

Βρε αγάπη μου γλυκιά, είδες κανέναν να το αποθεώνει?

Εσένα. Αφού άνοιξες θρεντ.

Λυσσάρα.

Αυτη η σειρά δεν βλέπεται λέμε…

Βασικά ο πρώτος κύκλος είναι πολύ καλός, ο δεύτερος δεν βλέπετε…τώρα θα δω το τρίτο μόνο και μόνο για να τελειώσει και αυτή η σειρά.

και ναι θα το πω, προσκυνάμε Eric:roll:

μια χαρουλα ειναι η σειρα,για να αραξεις κτλ,βλεπεται πολυ ευχαριστα…και ειμαι ακομα αρχη

α,και επισης διαθετει με ευκολια για μενα,απο τους καλυτερους τιτλους αρχης που εχω δει μεχρι σημερα σε οποιαδηποτε σειρα…

http://www.youtube.com/watch?v=F17FhwLsICY

μακράν τους καλύτερους.
και το τραγούδι και το βίντεο.
αμερικάνικος νότος ρεεεε!:country:

Θα συμφωνήσω και εγώ με τους τίτλους αρχής, και ωραίο video και μουσική και στίχοι:)

Αλλά, θα δεις πως η δεύτερη season κουράζει λίγο…ειδικά στην αρχή τουλάχιστον.

ωρε τι τιτλοι ειναι αυτοι??
nice…

δεν εχω δει τη σειρα…αμα τελειωσει ολη μαζι…

απο ριβιού διάβασα ότι η δεύτερη είναι καλύτερη, αν όντως είναι χειρότερη απο την πρώτη που πάλευα με τον εαυτό μου σκληρά για να την τελείωσω άστα να πάνε…

Είδα τα τρία πρώτα επεισόδια στον ΑΝΤ1, μ’άρεσε, βαριόμουνα ε και κατέβασα και τα υπόλοιπα και τέλειωσα και 2ο κύκλο μέσα σε ενα σαββατοκύριακο! :stuck_out_tongue: Όχι καμια τρελή σειρά αλλα βλέπεται ευχάριστα και έχει διάφορα ωραία σημεία. Πάντως όποτε βλέπω τη γαμιόλα τη Σούκι σπάζομαι τόσο άσχημα που θέλω να αρπάξω μια τάβλα με καρφια και να την βαράω ανελέητα, απίστευτα σπαστική, ειδικά η φωνή της και οι πίπες που λεει! :smiley: :lol: