True Blood κανείς?

την εχωνα ανετα…:stuck_out_tongue:

Περιμενω να αρχισει η σειρα για να ακουσω τους τιτλους αρχης!
Εχω δει 3 επεισοδια αλλα με τις εξετασεις εχω σταματησει να βλεπω.Καλο μου φαινοταν.

Όταν το κάνεις αυτό, θέλω να φωνάξεις και μένα, να την βαράμε μαζί.

επισης μπορεις να τους ακουσεις και στο Youtube!:slight_smile:
Τι σου’ναι αυτο το γμημενο το internet ρε πουστη μ…

Αρκετη καλη σειρα με διαφορα κει πραγαμτικα γεγονοτα τα οποια ξεπεταγωνται και δεν αφηνουν την σειρα να κανει κοιλια…
Αυτη η Sookie μονο να μην ηταν τοσο σπαστικη και η σειρα θα ηταν πολυ καλυτερη…!
Αει να αρχισουν τα καινουρια επεισοδια να δουμ

Καλή σειρά, ειδικά άμα είσαι 16 χρονών κοριτσάκι - emo.

ώπα μην τη συγχέεις με το twilight!
καμία σχέση όμως…

Ναι είναι κλάσεις ανώτερο :stuck_out_tongue:

Η πληροφορια ας πουμε?

Επισης: http://rocking.gr/article7586.php

:dance:\:D/:dance:\:D/

εντάξει το true blood έχει φοβερές μουσικές.
επίσης μου άρεσε πολύ και αυτή η διασκευή στο play with fire των rolling stones.

http://www.youtube.com/watch?v=vHlvvfH6kK0

Στα υπέρ:

  1. Οι μουσικές της σειράς είναι καταπληκτικές.
  2. Η πρώτη σκηνή της σειράς είναι πολύ επιτυχημένη.
  3. Οι ηθοποιοί είναι μάλλον καλοί και ειδικά η Anna Paquin παίζει πολύ καλά.
  4. Οι νοτιοπροφορές είναι απολαυστικότατες.
  5. Σπάει αρκετά ταμπού, παρά τις κατηγορίες για πρόδηλο maindtream.

Στα κατά:

  1. Το σενάριο είναι παιδαριώδες και συχνά παραδίδεται σε κακογουστιές.
  2. Η Anna Paquin (εκτός από εξαιρετική ηθοποιός) είναι πάρα πάρα πάρα πολύ εκνευριστική και ξενέρωτη.
  3. Ο χαρακτήρας του Ryan Kwanten προφανώς ανήκει σε άλλη σειρά, απλά πέρναγε από τα πλατό την ώρα των γυρισμάτων.
  4. Η πλοκή είναι άνισα κατανεμημένη και ενώ συχνά «το πάει κάπου» τελικά επιστρέφει σε ασφαλείς λύσεις.
  5. Ειλικρινά; Ο πρωταγωνιστής βρικόλακας φωνάζει το έτερον ήμισυ «Σάκη»;

Ειδες και τις 2 σεζον?Ή απλα τα παραπανω τα λες μονο για την πρωτη?

εχω σταματησει λιγο πριν το τελος της πρωτης,πανω κατω δικιο εχεις,τα προβληματακια της τα’χει αλλα εγω παντως την βλεπω αρκετα ευχαριστα…το soundtrack σπερνει η αληθεια ειναι…

Το σιχαινομαι…:dunno:

εγώ βλέπω τη σειρά από τον αντ1 και όταν βρω χρόνο το καλοκαίρι θα δω όλα τα επεισόδια.
είδα ολόκληρο τον πρώτο κύκλο και μπορώνα πω πως από ένα σημείο και μετά βελτιώθηκα αρκετά και αφήνει προσδοκίες για έναν καλύτερο δεύτερο κύκλο.
τώρα οψώμεθα…
πάντως να προσυπογράψω για μια ακόμα φορά το εξαιρετικό soundtrack της σειράς.

έχω δει κάποια επεισόδια από το δεύτερο κύκλο και μπορώ να πω πως είναι εξαιρετικός και πολύ ανώτερος του πρώτου.εξελίσσεται σε αγαπημένη σειρά…

8)ομορφα,το εχω αφησει λιγο καιρο τωρα γτ εχω κατι τρεξιματα,αλλα θα το ξαναπιασω και θα περασω λογικα σε σηζον 2 απο βδομαδα…

επισης…

ΨΟΦΑ,worst character…:stuck_out_tongue:

totally agree…
στο δεύτερο κύκλο εντάσσεται και σε μια εκκλησιαστική οργάνωση κατά των βαμπίρ…:stuck_out_tongue:
επίσης αγαπάμε δεύτερο κύκλο και γι’αυτό…


\μ/

Ο αδερφός Σούκι είναι τόσο ηλίθιος που τον αγαπάμε. Νιώστε ρε.

Πραγματικα απελπιστικα ηλιθιος:razz:…ηλπιζα να μην τον ετρωγα στη μαπα και σηζον 2 αλλα αποτι καταλαβα θα τον υποστουμε παλι…:confused: