True Blood κανείς?

είναι τόσο ηλίθιος που μου θυμίζει τον seann william scott ως bo duke στο dukes of hazzard…:stuck_out_tongue:
πάντως εγώ προτιμώ τη σούκι.8)

Το μονο κατα του 2οθ κυκλου ειναι κατα τη γνωμη μου οτι μπλεκουν παρα πολλα στοιχεια.Σουκι εισαι ημονη που μενεις ιδια και απαραλλαχτη!

Που να δεις και τρειλερ για τον τριτο κυκλο…

η sookie ειναι για πολυ xastookie…το ιδιο και ο αδερφος…χαζοσογο αλλα περναει ευχαριστα η ωρα για ενα περιεργο λογο

bump γιατι κατι πρεπει να χουμε να βλεπουμε τωρα το καλοκαιρι:)

σε δυο μερες…http://www.youtube.com/watch?v=2vpVxtmukZY&feature=player_embedded

Τα τελευταια επεισοδια ειναι φοβερα!

εγώ είμαι ακόμη στο δεύτερο κύκλο καθώς μέχρι να τελειώσω την εξεταστική θα βλέπω τη σειρά από τον αντ1.
πάντως ο δεύτερος κύκλος είναι εξαιρετικός.από τους καλύτερους που έχω δει σε σειρά.
ειδικά η σούκι δεν ξέρω τι έχει κάνει αλλά είναι πολύ πιο όμορφη από τον πρώτο.8)

wtf??
δεν ξερω για τον 2ο εγω παντως τον πρωτο κυκλο δεν αντεξα να το δω ολο…

τελείωσε τον πρώτο και δες το δεύτερο.καμία σχέση.
είναι κλάσεις ανώτερος.
τον πρώτο κύκλο τον έβλεπα περισσότερο για την πλάκα μου αλλά τώρα έχω κολλήσει και περιμένω πως και πως το επόμενο επεισόδιο.

Ο χορορ ειναι μεσα στο μυαλο μου.:stuck_out_tongue:

Werewolves λοιπόν μπαίνουν στο παιχνίδι. Αν και δεν είναι όπως στις ταινίες Underworld, είναι κανονικός λύκος και γίνετε και άνθρωπος, αλλά και πάλι Werewolves. Μια χαρά άρχισε το καινούργιο επεισόδιο:)

Εμένα οι λυκάνθρωποι με ξενέρωσαν πάντως. Με Σαμ & Μπιλ τι έπαιξε? Είχε στον προηγούμενο κύκλο αλλαξοκωλιές αίματος και σκάλωσε ο άλλος? Δεν θυμάμαι.


Ναι ο σαμ ουσιαστικά πέθανε, αλλά με το αίμα του Bill, τον επανέφεραν στη ζωή.

έχω δει ολόκληρους τους δύο πρώτους κύκλους με τον δεύτερο να με ενθουσιάζει και να με πριζώνει για τη συνέχεια.
πόσα επεισόδια έχουν παιχτεί από τον τρίτο κύκλο?και όποιος τα έχει βρεί κάπου ας με βοηθήσει γιατί δεν είμαι και τόσο χωμένος σε αυτού του είδους το ψάξιμο…

στην αμερικη εχει παιχτει και το 3 επεισοδιο του 3 κυκλου.στον αντ1 σταματησαν παντως στο 1 επεισοδιο του τριτου κυκλου νομιζω…
http://www.imdb.com/title/tt0844441/episodes#season-3
ριξε μια ματια εδω.

στον αντ1 έδειξε τους δύο πρώτους κύκλους.πάντως είναι λίγα τα επεισόδια που έχουν παιχτεί από τον τρίτο κύκλο.νόμιζα πως είχα μείνει αρκετά πίσω.
υπάρχει κάποιο λίνκ?:-k

‘sookie το χαστουκι’

για πολλες μαπες

Μόλις ξεκίνησα τον 2ο κύκλο. Ωραία σειρά. Μ’αρεσει που δίνει μια νέα διάσταση στο θέμα “βαμπίρ”. Μια διάσταση πιο…ανθρώπινη [αν μπορεί να το πει κανείς αυτό :p]. ότι παραπάνω και να πω είναι σπόιλερ οπότε σκάω! :stuck_out_tongue:

Ωραία σειρά πάντως! :thumbup:
Six feed under όμως δεν είναι :!:

ωωω ναι! βλαμμενη καργα.ηλιθιο υφος πανηληθιες αντιδρασεις.

Είναι και άβυζη…