Παρελθόν ο Tyler από τους Aerosmith?

Ψαχ’το αυτο :stuck_out_tongue:

Mακάρι!!!:cry:

Προτιμω κατι σε Scarlet Johansson. :stuck_out_tongue:

ρε παιδια καλοι οι Aerosmith , αλλα μεγαλο πρεζακι ο τυπας , αφηστε τον να ηρεμισει μια ολια σπιτακι του με κανα χαμομηλακι κτλ , υπαρχει και αρκετη νεολερα εκει εξω που και καλοι ειναι και την υποστηριξη μας θελει και ροκαρει και ασχημα .Αυτα , αμην!!
:papas:

ΠΩΠΩ…Κριμα και ήταν από τα συγκροτήματα που είχα σαν αποθημένο.Αν όντως ισχύει δύσκολα θα τους δούμε live…

Μπορειτε να σκεφτειτε κανεναν ως “αντικαταστατη” του tyler?:-k

Κρίμα γαμώτο…

μα τι λες…η αυτος η κανενας…κακα τα ψεμματα…

Sebastian Bach. Όχι ότι μπορεί καλύτερα αλλά κάτι θα έκανε πιστεύω

Ποτε μου δεν συμπάθησα αυτόν τον τύπο. Ίσως γιατί το πρώτο μου άκουσμα απο Aerosmith ήταν ένα ανεκδιηγήτο κομμάτι ονόματι Major Barbara που υπήρχε σε ένα compilation album που είχα πάρει. Μιλάμε για το χειρότερο τραγούδι που έχω ακούσει στο χώρο του ροκ και ίσως όχι μόνο σε αυτόν. Πραγματική τραγωδία, σίγουρα μου άφησε κουσούρι και δεν ασχολήθηκα ποτέ μαζί τους. Λαθος μου βέβαια αλλά έτσι είναι αυτά, αμα γίνει η αρχή στραβα δεν αλλάζει…

Βέβαια πάντα είχα και την απορία πως με τέτοια ασχημόφατασα έβγαλε τέτοια κοράκλα. Όριστε, να μια ενδιαφέρουσα περίπτωση για την αντικατάσταση του Tyler, χαμός θα γίνει, έκει να δεις σολντ άουτ…

Παιδια δεν γινεται να υπαρξει αντικαταστατης, ή με Tyler ή τελος…:frowning:

Πντως πιστευω οτι θα τα βρουνε.

Bρηκες τραγουδι να ακουσεις :stuck_out_tongue: αυτο προοριζοταν για το πρωτο αλμπουμ τους και το αφησαν εξω.Ενταξει δεν ειναι και οτι χειροτερο γενικα τοτε γκαγκα και μαντονα τι ειναι?:lol:
Παντως το μεγαλυτερο ποσοστο απο compilation albums ειναι μαπες.:wink:

βαλτε τα μαυρα ρουχα σας στη ντουλαπα…

Perhaps tired of having others speculate about his status in Aerosmith, Steven Tyler took the stage Tuesday night to set the record straight. That he did it during a performance by bandmate Joe Perry’s side project should give you an indication of just what he had to say.

“New York, I want you to know I’m not leaving Aerosmith,” Tyler said in a surprise appearance during a set by the Joe Perry Project at the Fillmore New York at Irving Plaza. “Joe Perry, you are a man of many colors. But I, mother----er, am the rainbow.”

Totally. That announcement was followed by Perry and the Project launching into a raucous version of “Walk This Way,” with Tyler on lead vocals, as the crowd went absolutely nuts. And with that, the rumors of Tyler leaving Aerosmith ? the band he formed nearly 40 years ago ? and of Perry launching a search to find a new lead singer to replace him were officially debunked.

But just to get the news out to all the Aerosmith fans not lucky enough to be inside the Fillmore, both Perry and Tyler gave quick interviews to TMZ.com following the show.

[B]When Perry was asked if Tyler had just joined him onstage, he joked, “Yeah, he did. … He just couldn’t stay away,” then said that the reports of Aerosmith’s demise were most definitely not true.

Tyler, on the other hand, was a little more declarative, telling the TMZ cameraman, “There is absolutely no validity to the rumor that Aerosmith is breaking up, mother----er!” [/B]

http://www.mtv.com/news/articles/1625998/20091111/aerosmith.jhtml

http://www.youtube.com/watch?v=IsS6kxUXkeA

ε εντάξει όχι πως δε χαρήκαμε αλλα άλλο ποζεριά και άλλο καραγκιοζιλίκια τωρα…Έλεος!!!

Δεν το βρήκα εγώ το κομμάτι, αυτό με βρήκε και πραγματικά είναι η χειρότερη ηχητική ενόχληση που είχα ποτέ. Χίλιες φορές Lady Gaga, καλά για Madonna δεν το συζητώ είναι κορυφαία. Μη σου πω ότι προτιμώ να ακούσω Βαζαίο, Γιαννούλη και Τόλη Τσιμογιάννη με μπρούταλ φωνητικά παρα αυτό.

ον τόπικ: ας κλειδωθεί το τόπικ αφου πλέον δεν ισχυεί αυτό…

Μια χαρα τα νεα, οχι πως με εξεπληξαν βεβαια, αναμενομενο ηταν να μην κρατησουν αυτα… Μακαρι να τους δουμε Ελλαδα τωρα.:smiley:

Τι γινεται τελικα με αυτους ρε? Στην αρχικη του site λεει οτι τελικα ψαχνουν για frontman. Τους παρατησε παλι ο Tyler ή ξενερωσαν και τον σουταραν? :?

Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τετοιου βελινεκους συγκροτηματα δεν τα παρατανε σε τετοιες φασεις…δεν ειναι να πεις οτι βρισκονται στην αρχη η στην ακμη τους και αλλαζουνε μελη.τι να τους κανεις χωρις αυτον δηλαδη,οπως οι doors ηρθαν χωρις μορισον…να πας να κανεις τι στη συναυλια…και μιλαω για frontmen…πχ οι zeppelin καλα εκαναν που μετα ξαναεδιναν συναυλιες για καποιο διαστημα…ειναι βεβαια ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ο μποναμ αλλα αλλη φαση να λειπει ο τραγουδιστης

τι μαλακια τον επιασε παλι τον Tyler και εφυγε!!! ελεος…