Παρελθόν ο Tyler από τους Aerosmith?

Παλι τα ιδια? Το εχουμε πει δεν γινεται Aerosmith χωρις Tyler… Αν τους εχει πιασει η μαλακια ας το διαλυσουν…

Πραγματικά δε νοούνται Aerosmith χωρίς Tyler κ δε μιλάμε για όποιον κ όποιον frontman… Στη συνείδηση του περισσότερου κόσμου είναι ήδη διαλυμένοι μ’όποιον κ αν συνεχίσουν. Όπως δε νοούνταν Queen χωρίς Mercury ή Doors χωρίς Morrison ως αναφέρθη :wink:

Όποιος δει τον ‘‘Ripper’’ να γυρνάει κατά κει να στείλει ραπόρτο(aka ρουφιανιά):lol::!:

Oh yes! Θα βγάλουν 2 δίσκους κ με τον Ripper (ψιλοχάλια και οι 2) κ μετά θ’αποφασίσουν reunion :stuck_out_tongue:

(Κ ο Ripper θα λέει ότι πέρασε κ από Aerosmith… τρελό βιογραφικό! :lol:)

+1 στο ποστ του pax!

Το οποιο ειναι κατι που θα καταλαβουν σε λιγο καιρο, θα το διαλυσουν [γιατι ακομα κ αν δεν μου αρεσουν, δεν ειναι τοοοσο μαλακες ωστε τωρα στα γεραματα να αλλαξουν φροντμαν]. Θα πεσουν σε καταθληψη οι φανς κ σε 5(±)1 χρονακια θα κανουν ενα ωραιο reunion για τα εξυπνα φραγκα!

Κορυφή αυτό με τον Ripper! Έλιωσα!!

Πάντως ίσως και να ψηνόμουνα να τους δω με άλλον γνωστό τραγουδιστή. Όχι με την έννοια του ότι συνεχίζουνε οι Aerosmith, γιατί κι εγώ θεωρώ ότι δεν μπορούν να συνεχίσουν χωρίς τον Tyler, αλλά από την οπτική του να βλέπω μία ενδιαφέρουσα διασκευή του υλικού.

Με αυτό το σκεπτικό έβλεπα και τους Queen + Paul Rodgers και τους Doors + Ian Astbury. Για σκεφτείτε το ενδιαφέρον (άσχετα αν σας άρεσε) “πείραμα” Black Sabbath + Rob Halford…

Αυτό όμως έχει γίνει στην πραγματικότητα σ’ένα live! Για ψάξτο λίγο, υπάρχει και bootleg video όλου του live… :wink:

Επειδή το έχω το bootleg λέω “αν σας άρεσε” αντί για “αν θα σας άρεσε” :wink:

Α ok sorry τότε, παρερμηνεία… :wink:

Αυτο που λεγεται απο το περιβαλλον του Ταιλερ ειναι οτι θελέι να ξεκινησει σολο καριερα…8O8O8O,αλλα οι εξω απο το περιβαλλον του λενε οτι ο Στιβακος εμπλεξε παλι με τα ντραγκελια…[-X[-X

Τι στιγμη που μεγαλα συγκροτηματα προσπαθουν να διατηρησουν μετα κοπων και βασανων το line up τους και αλλα που εχουν διαλυθει προσπαθουν να ξανασμιξουν ( αλλη μανια αυτη των 00’s…),ο Στιβακος στο ανθος της ηλικιας του σκεφτηκε να ξεκινησει τωρα σολο καριερα…
Δυστυχως!

Καλά μην βρεθείτε και προ εκπλήξεως αν βγεί ο Tyler και το διαψεύσει σε λίγο καιρό…Το έχουμε ξαναδεί το έργο:wink:

Συμφωνω…Τα κανει κατι τετοια το παλικαρι μας…!

Εγω το ευχομαι…Ας δω Aerosmith live και μετα ας κανει οτι θελει…:stuck_out_tongue:

Kαλα ναι…Ας τους δουμε τουλαχιστον ολους μαζι και φευγει μετα…!

Εγω πιστευω οτι θα υπαρχει reunion σε λιγο καιρο…

Θα συμφωνήσω με τον angus7pl. Προβλέπω σενάριο σαν το υποτειθέμενο Led Zeppelin reunion χωρίς τον Plant…

Αυτο. :stuck_out_tongue:

Βαδιζουν μεσα σε δοκιμασμενα σοκακια…μην αγχωνεσαι!

Πρόταση Aerosmith στον Paul Rodgers

Οι ίδιες πηγές αναφέρουν πως ο Billy Idol είναι επίσης υποψήφιος για τη θέση του Steven Tyler.

billy idol?:!:

Rebell Yeah!!!:lol::lol::lol: