U.F.O και Dead Soul Tribe Live

Δίπλα στο ψηλό με τα γυαλιά θα είμαι και εγώ… 8) 8) 8) 8) 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οι UFO τι ώρα θα σκάσουν μύτη???
σας αρέσει το solo του Vinnie Moore στο love to love από το showtime???

Α οκ γιατί εγώ είδα αυτό http://www.didimusic.gr/dates/default.asp?id=329 και τρόμαξα ότι θα περιμένω 2 ώρεσ έξω στο κρύο…

P.S. Cozy σου είπα ποτέ πόσο θεικό σου? :twisted: :twisted:

αν δεν τους εχεις ξαναδει πανε…
το Group παιζει πολυ καλα εκτος φυσικα απο τον βλαμενο Moore Ο οποιος εχει κατασρτεψει ολα τα σολο του μιχαλακη… ηθελα τοσο να τον δειρω την προηγουμενη φορα!

Άρα θα είμαστε πολλοί φορουμίτες εκεί ε;

αν δεν τους εχεις ξαναδει πανε…
το Group παιζει πολυ καλα εκτος φυσικα απο τον βλαμενο Moore Ο οποιος εχει κατασρτεψει ολα τα σολο του μιχαλακη… ηθελα τοσο να τον δειρω την προηγουμενη φορα![/quote]

ειχα παει ρε την προηγουμενη φορα που ηρθαν με roth για αυτο χλωμο το βλεπω να πηγαινω αν και τους γουσταρω πολυ.καλα δεν το συζηταω αν ηταν ο μιχαλακης θα πηγαινα και 1Ο φορες να τους δω.

Έβαλα φακούς…remember; 8)

Το avatar εννοείς; :wink: :smiley:

τι ώρα θα σκάσετε ω ρε?

Το avatar εννοείς; :wink: :D[/quote]

Ναι :!: :!: :!:

αυτό το μλκισμένο το quote πάλι με άφισε ξεκρέμαστο :twisted: :twisted: :twisted:

Εγω στις 8 θα μαι gagarin!

Εγώ κατά τις 20:30.
Rudolf ξέρεις τις φάτσες μας, έλα να τα πούμε!

Προσοχή: O Cozy δε φοράει πλέον γυαλιά, αλλά φακούς. Άρα απλά πήγαινε σε αυτό τον ψηλό που τον λούζει το άγιο φως των Deep purple…

(στο πάσο ρε, σε έχει με γυαλιά. Σίγουρα είσαι ο ίδιος? :roll: :roll: :roll: :roll: φέρε και ταυτότητα το βράδυ… :lol: :lol: :lol: )

εγω θα παω με τον απανθρακωμενο(βλ.guardian of the blind)κατα τις 7:30

Κανείς από χτεσ να πει εντυπόσεις?

Έμαθα πάνω κάτω τα ίδιο με πρόπερσι.

paidia tha poulane eistiria ap ekso e?

Δηλαδή γαμάτα !!!
Τα περάσαμε όμορφα.

Πολυ καλη οι UFO αποψε, τρομερη συναυλια!

Odws…megali emfanisi apo tus U.F.O. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ωραια συναυλια,καλος ηχος ,super κιθαριστας ο Vinnie Μοοre , οδηγει πλεον τους
Ufo ,για μενα ενα αρνητικο , η μη αναγραφη ωρας εναρξης της συναυλιας ,με
αποτελεσμα την μεγαλη αναμονη .Τελικα η θα εχουμε πολλα support η τιποτα .
Χθες που θα χωρουσε ενα support τιποτα .