Udo dirkschneider - anvil θεσσαλονίκη 18 μαρτίου, αθήνα 19 μαρτίου

Εντάξει, ξέρω ότι δεν είναι κανένα σοβαρό γεγονός αυτό, αλλά είπα να το ποστάρω, αφού κανείς δεν ασχολείται…Καλά κάνετε, σιγά τους μουσικούς…

Ούντο τώρα…πφφφκαι Άνβιλ…τσσςςς[SIZE=5]ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

Μας εχουν γαμησει κ οι συναυλιες σαββατιατικα… Δυσκολο εως ακατορθωτο. και περιμενα ανακοινωση πως κ πως

εμάς των εκτός αθηνών μια χαρά μας βολέυει πάντως το Σάββατο

ούντο είχα δει το 1996 (ή 1997 δεν θυμάμαι) στο Ρόδον και γαμούσε και πιστεύω θα γουστάρουμε. Του πούστη…Accept είναι η φάση. Και που λέει να μας τρολάρει και να παίξει και από τα καινούρια :stuck_out_tongue:

αλλά το ζουμί είναι οι Anvil που ευτυχώς τους φέρνουν αλλιώς θα έτρωγα τεράστιο ξενέρωμα

Το line up είναι ονειρώδες. Το concept επίσης…

Τώρα σε τι κατάσταση είναι οι παίχτες…θα δείξει…

Οποιος πιασει καγκελο, προσοχη στους δονητες…

Δε φοβόμαστε πια…υπάρχει σύμφωνο συμβίωσης…

Σφαγή! Μετά τους Accept που γάμησαν φέτος θα δούμε και Udo και μάλιστα ανήμερα των γενεθλίων μου!

καλη φάση!!
εισιτηρια εχουν ανακοινωσει?

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ:
? Περιορισμένη προπώληση: 25?
? Υπόλοιπη προπώληση: 28?
? Ταμείο: 30?

ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:
? Metal Era (Εμ. Μπενάκη 22, Αθήνα, τηλ.: 210 3304133, www.metalera.gr)
? No Remorse Records (Γαμβέτα 4, Αθήνα, τηλ.: 210 3830981, www.noremorse.gr)
? ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ (Ελασίδων 6, Γκάζι ?από Πειραιώς 116, τηλ.: 210 9014428, 210 3420842, 6978185871)
? www.viva.gr
? Τηλεφωνικά στο 11876
? Καταστήματα Public (public.gr)
? Βιβλιοπωλεία Παπασωτηρίου
? Seven Spots
? Ιανοσ
? Reload Stores

Ξερει κανεις αν τα εισητηρια ειναι κανονικα η φωτοτυπια; Μια ακρη μου ειπε οτι στους candlemass ειναι κανονικα και οχι φωτοτυπια.

Κανονικά είναι.

Δυο στα δυο, ζουμε μεγαλες στιγμες. Ολα τα συγκροτηματα ερχονται στην καλυτερη τους στιγμη. Τωρα δηλαδη που εχουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ εισητηρια να μας προσφερουν. Γαμω.

Πολυ θετικος να παω μεχρι που ειδα τις τιμες…
Τι 28 και 30? ρε διοργανωτες, ειστε καλα, που ζείτε ? Ο κόσμος δεν εχει λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

Τεραστιος ο UDO αλλα βλεπω να παιζει μπροστα σε καμια 50ρια άτομα…

Εγω παντως θα περιμενω να τον δω στην γιορτη μπυρας οπως και τον warrel dane. Αληθεια πηγε κανεις; Ουτε κριτικη της συναυλιας δεν υπαρχει για αθηνα. Προσπαθειτε να τα κουκουλωσετε για το ινδαλμα μου φαινεται

…εεεεεεεεεεεεε …???
:blink:

Αποστολή εξετελέσθη. Εισιτήριο απεκτήθη…
Έστω και σε Α4…Άντε να θυμηθούμε τα νιάτα μας ωρέ και να προσέξουμε μη φάμε και κάνα δονητή στη μούρη, σαν την άλλη φορά…

…δλδ, μην τον φάμε γενικώς, όχι μόνο στη μούρη…

setlist 8O

Ω Θεοί…

Όχι ότι περίμενα κάτι λιγότερο…

Το μόνο που φοβάμαι είναι μην είμαστε τρεις κι ο κούκος…

με 30? εισητηριο με κανα 40ρια ατομα θα εισαι μεγαλε…

…ναι, ενώ αν έκανε 22 θα γινόμασταν 60. Άσε μεγάλε…