Ufomammut

Ψηφιστε το αγαπημενο σας, εκθειαστε τους.
Δεν ξερω αν εχουν πουλησει τη ψυχη της μανας τους στον σαταν και ειναι τοοοοοσο πορωτικοι, δεν ξερω αν κανουν κατι ξεχωριστο η κατι καινουριο αλλα ειναι ΜΠΑΝΤΑΡΑ.
Ψηφιζω godlike snake επειδη δεν μπορω να ξεκολλησω. Σειρα εχει το idolum μονο και μονο για το ammonia. Θελουμε και μπαστουροαναμνησεις απο κανα λαηβ για να μπουμε στο κλιμα :stuck_out_tongue:

ποιο godlike snake; δεν επρεπε να το αναφερεις καν, μπροστα στο Snailking. προφανως και δεν το εχεις ακουσει =Ρ
η μπαντα ειναι ξεχωριστη και επρεπε ηδη να υπαρχει θρεντ.

Snailking=Απανωτοί οργασμοί.
Ότι ακριβώς γουστάρω στο ντουμ το παίζουν αυτοί οι τύποι.

Περιμένουμε εναγωνιώς και το νέο άλμπουμ για περισσότερο ξεκαβλαντισμα.
Ενδεικτικά αναφέρω ότι το νέο άλμπουμ θα περιέχει μόνο 1 τραγούδι γύρω στα 40-45 λεπτά, το Eve (το οποίο φυσικά θα είναι και ο τίτλος του άλμπουμ) και όσοι το έχουν ακούσει μιλάνε για αποθέωση. Μου θυμίζει ελαφρώς περίπτωση Dopesmoker.
Για να δούμε, για να δούμε…

Snailking:bow2:
Περιμενουμε να ακουσουμε και το Eve που λογικα θα ναι δισκαρα κι αυτο…8)

3ος για snailking. Τι κανω λαθος ρε παιδια; :Ρ Εχει κατι lacrimosa, κατι god το snailking, δε λεω, αλλα τετοιος ερωτας οπως με το godlike snake δεν μου εχει τυχει :Ρ

μόνο το Idolum έχω ακούσει, αυτό εμπιστεύομαι.

Λάιβ τα σπάνε ε.

το snailking είναι το αριστούργημά τους.
το godlike snake όμως είναι το προσωπικό μου κόλλημα.

Μερικα δειγματακια απο το καινουργιο


(Το ειχε βαλει ο Keyser στις νεες κυκλοφοριες 2010)
κι ενα ακομα

Μιά απ’τα ίδια. Κάποια στιγμή θα πέσει άκουσμα και στα υπόλοιπα.:!:

Ληκαρε το καινουργιο και αρχιζουμε το λιωσιμο…:smiley:

Στους Ρωσοι. Κατεβαινει :vibrate:

που?πως?πότε?
link please…
edit:thanks!:smiley:

Βοήθεια μας, μάγκες (και μάγκισσες)!
Μετά από 2 ακροάσεις, πρόσεξα ότι οι πειραματισμοί έχουν αυξηθεί, η ροή είναι τέλεια, δεν κουράζει καθόλου ο δίσκος, ίσως να είναι λιγότερο τεχνικό από τα προηγούμενα, η ατμόσφαιρα είναι -για άλλη μια φορά- αποπνικτική (σχεδόν τρομακτική θα έλεγα) αλλά και ταυτόχρονα μεγαλειώδης.

Σίγουρα όχι καλύτερος από τα προηγούμενα τους, αλλά σιγουρότατα εξίσου καλός.

το σνειλκινγκ ειναι το λεγομενο σι ντι για το λεγομενο νησι αν και ολα γαμανε! λαιβ τωρα οι τυποι δεν πεζονται! θυμαμαι μονο σκηνικο περσυ οταν τους ειχα δει με νταουν τορινο να χω διπλα μου τον μπαουερ ο οποιος να ριχνει τρελο χεντμπανγκινγκ και να χει πορωθει!:stuck_out_tongue:

Πολυ αντιτουριστικο ονομα ρε παιδι μου. :?

ρε το EVE ειναι ο μεγαλυτερος δισκος ever …βαλτε το στο πολ να κανουμε πανηγυρι

τόσο πολύ σου άρεσε?
χωρίς να έχω ακούσει το ντεμπούτο τους, το θεωρώ την πιο αδύναμη κυκλοφορία τους.

!!! ???

γενικα γαμανε … παντα και παντου … αλλα εγω εχασα τη γη με το νεο δισκο. Πως να στο πω ειναι εκει που λες , ωραια ρε γαμημενοι τα κανατε ολα …τι θα κανετε στον επομενο δισκο ? και σου στελνουν αυτο … και μονο το μπασο να ακους … τελος . κανονικο τελος ομως.

τεσπα δεν εχω να πω κατι κακο για τα προηγουμενα παντως … και ουτε ψηνω να τα συγκρινω για να μαι ειλικρινης. :wink:

απλα καπου επρεπε να αποθεωσω και γω :smiley:

δε λέω πως είναι κακός δίσκος.άλλωστε ο πιο αδύναμος δίσκος των ufomammut χώνει άνετα πολλές άλλες μπάντες του είδους.
απλά θεωρώ το concept λίγο κουραστικό, και στην τελική είναι σαν να ακούς μια μεγάλη 45λεπτη σύνθεση.
αυτό που μ’αρέσει πάντως είναι ο ασφυκτικός βρώμικος ήχος.

Καλα κανεις The BBB και δεν τα συγκρινεις μιας και το EVE ειναι διαφορετικο και Δισκαρα…:D…(ηθελα να αποθεωσω κι εγω)…:smiley: