Uli Jon Roth, George Gakis & The Troublemakers, Rusty Rock 16/8 @ Τσαγκαραδα Πηλιου

Τρίτη 16 Αυγούστου στο Πήλιο στην Τσαγκαράδα

Εισιτήριο 15? μόνο! :wink:

Αντε Λαρσαίοι, Βολιώτες μια χαρά σας έκατσε!!!

ασταδιάλα!

Το μόνο που βρήκα είναι αυτό:

Αξίζει να σημειώσουμε στις επερχόμενες εκδηλώσεις τη λυρική βραδιά με τους Δημήτρη Πακσόγλου και Δημήτρη Γιάκα, αλλά και η συμμετοχή στο φεστιβάλ της Φιλαρμονικής της Χάγης. Φυσικά η συναυλία του θρύλου κιθαρίστα των Scorpions Uli Jon Roth, υπό την αιγίδα της κοινωφελούς επιχείρησης αποτελεί από μόνη της πόλο έλξης για όλο το νεανικό και μη κοινό.

Αν δεν δούλευα τρίτη πρωί εύκολα είχα φύγει πάντως!

:blink: συγγνώμη…υπάρχει τέτοιο πράγμα, και το μαθαίνουμε 7 μέρες πριν?

Ε το είχα γράψει στις φήμες από Παρασκευή αλλά τώρα το επιβεβαίωσα! :stuck_out_tongue:

Σύμφωνα με jiopa που δουλεύει Α. Γιάννη ισχύει. Καλή φάση. Ελπίζω να μην παίξει φάση όπως Fates και να καταφέρω να πάω.

Ναι σίγουρα ισχύει δεν θα το έγραφα αλλιώς εδώ :wink:

Εννοείται, απλά μου κάνει εντύπωση που εδώ Βόλο δεν έχει κυκλοφορήσει τπτ σε αφίσα ή τύπο.Ραδιόφωνο δεν ξέρω γιατί δεν ακούω. Ξέρεις μήπως άλλες λεπτομέρειες? Θα παίξει με πλήρη μπάντα ή ακουστική φάση?

[B][SIZE=“7”]ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ?[/SIZE][/B] 8O 8O

τρελαίνομαι !

Όχι milaber δυστυχώς δεν ξέρω κάτι παραπάνω!

Wild guess εντελώς,αλλά πιστεύω πως λόγω χαμηλού εισιτηρίου αλλά και της φύσης των υπόλοιπων εκδηλώσεων(λυρικά και συμφωνικά έργα) θα σκάσει μύτη όπως πριν κάποια χρόνια που έπαιξε σαπόρτ στους UFO,δλδ με λαπτοπ και την κιθάρα του και θα παίξει τίποτα Βιβάλντι και άλλα κλασικά.Ωραία φάση και πάλι όμως,ειδικά για την ελληνική επαρχία.

πλήρωνα πολλά παραπάνω από 15? για τέτοιο σκηνικό να πω την αλήθεια!

[SIZE=“5”][B]ΤΙ ΛΕΤΕ ΩΡΕ;;;;[/B][/SIZE]

Γαμώ την μηπωμέσα μου, γαμώ…

It’s official ! :smiley:

http://www.scorpions.gr/scorps/index.php?option=com_content&task=view&id=163&Itemid=1

το εχω ψησει! αν φιλοτιμηθει και κανενας Βολιωτης που θα παει να με παρει και μενα μεχρι Τσαγκαραδα και να με γυρισει πισω Βολο ή και κανενας Λαρισαιος να παμε παρεα ολη τη διαδρομη ακομα καλυτερα!! :slight_smile:

Έλα ρε γμτ. Πολύ ωραίο σκηνικό μου ακούγεται. Μακάρι να μπορούσα με κάποιο τρόπο να είμαι εκεί. Αλλά σίγουρα δεν…

Ελα ρε φίλε! Αυτά είναι! Εγώ μένω Μούρεσι δίπλα δηλαδή! Αντε κανονίστε να μαζευτούμε κάμποσοι!

Μόλις τώρα το είδα και μου φαίνεται σαν φάρσα. Καλά, όσο ήμουν πάνω ούτε ψίθυρος;
Anyway, μυρίζει low budget η φάση (μάλλον δε θα έχει μπάντα μαζί του), αλλά και πάλι ο Roth στην Τσαγκαράδα;

και τώρα οι genesis στον πλατυκαμπο λαρισας.! :stuck_out_tongue: