Uli Jon Roth, George Gakis & The Troublemakers, Rusty Rock 16/8 @ Τσαγκαραδα Πηλιου

γιατί όχι ? :stuck_out_tongue:

Το πιθανότερο. Από ότι είδα υπάρχουν αρκετές εκδηλώσεις σχετιζόμενες με Βιβάλντι.

  • Τρίτη 9 Αυγούστου - Κισσός. Αγία Μαρίνα Ώρα: 9:00μ.μ
    Α. Vivaldi: Οι τέσσερις εποχές. Μουσικοθεατρική παράσταση με τη συμμετοχή παιδιών από τον Κισσό και την Τσαγκαράδα. Αφήγηση & Επιμέλεια κειμένου: Αντώνης Κουτσελίνης, ηθοποιός. Χορογραφία: Άντα. Μουσική Επιμέλεια: Ζωή Σαμσαρέλου .Παίζουν οι μουσικοί: Δημήτρης Καραγιαννακίδης, βιολοντσέλο. Ζωή Σαμσαρέλου, πιάνο. Συμμετοχή Ελεύθερη

  • Τετάρτη 10 Αυγούστου - Άγιος Δημήτριος Μεταμόρφωση του Σωτήρος Ώρα: 9:00μ.μ Α. Vivaldi: Οι τέσσερις εποχές.

Λοιπόν κορίτσια. Η παιχτούρα θα είναι με μπάντα κανονικά και όχι με λάπτοπ κλπ κλπ!!!

Μια χαρα συναυλιάρα, σε μαγευτικό μέρος, με απιστευτότατη τιμή!!!

Αντέ κωλόφαρδοι :smiley: :smiley: :smiley:

Αυτα ειναι!!:D:D

Μιχάλη υπάρχει μια απειροελάχιστη πιθανότητα να σκάσω!

Επιτελους!!! Ερχεται ο Uli Jon Roth!!! Θα απολαυσουμε τις επιτυχιες των ανεπαναληπτων, αξεχαστων, μοναδικων

[SPOILER][/SPOILER]

Ε ρε φιλε δεν το πιστευω! Το σπιτι μου (το πατρικο) ειναι πολυ κοντα στην Τσαγκαραδα! Κριμα να μην ειμαι βολο τωρα για να στηριξω τετοια συναυλια! Θα πηγαινα με τον πατερα μου! Κριμα! Οσοι μπορεσετε να πατε! Το Πηλιο ειναι φανταστικο και η συναυλια πραγματικα θα αξιζει!!!

Θα είμαι στο Χορευτό για διακοπές εκείνες τις μέρες.

Κατά πάσα πιθανότητα θα τιμήσω. :slight_smile:

Τσακισ’!:stuck_out_tongue:

Ε δεν είναι και το πιο εύκολο!!! Δουλειά από τις 8, κανα 10ωρο πάνε έλα και καπάκι δουλειά! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

παρε αναρρωτικη! :stuck_out_tongue:

και για μενα δεν εινια 100% σιγουρο αλλα πιθανοτατα θα παω

από ποιον; από τον εαυτό μου να ζητήσω άδεια; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ε νομιζω μπορεις να τον πεισεις και χωρις χαρτι απο γιατρο για την αναρρωτικη! :stuck_out_tongue:

κανενας αλλο απο Λαρισα θα παει?

Θα το ψησω,αλλα σιγουρα θα αποφασισω την τελευταια στιγμη.
Καλα ποιος φωστηρας κανει τετοια συναυλια χωρις να τη διαφημισει καθολου?Ειναι και την επομενη του 15αυγουστου,χεσε μεσα,οι περισσοτεροι εχουν κανονισει να λειπουν!Ως γνωστον η Ελλας παραλυει τις μερες αυτες…

αν τελικα ψηθεις ενημερωσε, γιατι θα ανεβω μονος μου. :slight_smile:

[B]Troublemakers & Rusty Rock για support ![/B] θα γίνει κανονικό πανηγυράκι λέμε ! :smiley:

με κηνυγαει αυτος ο Γακης!! τεσπα! ψηθηκα κι αλλο! γαματα θα ειναι!!

Το κακο ειναι οτι κανονισα κι εγω να φυγω και γυρναω στις 16,επειδη με ξερω,δυσκολα θα την παλεψω μετα απο τριημερο με ξενυχτια κτλ να παω σε live.Θα ενημερωσω ομως τουλαχιστον μια μερα νωριτερα Μιχαλη.:slight_smile:

Γαμω την τατανα μου.Ειμαι 20λεπτα μακρυα απο την Τσαγκαραδα και δυστυχως εκεινη την ωρα θα δουλευω ρε πουστη μου.
Τον εχω δει ευτυχως με Milaber Θεσ/νικη,αλλα ψηνομουν τρελα.Κριμα,καλα να περασετε.

Ule Ritgen
Corvin Bahn
Michael Ehre
Niklas Turman

Αυτή είναι η μπάντα!