Uli Jon Roth, George Gakis & The Troublemakers, Rusty Rock 16/8 @ Τσαγκαραδα Πηλιου

Χθες που ειχα κατεβει Βολο ειδα διαφορες αφισες και οντως θα ειναι γαμω τις φασεις το σκηνικο! Απο Πορταρια σας γραφω τωρα (:Ρ) αλλα φευγω αυριο γαμωτο, αλλιως θα τιμουσα μαλλον. Ωραια κινηση-λαθος εποχη (οπως ειπωθηκε).

Δε με λέτε ωρε!!!

Βόλος - Τσαγκαράδα πόση ώρα είναι;;;

παιζει να ειναι κανα 2ωρο(54 χλμ ειναι αλλα με στροφες) απο ο,τι μου ειπανε…θα παρω αυριο στο ΚΤΕΛ Βολου να ρωτησω.

Α να μην ξεχάσω να βρίσω για την “έγκαιρη” ανακοίνωση για την συναυλία…[-X[-X
Κρίμα και ήθελα πάρα πολύ να τον δω

2ΩΡΟ??? Μας γάμησες! Πωωω εγώ έλεγα κανα μισάωρο θα είναι οπότε προλάβαινα αν ξεκινουσα 4 από Καβάλα!!!

Είσαι άδικος. Θα μπορούσε να βγει κατά τα τέλη του μήνα. Και όμως, δεν βγήκε…

Ε καλά δε ξέρετε. Μπορεί να κανονίστηκε όντως τελευταία στιγμή! Βασικά αυτή την εντύπωση έχω!

Χαλαρώστε!! 45 λεπτάκια είναι…

1,5 ωρα μου ειπανε απο το ΚΤΕΛ(αλλα υπαρχουν και οι στασεις στα κουτσοχωρια και μειωμενη ταχυτητα.) σχεδον σιγουρο οτι θα ερθω!! :smiley:

θα με κανετε παρεα εε???

Με τα ΚΤΕΛ μπορεί να το κάνεις και 2 ώρες.Ιδίως αν αρχίσουν να ανεβαίνουν θείτσες και μπαρμπάδια με 5 σακούλες ζαρζαβάτια σίγουρα! Με το αμάξι είναι 45 λεπτά. Θα τα πούμε εκεί όσοι έρθετε!!

Για όσους ενδιαφέρονται εισητηρια προπολούνται στον “μουσικό οίκο Κεχαϊδης” .είναι το μεγαλύτερο μαγαζί μουσικών οργάνων της πόλης . βρίσκεται στην ιάσωνος ,2-3 τετράγωνα πριν τα φαγάδικα .

σήμερα πήγα για το δικό μου !

Proud owner of ticket #0001 :smiley:

καλά να περάσουμε παίδες !

δεν υπαρχει περιπτωση να μεινουμε απ’εξω εμεις τις τελευταιας στιγμης?

Γιατί; Πιστεύεις ότι θα έχει τόσο πολύ κόσμο;; Οικογενειακά θα είναι σίγουρα!

ε δν πιστεύω 8)

στον μιχάλη πήγαινε

Οικογενειακά θα είναι ρε κουφάλες. Και ζηλεύω πολύ όσους θα είστε εκεί. Καλά να περάσετε. Ο τύπος ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ…

τελεια!! εχω ψηθει ασχημα!

Για κάποιον που ξέρει τον δρόμο τόσο είναι αλλά κάποιος που έρχεται πρώτη φορά στάνταρ θα θέλει παρπάνω χρόνο. Εγώ θα πρότεινα σε όποιον πάει να πάει όχι παραλιακά αλλά από Χάνια - Κισσό. Όποιος θα έρθει από περιφερειακό γλιτώνει έτσι το να μπει μέσα στην πόλη και την όποια συνεπαγόμενη κίνηση,
Προσοχή όμως μετά τα Χάνια να στρίψει δεξιά για ΚΙσσό μέσα από το χιονοδρομικό και να μην συνεχίσει για Ζαγορά.

Οπως τα λεει ο Μιlaber,ακριβως.Τελικα με Μοον και Μιλαμπερ θα ειμαι κι εγω.Το κανονισα με δουλεια και θα ειμαι.

βαλτε με και μενα στην παρεα ρε παιδια! μονος θα ανεβω. :smiley:

ολοι εμεις οι Βολιωτες πρεπει να ειμαστε εκει…

ολη η φαση θα λεει ρε…