Uli Jon Roth live σε Αθήνα κ Θεσσαλονίκη

WE’LL FLY TO THE RAINBOW ONCE AGAIN! ULI WILL BE BACK IN ATHENS&THESSALONIKI ON THE 1st&2nd of November
http://www.ulijonroth.com/sky/current/concerts_tours_1.htm

Ναι ρε γαμώτο!!! Αυτή την φορά με καλύτερο τραγουδιστή όμως, γιατί εκείνος ο Όλαφ ήταν κάπως…

Ναι Μωρο μου!

Ερχομαι!!!

Σου κάνουν ο Mark Boals των Royal Hunt και η Liz Vandall? :wink:

Ω ναι… :smiley:
Να μας πει και η Λιζ κανένα από τα δικά της να ^%$^ώσουμε

ΑΥτά είναι νέα :slight_smile: :smiley: :slight_smile:

Ελπίζω να μπορέσω να τον δω αυτή τη φορά. Οι Scorpions δεν ήταν ποτέ ίδιοι μετά την αποχώρησή του.

Πιστεύω και γω ότι θα είναι πολυ΄ωραία, γιατί, τουλάχιστον από φωνητικά, εγω είμαι κάτι παραπάνω απο ικανοποπιημένη! Μου αρέσει πολυ΄η φωνήτ ου Mark Boals, καλά για τη liz Vandall δεν σχολιάζω…Τα είπε όλα ο Zed_Ryder! lol:D

θα μαστε εκει…!! 8)

Θα γίνει χαμούλης με τον πανμέγιστο Uli,τη δόση μας ρεεε!:smiley:

Την προηγουμενη φορα ειδα μια απο τις πιο απολαυστικες συναυλιες της ζωης μου. Ελπιζω οτι αυτη τη φορα θα ειναι καλυτερη :wink:

Uli Θεός!! Τελευταία φορα που τον είχα δει είχα αλληθωρίσει!!! Να σου πω σκέφτομαι να παω κ στη Σαλλόνικα κ στα δυο live!!!

Αν ισχυει αυτο, ειναι πολυ καλο… Τον ειδα με Boals και Vandall και με επιπλεον Matts Leven και Ken Hensley στην Στιοκχολμη τον προηγουμενο Νοεμβριο!!!
O Boals τα σπαει και γενικα ειναι απιστευτη η όλη φαση. Βεβαια με αυτούς δεν έπαιξε μόνο Scorpions και δικά του…Μέχρι και Deep Purple έπαιξε…

Δεν το βλεπω για το παραπανω σχήμα…

Και για Ματς μέσα είναι. Τον είδα με τους Therion και είχε φωνάρα (παρά την raggae - nu metal εμφάνιση)

Eξαρταται με το τι εννοεις,αν ισχυει…ο Boals&η Liz,θα ειναι…εεεεεε ενταξει μην περιμενεις και τον τεραστιο Hensley(εισαι πολυ τυχερος που τους ειδες μαζι)
Επισης ο Uli θα εχει κυκλοφορησει και τον νεο του δισκο,κατι που κανει την ολη φαση,ακομα πιο ενδιαφερουσα!!!

Έτσι είναι :wink:

Θα ετοιμάσουμε απόβαση για την Θεσ/νίκη! Δεν υπάρχει περόπτωση να μην ξαναπάμε! :bow:

Aυτο εννοειται…θα γινει ‘αποβαση’:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Πολυ ωραιο το εξωφυλλο του δικου του…
http://www.scorpions.gr/scorps/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Ειναι καταπληκτικό το εξωφυλλο! απίστευτο!!
Ναι, θα περάσουμε ωραία Θεσσαλονίκη! :smiley:

'Οντως το εξώφυλλο είναι φοβερό, αλλά τίποτα λιγότερο από αυτά που μας έχει συνηθίσει. Πάμε πάλι για την κορυφαία ηχητική απόλαυση. Όσοι ήταν στη Βουλιαγμένης πριν κάνα-δυο χρόνια, ξέρουν καλά τι εννοώ. Και όσοι δεν ήταν, δεν θα καταλάβουν ποτέ.