Uli Jon Roth live σε Αθήνα κ Θεσσαλονίκη

Εχεις απολυτο δικιο!Ομως οσοι δεν ηταν,εχουν αλλη μια ευκαιρια…το μονο που εχουν να κανουν,ειναι να την αρπαξουν!!!

Συμφωνώ απόλυτα! :wink: Τα νέα γαι το setlist τα μάθατε?? :smiley: 8) Θα μας τρελάνει τελείως ο Roth!! θα γίνει αναφορά στο Tokyo Tapes, με αφορμή τα 30 χρόνια από την κυκλοφορία του, θα ακουστούν 70’s Scorpions songs απόλη την δισκογραφία τους μέχρι το Tokyo tapes, και κάποια τραγούδια θα παιχτούν για πρώτη φορά live! 8O Για πες τα βρε Six_String_Sting, εσυ τα ξέρεις πιο καλά αυτά! :wink:

Όταν λες αναφορά πως το εννοείς? Γιατί και την προηγούμενη φορά η μισή συναυλία Scorpions ήτανε…

xaxaxa, σωστά! Κοίτα, δεν έχω το σετ λιστ στα χέρια μου, αλλά αυτό που ξέρουμε είναι οτι το σόου θα είναι πολύ μεγαλύτερο σε διάρκεισα από την άλλη φορά! Θα λιώσουμε! Επίσης θα παίξει και το Yellow raven απότι ακούγεται…Αλλά αυτά τα ξέρει πολύ καλά να τα πει και ο Six_String_Sting, o οποίος σήμερα δεν έδωσε το παρόν εδω… :-k :smiley:

Κοιτα,τωρα θα παιξει και νεα τραγουδια,υποσχεθηκε το Yellow Raven και ζητησε αν εχουμε καποια ιδιαιτερη επιθυμια απλα να του την ζητησουμε…ειτε μεσω αυτου του τοπικ ειτε απο mail στο fan club,ειτε απο το myspace των διοργανωτων.Θα του μεταφερθει το μηνυμα!

και που να “δεις” κιόλας…:wink: 8) :-s :stuck_out_tongue:

Αμάν, Tokyo Tapes, ένα από τα κορυφαία Live albums όλων των εποχών…

Ε ρε τι θα γίνει…

Μέχρι το Νοέμβρη ο χρόνος είναι πολύς και δεν παλεύεται εύκολα. Μη μας πολυφτιάχνετε με το τι θα περιέχει το setlistι και τι όχι. Εγώ πάντως βολεύομαι και με το να παίξει το Sails of Charon ξανά και ξανά για κάνα τρίωρο, αν και ξέρω ότι δεν θα ικανοποιηθούν όλοι οι άλλοι. Μετά θα δεχτώ να παίξει ότι γουστάρουν και οι άλλοι για κάνα τρίωρο. Μη με πείτε και μονοφαγά. Κουράγιο ρε. Λιγότερο από τρεις μήνες έμειναν…

Χε, χε, χαίρομαι να βλέπω πορωτικά μηνύματα και πάθος για ένα μεγάλο μουσικό όπως ο Roth

Εχεις πεσει μεσα σ’ολα!!!:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
…που να βγει και ο νεος του δισκος!!!

Μία λιγότερη από χτες έμεινε. Κοντεύουμε. Χα χα…

Αααααααααααααααααααα Yellow Raven λενε ρεεε, ααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Θα τον ξανατιμησουμε φυσικα τον Θεο, δεν υπαρχει συζητηση.Yellow Raven μωρε, να κοψουμε τις φλεβες μας θελει ο κυριος? :smiley:

Οσο για παραγγελια? Night Lights!!!

Αμα βρειτε κανα setlist για ριχτε το :wink:

Τι setlist και μάντολες, ότι και να παίξει ο μεγάλος, μέσα θα είμαστε και ας είναι και δεν ξέρω γω τι. Άντε να’ναι το Sails Of Charon… Χι χι χι … Και το Yellow Raven (Θεέ μου…) και το Night Lights και ότι γουστάρετε. Όλοι τα γουστάρουμε. Δύο λιγότερες από προχτές ρεεε…

εγκρίνω και επαυξάνω…

Nα πα να γαμηθουν τα σχολεια εχω χασει 6000 συναυλιες και τωρα Ροθ :expressionless:

Αγγλια θα τον δω σιγουρα μια φορα. Τωρα αν θα ειμαι εδω, θα τον ξαναδω οπως και δηποτε. Μονο δεος και θαυμασμο μπορεις να νιωσεις βλεποντας τετοιους μουσικους απο κοντα.

Στο 22 ηταν απεριγραπτη εμπειρεια. Δεν περιμενα ποτε οτι θα ζησω την ημερα που θα δω αυτον τον τυπο να παιζει το Fly To The Rainbow live, τι να λεμε τωρα. Αμα ακουσω και το Yellow Raven τωρα, μπορω να πεθανω ευτυχισμενος μετα!

και κανα Evening Wind μαζι με το Night Lights δεν θα μας χαλαγε καθολου παντως, να του το διαβιβασετε οι εχοντες τα κονε :smiley:

ρε ειστε καλα? θα παιξει yellow raven?ρε οποιος ξερει σετλιστ να δωσει επιγωντος μη παθουμε κανα καρδιακο.

και yellow raven και ενα μικρο αφιερωμα στο tokyo tapes :):):slight_smile:

www.scorpions.gr

http://www.myspace.com/dracompany