Uli Jon Roth live σε Αθήνα κ Θεσσαλονίκη

οτι καλυτερο μπορουσε να μου συμβει μια που γυρισα σημερα απο διακοπες κ μου εφτιαξε την χαλασμενη διαθεση!

παμε να προσκινυσουμε! :smiley:

Για πείτε μου ρε παιδιά, γιατί με πήρε λίγο παραπάνω ο ύπνος και ξεχάστηκα, τι μήνα έχουμε; Μήπως μπήκε ο Νοέμβρης και έχασα τον Uli; Πείτε μου, γιατί δε θα το αντέξω…

Χααααααα, σωστός…:slight_smile:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ELECTRIC SUN!

Θα λείψω για 2-3 μέρες εκτός. Μην τυχόν και γίνει τίποτα, ξαφνικά και δεν το μάθω, χάθηκα εγώ, χαθήκατε κι εσείς. Πάμε γερά ρεεε…

Xαχα, εσυ εισαι καμμενος με το ζητημα! :smiley:

Εντάξει, κάνω και λίγο πλάκα, για την αστεία πλευρά της υπόθεσης. Πέρα όμως από αυτή, όντως δεν περνάει εύκολα ο καιρός. Και ας τον έχω δει όλες τις φορές που ήρθε στην Ελλάδα, τα τελευταία χρόνια. Ο τύπος είναι απόλαυση…

start counting down!!!
ipomoni minas eine k tha erthei

Πέρα απο όλα τα άλλα, έχω ξετρελαθεί που θα τον δω με 2 τραγουδιστές! είναι και οι 2 φωνάρες!

Δεν πιστεύω, όσο έλειψα να έγινε κάτι και να μην το έμαθα. Did I miss the show? Άντε, μην αρχίσω να βγάζω σκοπιές, καλοκαιριάτικα…

Οπως ειδες αγαπητε φιλε toxikos,περιμεναμε ολοι με υπομονη να ερθεις και να πεταξουμε κανα νεο σχετικα με αυτη την ξεχωριστη συναυλια
Να και ενα νεο κομματι απο τον επερχομενο δισκο του Uli http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=262489823

Εντάξει παιδιά, χαλαρά. Μπορείτε δράσετε ελεύθερα και χωρίς εμένα. Έτσι κι αλλιώς όλα στο τέλος περνάνε από έλεγχο…

κλασικη Rothia!:stuck_out_tongue:
πολυ ωραιο κοματι ωραια φωνη κ φοβερο σολιδι!
ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!:smiley:

Έτσι, έτσι. Thanx Six_String_Sting. Κλασικός Uli. Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο (γιατί δεν υπάρχει τίποτα περισσότερο)

Υπαρχει και περισσοτερο…ενας 'φρεσκος’δισκος που βγαινει στα τελη του μηνα…και νομιζω οτι θα πορωσει ακομα περισσοτερο τον κοσμο…

Yeah, Right!!! Έτσι πως τα λες, δεν έχεις και άδικο. Μόνο μη με μπερδεύετε πολύ με τις αντίστροφες μετρήσεις. Μία για το δίσκο και μία για τη συναυλία, φοβάμαι μη μπλοκάρει το σύστημα και χτυπήσει κάνας σκληρός δίσκος…

Ο δισκος ειναι θεμα ημερων(πλεον)
ULI JON ROTH ? Under Dark Guitary Skies

Πάμε γερά. Πόσο έμεινε ακόμη ρεεεε;

νομιζω οτι 8α δουμε το καλυτερο Live του uli αυτες τις 2 μερες.κλασσικα των scorps,tokyo tapes αφιερωμα,νεα τραγουδια και 2 παρα πολυ καλοι τραγουδιστες.

πληροφοριες για εισιτηρια εχουμε…?