Ulver - Wars Of The Roses

Progressive Norwegian rock / metal band Ulver has set Critical Geography as the title of its next album, due in 2011.

=))

Και live. Και live!
Κλειστε κανα Roadburn γμτ να σας δουμε κι εμεις που σας χασαμε. =\

Αντε με το καλο να βγει!

Ειναι ο πρωτος δισκος που θα συμμετεχει ενεργα ο Daniel - αναρωτιεμαι κατα ποσο θα τους βγει σε καλο.

Το album των Mothlite ητο απιθανο, ειχε πραγματα που δενουν αψογα και με τη γενικοτερη νοοτροπια των Ulver.

Κάτι γαμάτες διασκευές που βγήκαν φέτος θα είναι στο αλμπουμ;
Πολύ ουλβερικός τίτλος πάντως.

Δεν εχω ιδεα, αλλα μολις ανοιξα μπουκαλι.

Παιζουν και με Virus στο Λονδινο και το ψευτοσκεφτομαι, αν εβρισκα κανα αεροπορικο της φτηνιας. Δδδδεν το κοβω ομως, το Roadburn θα με αφησει ταπι και δεν ειμεθα σειχιδες.

85 euro χωρίς αποσκευή, 110 με αποσκευή και 30 ευρώ εισιτήριο.
Στα υπόψιν!!

:yahoo::yahoo::yahoo:=D>

ανγκμαρ μου εφτιαξες τη μερα!

Τη μερα βσκ (ή το βραδυ, για να μαστε ακριβεις) ελπιζω να μας τη φτιαξουν οι Ulver, αν και το φοβαμαι λιγο τουτο να πω την αληθεια. ;-s Ο πυχης εχει ανεβει πολυ ψηλα με το τελευταιο.

Περιμένουμε και άλλο αριστούργημα.=D>=D>

το προηγουμενο εδω και δυο χρονια υπαρχουν βδομαδες που παιζει ακαταπαυστα καθε μεσημερι οταν γυρναω απο δουλεια …και θελω κατι να ηρεμησω -συναμα αναλογιστο την ματαιοτητα των οσο εκανα κανω και βλεπω…μεσα απο την κινηση και την μανουρα της πολης και του κοσμου!..

αυτος δισκος μαζι το των τελαιυταιο των No-Man αποτελει οτι πολυτιμοτερο εχω σε αυτο το μιουτ…

οποτε αντιλαμβανεστε πως περιμενω επισης την νεα τους δοση!

ΥΣ…το λαιβ το εχασα γιατι ειμασταν καλεσμενη σε γενεθλια και θα ερχοταν αναγκαστηκα και ο κολλητος που θα πηγαιναμε Γκαγκαριν
:frowning:

Μακάρι να είναι τόσο γαμηστερός όσο και οι υπόλοιποι[-o<

:frowning:

To shadows of the sun είναι μοναδικό πόνημα, βασανιστικής εσωτερικής καύσης…περιμένω κάτι ακόμα πιο γαμώψυχο.

Ποιο λέει ο ποιήτης ως τελευταίο no man? είναι άξιοι προσοχής;

Ειναι αλλο ενα project του Wilson :stuck_out_tongue:

μαρεσεουν οι λεκτικες διατυπωσεις σου!

η πρωτη περιγραφη την διαδικασια με ακριβεια - μηχανικου εγχειριδιου- …

…οσο για την δευτερη ,
μια λεξη εκφραζει ενα συνολο και μια διαθεση
που απο μονο του ειναι ενας ολοκληρος κοσμος…

προσωπικα δεν εχω σκεφτει τι θελω…

Νεο τραγουδι :

ουαου!!

μου αρεσε πολυ!!

στροφή 180 μοιρων σε πιο rock-oriented φορμες…

Αρκετά uptempo, καμία σχέση με Shadows of the Sun (ίσως και λίγο καλύτερα για μένα). Θα έλεγα ότι φέρνει περισσότερο σε Blood Inside φάση.
Ωραίο ήταν αλλά θέλω κάτι περισσότερο…

τωρα σοβαρα μπηκες στο μυαλο μου και μετα εγραψες ετσι? :=p

παντως δε πανε να το ριξουν στα χασαποσερβικα οταν ειναι αυτη Η ΦΩΝΗ πισω απο το μικροφωνο θα δηλωνω αιωνιος πιστος.
αν και θα ηθελα λιγο το ψυχοπλακωμα το σαντοους…