Λευτεριά στον Unholy!

Κάπου ακούστηκε ότι έφαγε ban o Unholy; Ισχυεί…; Κι αν η γραφικότητα του δράστη το επιτρέπει μπορούμε να μάθουμε γιατί; Ελπίζω να είναι κάποιος Ιός… Ανάλογος μ’ εκείνον που δεν μου επιτρέπει να γράψω στο topic των Europe…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Ή εκείνος που κλείδωσε το topic επειδή κάναμε πλάκα ο karvou κι εγώ στο πάθος του cozy για τους Duran Duran…
Λευτεριά στον Unholy λοιπόν κι ας τον θέλουν όλα τα κορίτσια επειδή είναι όμορφος…
Ζήτω η 28η Οκτωβρίου. Η επανάσταση ξεκίνησε από τα Καλάβρυτα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εννοειται πως συνυπογραφω το παραπανω κειμενο και πως συμπαραστεκομαι στον συντροφο Ανχολη. Γιαννη, αδερφε, συντροφε, συνοδοιπορε στον δυσκολο δρομο της βλακειας και των ακυρων ποστς, However far away I will always love you.

Προτεινω να κανουμε petition για να ξαναμπει ο Ανχολης στο ροκιν. Τελη? Καρβου?

Ραδιο αρβύλα θα είναι… Τα παιδιά του forum δεν έχουν δείξει τέτοιο εαυτό ακόμα. Αποκλείεται να banαρίστηκε επειδή έκανε χαβαλέ με τις φάτσες 4.

Οι φάτσες 2, δέχομαι να κλειδώθηκαν αν παρουσιάζαν τεχνικά προβλήματα ή καθυστερούσαν το server. Κατά τα άλλα, εμείς οι δυο Τέλη, ήμασταν On topic, αφού σχολιάζαμε τη φάτσα του Cozy (σίγουρα δε το κλείδωσε αυτός, πρώτον τον ξέρω καλά και ξερώ πολύ καλά, μέχρι που με πέρνει να κάνω πλάκα μαζί του και δεύτερον γιατί έτυχε να μιλήσουμε 8) ).

Καλό είναι ό,τι κλειδώνεται, να μας λέτε ρε παιδιά και το λόγο, για να μην ξανακάνουμε τα ίδια λάθη και τζάμπα φτιάχνουμε topic ή στεναχωριόμαστε ότι κλειδώνονται εξαιτίας μας. 1-2 γραμούλες αρκούν… :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

H απίστευτη συναυλία των Pearl Jam θα ωχριά μπροστά στις υπογραφές που θα μαζευτούν…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μονο οι γκομενες να μαζευτουν δηλαδης… :stuck_out_tongue:
Καρβου δεν ειναι ραδιο αρβυλα, μπαν εφαγε.

Πάω να κάνω δεύτερο account για να έχουμε περισσότερους ψήφους στήριξης στον Unholy. Τον άνθρωπο με τα post του οποίου μεγαλώσανε γενιές και γενιές!!!
:stuck_out_tongue: 8) 8) 8) 8)

(Ειλικρινά, δυσκολεύομαι να πειστώ ότι έγινε κάτι τέτοιο. Καμία παρεξήγηση θα είναι ή κανένα πρόβλημα του server…)

θα γίνουν μαζικές κινητοποιήσεις… στις παρελάσεις τις 28is Οκτωβρίου θα απαντήσουμε με αντί-παρέλαση [size=1][έτσι κι αλλιώς μαλακίες είναι][/size] και αμέσως μετά συσπείρωση στην πορείς των δασκάλων την Τεταρτη!

:twisted: :twisted:

Στις πορείες μαθητών θες να πεις… Δεν έκαναν μπαν σ’ εμένα έρωτα… Διότι δάσκαλος είμαι μόνο εγώ… [size=1]Άντε και ο μανάβης[/size]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τέτοια ακούω και μου έρχεται να σφίξω με δύναμη την μεζούρα που έχω γύρο από τον λαιμό μου…

τέτοια ακούω και μου έρχεται να σφίξω με δύναμη την μεζούρα που έχω γύρο από τον λαιμό μου…[/quote]

ΣΟΔΟΜΑΖΟ… Ρώτα τον Ανχόλι… Ξέρει κι απ’ αυτά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τώρα το είδα/έμαθα. Θα συνεδριάσω με τον μεγάλο και θα σας πω…

Ώρες ώρες κάποιοι το γαμάτε πάντως…

οντως…

δεν είναι για breath control, άσχετε!

ai στο καλο… μου έκανες την αυτοκτονία διαμαρτυρίας s/m σχέση…

βλάκα!

πάω να δουλέψω… και να διαμαρτυρηθώ για τον συναγωνιστή Unholy δένοντας ένα κόκκινο ύφασμα στο μπράτσο μου!

Επί του συγκεκριμένου που το γαμήσαμε παρακαλώ;

Toν cozy πειράζαμε για την συναυλία των Duran Duran…

Επίσης θεωρείς ότι το γεγονός πως κάποιος είναι admin ή mod σημαίνει ότι είναι ο πιο αρμόδιος για να μετρήσει την καλή ή κακή μου συμπεριφορά;

Για μένα όποιος κλείδωσε το συγκεκριμένο topic, είτε αυτός είναι ο kourou, είτε εσύ, είτε ο cozy, είτε ο powerslave, πάσχει από έλλειψη χιούμορ…

Λουκ εγω ξερεις οτι δεν παιρνω εξαρχης το μερος κανενος. Καποιες φορες το γαμαει η μια πλευρα, καποιες η αλλη. Εχω την εντυπωση ομως πως το οφ τοπικ εχει αυτον τον λογο υπαρξης, να στρεφουμε προς τα κει τις βλακειες που μας ερχονται στο κεφαλι, να ξεσπαμε και να μην πηδαμε τα μουσικα θεματα. Τωρα, το οτι εφαγε μπαν ο Γιαννης εμενα μου ακουγεται κομματακι περιεργο. Ουτε εβρισε ουτε τιποτα. Αλλωστε τοσα χρονια εδω, τον ξερετε και σας ξερει, τι θα εκανε καποιον ν’αλλαξει την σταση του απεναντι στον αλλο?

Κι επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια, λευτερια στον Ανχολη ρεεεεεεε!!! \m/

Τελη μαλλον δεν εφαγε μπαν για το “οι φατσες σας 2” αλλα γαι το 3 και 4 που σβηνοταν και το ξανανοιγε χτες το βραδυ. Εκει οσως να το παρακανε αλλα οχι και μπαν ρε παιδια στον Ανχολη, στειλτε πμ προειδοποιηστε τον φοβεριστε τον βασανιστε τον, αλλα οχι και μπαν. Και εγω δεν καταλαβα γιατι κλειδωσατε το “οι φατσες σας 2”, αν πιστευατε οτι το θεμα ξεφυγε ας γινοταν μια παρεμβαση απο καποιον mod για επαναφορα στο αρχικο θεμα και οχι λουκετο χωρις προειδοποιηση, (ειχα ποσταρει και εγω τη φωτο εκει οπου ειναι στη σελιδα 3 του τοπικ για ΟΣΕΣ -δηλαδη ολες- θελουν να τη δουν).εξαλου στις φατσες παντα πεφτει παραπανω χαβαλες απο οτι σε αλλα τοπικς.
Λευτερια στον Ανχολη!!!
Revolution Calling!!!

Βασικα αυτο ειναι το κυριοτερο, μια προειδοποιηση δεν βλαπτει. Μπαν με τη μια? Τουλαχιστον ας ειδοποιηθει ο χρηστης πως αν επαναλαβει την βλακεια του, θα παρει μπαν. Οχι ετσι ομως…

Μήπως λέω μήπως άνοιξε καινούργιο τόπικ, ως ένδειξη διαμαρτυρίας επειδή σβήστηκε χωρίς λόγο το “οι φατσες σας 2” … Κι εγώ άλλωστε άνοιξα τόπικ με τίτλο κλειδαρααααααααααααααααααααας…

Δεν ξερω παντως ποσταρε αθλιες φωτογραφιες! :lol:

Μα και την μάπα του όταν βάζει, άθλιος είναι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: