United Darkness Fest : Primordial, Deströyer 666, Behexen, Dodsferd 05/06/10 @ ΑN

Πρωτη φορα νιωθω τοσο χαρουμενος που εχασα ενα λαηβ και οτι κερδισα κατι απο τον καριολη τον στρατο

Dεν τον βλεπω καλα τον ντραμερ…

Πράγματι, αν και μετά στα καμαρίνια δεν ξέρω αν την γλίτωσε.

Άρε Άλαν…

κατω τα χερια απo τον ΒΑΝ ρε αμπαλοι/ες

(μλκ εκει με τον θανατο πηγα να πνιγω απο ταγελια νταξ γαμησες :lol::lol::lol:)

Σε επικοινωνία που είχα με τον Alan…

Εγώ: As we were waiting after the show (just to say hi, and show you our appreciation) we hear from the promoter that he was not willing to pay you. I would like to be informed about this matter cause it’s something very humiliating for the Greek fans of Primordial and we would not let this go away, if it’s true.

Alan:

Hey
Firstly apologies for the show, it was embarassing and terrible and may be the end of a certain era within Primordial, things will change now.
Secondly, no this is not true, we agreed to give our fee back. We should not be paid for that show!
Thirdly, we will come back to Greece and play either for free or very cheap next time to repay you guys.
Please, spread the word
thanks

Alan

Μια χαρά τα οικονόμησε η Metal Defiance…

Μπαντάρα.

μπραβο ρε alan-ι…:!:

*να εδιναν και οι διοργανωτές τιποτα πισω…
ε?
λεω εγω τωρα

Αυτό θα έλεγα κ γω,εκτος κ αν αυτοι διοργανώσουν κ συναυλία την οποία μιλάει ο Αλαν,κ την έχουν με free entrance

σωστο και αυτο

Τουλάχιστον οι υπόλοιποι έχουν την αξιοπρέπεια που λείπει από τον άλλον… αυτό το πατημένο ντοματίνι!!!

Άλαν είσαι αγόραρος… τέρμα!

Πόσο γαμάτος;;; 8) 8)

Τι να δώσουν οι διοργανωτές πίσω, αυτοί ευθύνονται που δεν έπαιξαν καλά οι Primordial?
To μόνο που μπορεί να γίνει είναι σε επόμενο live της Metal Defiance να έχουν έκπτωση όσοι δείξουν απόκομμα του προχτεσινού.

απο την στιγμη που αρνηθηκαν την πληρωμη τους και αυτο μπορουσε να γινει…
δεν λεω για ολο το ποσο φυσικα…δεν ειμαι χαζος…
αλλα ενα μερος…

ας κανουν το επομενο τουλαχιστον μα μικρο εισητηριο…
και αυτη τη φορα να ειμαι και εγω.! :roll:

Ένα τεράστιο respect στους DESTROYER666!!! Απέδειξαν ότι το έχουν,παλικάρια από τα λίγα. Μακάρι να τους ξαναδούμε… Δεν μετανιώνω που έκανα τόσα χιλιόμετρα μόνο και μόνο γιαυτούς. Mererfin αστους κοπέλα μου αυτοί εκεί κάτω δεν ξέρουν από οργή αφινιασμένου μεταλλά :stuck_out_tongue: :lol:

Οχι αρνηθηκαν,συγκεκριμενα λεει “συμφωνησαν να δωσουν πισω την αμοιβη τους” οποτε μια χαρα μπορουσε να γινει εξαργυρωση επι του ποσοστου,δεν ειναι τραβηγμενο.Το ιδανικο θα ταν να τους ξαναφερει η ιδια εταιρεια και να κρατησει αυτο που λεει ο Chrisp για την εκπτωση για εκει συγκεκριμενα και οχι γενικα για το επομενο live που θα διοργανωσει.Γιατι εξαλλου δε λεω,τιμια μπαντα,αλλα για να ρθουν με αλλο promoter και να πετυχουν,συμφωνα με τον Αλαν,free η ελαχιστη τιμη παει να πει οτι πρεπει να μη παρουν σχεδον τιποτα παλι=P

άκουσα και είδα πολλά, κράτα καμιά πισινή φίλε μου… :wink:

μυριζει απο τωρα υπερβολη αλλα για πες τι ακουσες,να μαθουμε κι εμεις.

Καπου πρεπει να σαι πηρε και σενα το ματι μου με τη Μεταλ Τσερτς btw

Πως φαίνεται ο πιστός ε; :PPP

Θα πω μόλις είμαι 100% σίγουρος :wink:

Ο θαυμασμός μου για τον Άλαν μεγαλώνει όλο και περισσότερο.

Εν τω μεταξύ

Hey
Firstly apologies for the show, it was embarassing and terrible and may be the end of a certain era within Primordial, things will change now.
Secondly, no this is not true, we agreed to give our fee back. We should not be paid for that show!
Thirdly, we will come back to Greece and play either for free or very cheap next time to repay you guys.
Please, spread the word
thanks

Alan

Τελικά ο Άλαν δε φαίνεται και πολύ διατεθειμένος να το καταπιεί το προχτεσινό.

Α ρε βλάκα Σάιμον, είδες τί θα πάθεις με τις μαλακίες σου; Θα το φας το κεφάλι σου.