Unleashed Hell Fest (Sick Of It All, Earth Crisis, Walls Of Jericho) 6.7.2010

Με headliners SICK OF IT ALL ρ πουστη μου…!!!http://www.myspace.com/hardtimesathenscity

γαμώ!!αυτά ειναι!

όχι πάλι 40ε όμως ναι?

Δεν ξερω τιποτα για τιμη…αλλα απο οτι λεει στο σιτε που τουσ κλεινει τα τουρ θα παιξουν μαζι με earth crisis +walls of jericho…:D:D:Dhttp://www.mad-tourbooking.de/pages/tour.html

1απριλιά 7 απριλίου ρε πουστη μου;; :stuck_out_tongue:

Φερτε μονους τους Earth Crisis και αφηστε τις σαλτσες ρεεεεεεεε! Αναμενουμε επισημα νεα :D:D

ισχύει αυτο που ακούγεται πάντως. πρωτίστως για τους SOIA και η καλύτερη λύση είναι να γίνει με τους άλλους 2. το λεω απο καλή πηγή :slight_smile:

Sick Of It All & Earth Crisis & Walls Of Jericho ? :-k :expressionless: :blink: 8O

ναι τελικα ειναι επισημο το αναφερει και η hardtimes στο myspace. Η κολαση πλησιαζει…

ντάξει πακέτο-όλεθρος. 8O

Ξέρουμε χώρο και τιμή?

[SIZE=“7”]EARTH CRISIS!!![/SIZE]:bounce::bounce::yahoo::yahoo:

Αυτό.

Βάλτε και τις μπάντες στον τίτλο για να φρικάρουν κι άλλοι μαζί με μένα.
Να δω πότε θα ανακοινωθεί καμιά συναυλία Σάββατο σ’ αυτόν τον τόπο!

ΟΚ!εγινε…

ΩΠ!δεν εγινε!μαλακια μου…:stuck_out_tongue:

Kαλα αυτο ειναι πονεμενη ιστορια.Ξερεις ποσα λαηβ χανω/εχω χασει γι’αυτο τον λογο ?

Τωρα εγινε. 8)

Κατα πασα πιθανοτητα μεσα. Κολαση καλοκαιριατικα. 3 πραγματα θα με κανουν να το χασω. Α) Ελλειψη χρηματων. Β) Ακομα και αν εχω διαθεσιμα λεφτα αν ειναι τσιμπημενη η τιμη θα το σκεφτω σοβαρα. Γ) Αν γινει σε κανα ΑΝ ξερω γω γιατι θα αφησουμε τα κοκκαλακια μας εκει. Αν δεν συμβει κατι απο αυτα, αχαστο!

Πλέον ξέρω! :stuck_out_tongue:

Θα κατάλαβει πολύ χώρο το ποστ, γι’ αυτό…

[SPOILER][SIZE=“6”]ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ???

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ: UNLEASHED HELL FEST, KAI ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΦΟΡΟΥΣΕ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΑΘΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ. ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ

ΑΣΛΚΦΞΔΑΙΤΘΜΟΡΩΘΤΑΟΨΟΡΥΤΗΡΡΤ[/SIZE]

Ποο ρε πουστη ευτυχως που’ ναι ιούλης και ξεμπερδεύουμε με εξεταστικές. Fuckin yeahhhhh. Mη τύχει κανα ατυχές συγκλονιστικό απρόοπτο γενικά γιατί αυτοκτονώ[/SPOILER]

Η καψουρα μου με SOIA ειναι λιγο πολυ γνωστη αλλα η φαση ειναι Earth Crisis,τελος.

Ρε εγώ και για τα 2 πεθαίνω, αλλά λίγο περισσότερο για SOIA γιατί όταν είχαν έρθει ήμουν εκτός αθηνών και είχα πέσει σε κατάθλιψη. YESSSSSSSSSS REEEEEEEEEEEEEEEE

καλά φέτος πάω για hatebreed, agnοstic front, soia, earth crisis. ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΑ