Unleashed Hell Fest (Sick Of It All, Earth Crisis, Walls Of Jericho) 6.7.2010

Έτσι, να φρικάρουν κι άλλοι σιγά σιγά! 8)

Κι επίσης φαντάζομαι τη χαρά του outlawtorn! :wink:

νταξει για SOIA τι να πω!τους ειδα εξω περσι και ενω σε σχεση με τισ αλλες μπαντες που παιζαν δεν καιγομουν τοσο πολυ…καυλωσα την ζωη μου ειναι απιστευτοι…απο τα καλυτερα λαιβ που εχω δει…

ποοο ξανακοιτάω το μπίλινγκ και δεν το πιστεύω. Μην αφήνετε να θάβεται το τόπι

ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ!!!

και δεν εχει ολοκληρωθει το billing ακομα:)

Παίζει δηλαδή κάτι άλλο απ’ έξω?

Reunion Burnt By The Sun και add στο billing :stuck_out_tongue:

αυτα ειναι!!!

Κόλαση. Ελπίζω να καταφέρω να κατέβω Αθήνα τότε.

λεπτομερειες τωρααααααααααααααα

εδειρα ηδη τι γιαγια γειτονισα , και αυριο ξυπναω πρωι πρωι να περασω και το νηπιαγωγειο ενα χερακι … αουααααα SICK OF IT ALL ΡΕΕΕΕΕ.

Ρε κανά νέο απ’ αυτή τη λαιβάρα???!?

Playfalse Τη Τετάρτη 26 Μαΐου ξεκινάει η ηλεκτρονική προπώληση του Unleashed Hell inFest , φέτος θα εμφανιστούν οι Sick Of It All , Earth Crisis και Walls Of Jericho και το οποίο θα γίνει στις 6 Ιουλίου στη Σφεντόνα (Λ. Αλεξάνδρας22, Αθήνα).

-Τα πρώτα 50 online εισιτήρια θα είναι διαθέσιμα από τη Τέταρτη 26 Μάιου έως και την Πέμ…πτη 3 Ιουνίου στη τιμή των 30 Ευρώ στη διεύθυνση : http://uhf2010.eventbrite.com/

-Από τις 4 Ιουνίου έως και την 1 Ιουλίου θα μπορείτε να βρείτε online εισιτήρια στην τιμή των 35 Ευρώ (Περιορισμένος Αριθμός) στη διεύθυνση : http://uhf2010.eventbrite.com/
-Επίσης από τις 10 Ιουνίου θα μπορείτε να προμηθευτείτε εισιτήρια και από τα Fnac ( Mall , Μοναστηράκι , Γλυφάδα) και στο Ticket House στη τιμή των 40 Ευρώ.

-Την ημέρα της συναυλίας τα εισιτήρια θα πωλούνται 45 Ευρώ στην πόρτα.

FUCKIN YEAH

Έχω τελείωσει τότε εξεταστική και το εισητήριο πολύ καλό!!! Τι άλλο???
[SIZE=“6”]
ΚΑΥΛΑ ΡΕΕΕ!!! ΛΑΙΒΑΡΑ!
[/SIZE]

Νταξει το 40αρι δεν το λες και πολυ καλο! Αλλα οντως η συναυλια καυλα!

΄βασικά διάφοροι μου’ χαν πει οτι θα’ ναι πανάκριβο , γύρω στα 50-60 (Αν και είναι περίεργη τιμή για μαγαζί) και απλά ανακουφίστηκα με το 40αρι

Ας βαζανε τετοιο εισητηριο να εβλεπα ποσα ατομα θα πηγαιναν!!! :lol::lol::lol:

καπου ακουσα οτι οι earth crisis ακυρωθηκαν και στην θεση τουσ θα παιξουν οι evergreen terrace…οποιος ξερει περισσοτερα ας πει…

Αμα αυτό ισχύει…

πραγματικα…

[SIZE=“7”]ΧΥΝΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

ποοοοοο τι είπες τώραααααααα

φερτε και casey jones να αφήσουμε κόκκαλακια