Unleashed Hell Fest (Sick Of It All, Earth Crisis, Walls Of Jericho) 6.7.2010

ισχύει οντως…ακυρωσαν ολο το tour οι earth crisis.

στην θεση τους οι evergreen terrace.

Είμαι σίγουρος ότι πολύ θα ξενερώσουν…ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ:smiley:

Πολλοί θα ξενερώσουν ναι.

Ακόμη κι εγώ που δεν θα πήγαινα τελικά!
Τι είναι αυτά τα ονόματα ρε που πετάς κάθε τρεις και λίγο;
Έχω μείνει πίσω!

οπότε δηλαδή έχουμε…

Sick of it all
Walls of Jericho
Evergreen Terrace

στη σφεντόνα με 40 ευρώ…

και μετά λέμε για το Λώρη![/SPOILER]

Πολύ θα ξενερώσαν οι πολλοί, εννoούσα!:lol:

Ελα ρε evergreen terrace γαμάνε! Ήθελα πολύ να τους δω. Το τίκετ για μαγαζί είναι όντως πολύ, αλλά με την άλλαγή που έγινε προσωπικά το δίνω πιο εύκολα.

Ελα ρε πουστη δεν θα παιξουν οι Earth Crisis??? Μαλακια. Ηταν ενας σοβαρος λογος για να τιμησω το λαιβ. Τωρα θα το σκεφτω. :-k

νταξει το εισητηριο καλο το βρισκω…και hatebreed terror περσι τοσο ειχε…επισης οι evergreen terrace οντως γαμανε και ας μην εινα πολυ του ειδους μου…

Ναι,τσαμπα πραμα ειναι…Ρε που φτασαμε…

40 ευρώ είναι ΠΟΛΛΑ λεφτά για ένα μαγαζί σαν τη σφεντόνα (500-600 άτομα περίπου).
40 ευρώ είχε πέρσι ΣΤΟ ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ (1000-1100 άτομα) επειδή ήταν οι Hatebreed (δηλαδή το ένα από τα δυο hc συγκροτήματα που λες ότι έχουν ένα “σταρηλίκι”. Το άλλο είναι οι Biohazard) και πάλι ήταν ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ακόμα κι έτσι.

40 ευρώ σ ΑΥΤΟ το χώρο με ΑΥΤΑ τα συγκροτήματα δεν είναι ακριβό, είναι εξωφρενικό.

αυτά από μένα.

Περσι η τιμη για Hatebreed ηταν 36 euro ουτε καν 40

καλα bleedin…εχεις ενα δικιο…αλλα χαλαρωσε…:stuck_out_tongue:

Μωρέ δεν είναι θέμα να χαλαρώσω, μια χαρά χαλαρός είμαι, πίνω καφέ τώρα και έφαγα και λουκουμά πριν, ναι. Μπδγ, υποκλιθείτε όλοι στο μεγαλείο του φρέσκου λουκουμά.

Απλά ξέρεις τι? Βλέπω ότι το πράμα ξεφεύγει και ξεφεύγει άσχημα ακόμα και στις underground συναυλίες, και δεν γκρινιάζω επειδή έχω κάτι με τη hard times, χέστηκα βασικά, απλά να, άμα αυτό το (εξωφρενικό) πράμα πάει καλά, τότε με μαθηματική ακρίβεια στο εγγύς μέλλον θα βλέπουμε φαινόμενα τύπου ξερωγώ λάιβ Himsa με 30 ευρώ, Integrity με 40 κλπ.
Άμα το θέλεις αυτό πράξε ανάλογα. Εγώ δεν το θέλω, και προσπαθώ να το αποτρέψω.

Καλα τα λετε οι περισσοτεροι εδω. Μην αγχωνεστε ομως γιατι ετσι αλλιως οι Hatebreed δεν ειναι στη φαση hardcore αρα δε χαλαει η σκηνή αυτή.
επισης όποιος ποναει τη σκηνη ερχεται και σε κανα hardcore live που αλλωστε ποτε δεν εχει 40 και 50 ευρώ.γιατι για να το παιζουν καποιοι stars κάποιος τους εκανε.αυτα τα λιγα απο εμενα.

+1 (βλ. no turning back, hope conspiracy , comeback kid, live της wak που’ ναι φτηνά και πολλά άλλα που δεν πατάει κανείς και παίζουμε μπάλα στα μαγαζιά )

Eπίσης αλλάξτε τον τίτλο. evergreen terrace αντι για earth crisis

νιώστε evergreen terrace ρεεεεεεεεε

http://www.youtube.com/watch?v=wyvAc9Q5pAU

http://www.youtube.com/watch?v=bTUWwWoRlpw&feature=related

Αστα να πανε.Αλλη μια γκαντεμια μετα τη περσινη των Slapshot.:frowning:

Τουλαχιστον οι SOIA ειναι μια παρηγορια.

ayrio αυριο τα σπαμε !!!SICK OF IT ALL ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:D

Δυστυχως η κάρτα μου είναι άδεια, και σε 7 ώρες που απομένουν μέχρι να λήξει η προθεσμια για τα 35ευρώ, δεν γίνεται να τη γεμίσω με λεφτά. Παρ’ όλα αυτά εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα’ μαι μέσα αυριο να καεί το πελεκούδι ρεεεεε… Και μετά διακοπές:D

απο ποιο σαιτ βρηκες 35αρια εισητηρια?

βλ. bold

:slight_smile: