Up the Hammers Special Edition με Manilla Road 14/10/2012 @ KYTTAPO

κλαιω με 0:50

Το καλύτερο σκηνικό ήταν εκεί που ένας τύπος έχει μόλις βουτήξει και πλέει πάνω στις μπροστινές σειρές με τα σκέλια ανοιχτά προς τη σκηνή, και τότε ο Καραζέρης παίρνει φόρα και πέφτει εκεί ανάμεσα. Priceless. Αν υπάρχει βίντεο στο νετ ειδοποιήστε με.

οποιος εχει και αλλα βιντεακια ας τα ανεβασει πλιζ

μλκς τι κομματάρα είναι το achilles war dance 8O8O8O

το παιδι που σε μια φαση ειπε για το dvd του up the hammers ηταν ο τραγουδιστης των convixion?

Ω ναι. Και αρκετά νηφάλιος μάλιστα.

0.22

:lol:

Σχεδόν 6 ημέρες μετά και το λάιβ αυτό δε λέει να βγει από το μυαλό…

Πρώτος γενικευμένος χαμός της βραδιάς (εξαιρώντας τα του Open the Gates) σε τούτο το ΑΣΜΑ:

https://www.youtube.com/watch?v=byGyqKv3TuA

0:23 :stuck_out_tongue:

Νομιζω στο Divine Victim που ηταν πιο πριν παιχτηκε το καλυτερο sing along.

Ισχύει για το Divine Victim… απλά στο Flaming Metal Systems, πώς το λένε… ο χώρος ανατινάχτηκε…

Edit: Γνωρίζει κανείς από ποια καταστήματα ήταν τα παιδιά στο merchandise? Γιατί υπήρχε καλό υλικό, αλλά ήμασταν “απροετοίμαστοι” (διάβαζε: “απένταροι”).

ένας ήμουν σίγουρα εγώ :slight_smile:

προσπαθω απο την κυριακη να θυμηθω τι ειναι αυτος ο ρυθμος που παιζει στο συγκεκριμενο σημειο αλλα δε μπορω

Μάλλον το έχεις απωθήσει γιατί είναι ο ύμνος της ΕΕ.
“Ωδή στη χαρά”, Ένατη Συμφωνία του Μπετόβεν.

Ωραία τα βιντεάκια, οικογενειακά λαιβ σαν κι αυτά είναι που μου λείπουν στην ξενιτιά.

Σεβασμός σε όσους θυσιάζουν τη μαγεία της στιγμής για να τραβήξουν τα βίντεο - παρηγοριά σε όσους δεν πήγαν, αναπόληση για όσους την έζησαν από κοντά… :respect:

ανεβασαν τη κομματαρα

https://www.youtube.com/watch?v=0E3zoHwWzjo =’)

αααιιι κουντ σαμον λουσιφαααα

ΦΩΝΑΡΑ

και φυσικα οι ανατριχιλες

πω

Manilla Road - The ninth wave live in Athens ([B]20 October[/B] 2012)

Published on [B]Oct 16[/B], 2012 by janick ka

8O

ρε ειναι πολυ μπροστα ο ανθρωπος χαχαχα

αν εχει κανεις το Hammer Of The Witches απο τη συναυλια μπορει να το ανεβασει;;
thanks

Δεν μπορεσα να ερθω σε αυτο το live και αν και εχει περασει καιρος, ζηλευω οσους ηταν εκει. 3ωρο setlist σε αυτη την ηλικια και με καλη αποδοση, τι αλλο να ζητησει κανεις? Respect.