UP THE HAMMERS V 5-6 Μαρτίου 2010 @ An Club

εκλεισαν και οι SLAUTER XTROYES !!!:smiley:

μεχρι τωρα εχουμε :

ARRYAN PATH
ATLANTEAN KODEX
DANTESCO
ENFORCER
FAITH FACTOR
?Featuring Deadly blessing singer?
IN SOLITUDE
MARAUDER
?20 Years anniversary show performing the whole 1821 album plus classics?
SLAUTER XSTROYES
WILD KNIGHT
? a night of Running wild and x wild?

Προβλεπεται πολυ δυνατο παντως…:slight_smile:

Πολυ ομορφα εχει αρχισει…Οντως προβλεπεται πολυ δυνατο! Και slauter xtroyes (απο τα λιγα που εχω ακουσει) τα σπανε ασχημα! Ευκαιρια να τους ακουσω παραπανω:):wink:

Απορία: Οι Slauter Xstroyes έχουν τον ίδιο τραγουδιστή που ήταν στους δίσκους τους ή έχουν αλλάξει;

τον ίδιο έχουν, τον παρανοικο john stewart
καλά θα γίνει μακελειό, δεν μπορώ να περιμένω

Πωωω θα γίνει της καριόλας! :D:)

Cage ρε, κρίμα είναι μετά από τέτοια δισκάρα!

Φερτε και Hibria να γινει της ιεροδουλου…Αντε γιατι θα γινουν ονομα ετσι οπως πανε και αντε να τους μαζεψουμε εδω περα μετα…Α και Harmony θα γουσταρα τρελα να δω!

THE MIGHTY DOOMSWORD WILL HEADLINE UP THE HAMMERS V! :D:D:D

της κακομοιρας θα γινει!!!

Aαααυτα ειναι8) Γουσταρω με χιλια Doomsword! Aλλα εχω ερωτηση…Θα ειναι Headliners για την 1 μερα. Στην αλλη ποιοι θα ειναι? Ή φετος θα υπαρχει μονο μια μερα?

Κιε γαμώ!!

2 μερες λογικα…εγω βλεπω slauter xtroyes τη 2η για headline εκτος αν κλεισει τπτ μεγαλυτερο (riot please)

RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT RIOT

Ντάξει νομίζω ότι αυτό το Απ δε Χάμερς μπορεί να θεωρείται ήδη το συναυλιακό γεγονός του 2010!

[SPOILER]Εκτός κι αν έρθουν οι Rush ξέρω γω.

Τόσο πιθανό.[/SPOILER]

Doomsword γαμώ, ναι, ναι, ΝΑΙ! :D:D:D

Watchtower? :please:

muscle metal!! :lol::lol::lol:

…πάω να ξεκρεμάσω το σπαθί από τον τοίχο!!! (όποιος ήταν στον Ρος δε Μπος στο ΑΝ, θα θυμάται ποιο). All hail το καλύτερο μέταλ φεστιβάλ στην Ελλάδα…

Θυμόμαστε θυμόμαστε!:lol::lol::D:D:D8)

Παμε μωρε Doomsword !
E ρε γλεντια !

λογικά Riot headline την άλλη μέρα

χαμός θα γίνει

AKOΥΣΤΕ ΤΟΝ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ! ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ RIOT ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΛΛΟ…RIOOOOOOOOT

Μακαρι να ερθουν[-o<[-o<

κατα 80% οι Riot θα είναι.Αλλά ακόμα σταυρώνω τα δάχτυλά μου για Spiritus Mortis και Solstice…:frowning: Για Dawn of winter δεν ελπίζω πλέον…