UP THE HAMMERS V 5-6 Μαρτίου 2010 @ An Club

Σοβαρα??? Αχ θεε μου ετσι και ειναι οι Riot θα τα σπασω ολα κυριολεκτικα και μεταφορικα…4 Μαρτιου εχω και γενεθλια…Θα γινει της τρελης σας λεω αν ερθουν Riot!

Καλή φάση.Για τις παραγγελιές τις δικές μου δεν το κόβω να εκπληρώνονται πάντως…Το φετινό ήταν το φεστιβάλ του ντουμ και δεν ήρθε καμμία από αυτές,οπότε δεν το κόβω ούτε για του χρόνου… :frowning:

Υ.Γ. Συγχαρητήρια για την εμφάνιση σου με το αφεντικό!

Σβήνω. Λιποθυμώ. Λίγο νερό ρε παιδιά :!:

θεκν γιού βέρυ μάτς μίστερ :smiley:

Γιορ γουέλκαμ(που λένε και στο χωριό μου)!:stuck_out_tongue:

:D:D:D:D:D:D:D

Τεράστια δισκάρα βγάλανε, κοπάνημα μέχρι τελικής πτώσης!

σου αρεσαν τοσο πολυ ε?

εμενα οχι τοσο ρε γαμωτο…προτιμω τους συμπατριωτες τους…ENFORCER!!!

περιμενουμε headliners…ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πολυ καλα ονοματα…γιατι φετος οι witchfynde δε τα πηγαν τοσο καλα…

θελω riot,jag panzer,watchtower,solitude aeturnus!!!κατι απο αυτα!!!:smiley:

Eχει ακουστει τιποτα για solitude aeturnus??:-k

όχι απόσο ξέρω. δεν είναι μέσα στις επιλογές για το φεστιβάλ μιας και έχει περάσει λίγος καιρός από τότε που μας επισκεύθηκαν

ναι,αλλα εγω θελω να ονειρευομαι!!!:smiley:

ααα,θελω και HELSTAR please!!!

Ας γίνουμε πάλι γραφικούληδες.

Θέλουμε να δούμε Jag Panzer, Riot, Doomsword, Crom, Crescent Shield, Slough Feg, Hammers Of Misfortune, Domine, Holy Martyr, Ironsword

E? E?

Majk Moti ε?:bow: + Enforcer+ Ski δηλαδή κομμάτια από Deadly Blessing!!!

Φέρτε και Armored Saint να δέσει το γλυκό!!!

ααα τωρα που ειπατε για domine…

ερχονται τον νοεμβριο στην αθηνα μαζι με Battle ram…στο On stage νομιζω…

δε ξερω αλλες πληροφοριες…

εκλεισαν οι ATLANTEAN KODEX!!!8O

μιλαμε θα γινει χαμος!!!:D:D:D

καλή φάση!

:|:|:|:|:|:|:|

Ρε θα γίνει της τρελής το πανηγύρι λέμε!

σε επικοινωνια που ειχα με τους slayter xtroyes ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα κλεισουν!

Atlantean Kodex?Καύλα!Έλα να doomιάζουμε λίγο! :stuck_out_tongue:
εδιτ:Ρε παιδιά φέρτε και Spiritus Mortis!!Έχω πάθει μουνόπλακα με το The god behind the god!

Έτσι, να κανονίζουμε από νωρίς…

Τρομερη φαση για Atlantean, οχι απλα καλη… απο τα αγαπημενα μου νεα σχηματα στον χωρο…

Γι αυτο το γουσταρω το Up The Hammers. Φερνει ΚΑΛΑ νεα σχηματα, οχι οτι κι οτι.

Με Watchtower να δουμε τι θα γινει ρε γμτ. Το χω τεραστιο καημο. Κι ελπιζω εκεινες τις μερες να μην ειμαι σε φαση νεκρος-η-ζωντανος, επειδη μια φορα παει πολυ.

Τεσπα, δε ξαναμιλαω. Ραντεβου στο θρεντ απο Φλεβαρη. α κι οποιος μ ειχε καταραστει τοτες, να μη τα ξεχναμε ε, ευχες και λουλουδια. Over & out.