UP THE HAMMERS V 5-6 Μαρτίου 2010 @ An Club

Ποοο…Praying Mantis:|:|

Freedom χαλαρα θα ειναι το καλυτερο UTH…Και τα προηγουμενα ειχαν καλα ονοματα απ’οσο εχω δει (απο απορια) αλλα φετος γινεται χαμος…

αυτά είναι

praying mantis? 8O

έλα και ριοτ τώρα :smiley:

Οι Praying Mantis από μόνοι τους αποτελούν λόγο για να δώσω το παρών για ακόμη μία φορά στο fest από τη στιγμή που τους έχασα την πρώτη φορά.

Περιμένουμε και άλλα δυνατά ονόματα.Mε Angelwitch τι έγινε;

Ενταξει, ΟΚ, μυρωδιας. Αλλα τωρα το καταλαβα και απλα περιμενω την επισημη ανακοινωση. Doomsword;;;;;;;;;;;;;;; Αααααααααργκ, ουμφφφφφφφφ, γκγρχχχχχχχχχχχ! Και Praying Mantis; Ενταξει, βαλτε και Panzer τωρα για να δουμε τον θεο της μπαλας, βγαλτε επισημη ανακοινωση και ζηταω απο σημερα μια εβδομαδα αδεια: τρεις μερες το φεστιβαλ και τεσσερις μερες η αποθεραπεια!

Θες και είκοσι μερούλες πριν, να πας στο Ζέεφελντ για προετοιμασία; Μην κατέβεις ανέτοιμος στις επίσημες υποχρεώσεις. Εγώ πάντως έκλεισα…

Παρτε και SAVAGE GRACE στο line up!!!:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:

αντιο ζωη…δε θα ζησω μετα απο αυτο…

omg, άψογα :smiley:

Καλα, μιλαμε για το γεγονος της χρονιας! Πρεπει να αρχισω εντατικα για καθε μπαντα, οι περισσοτερες μου ειναι αγνωστες, αλλά ευτυχως υπαρχει και μια σοβαρη διοργανωση οπου ολα γινονται καιροοοοο πριν. Μπραβο και παλι. Αρχιζω το ψαξιμο στα ραπιντσερια.

Υπαρχει περιπτωση να κλεισει κ η heavy/folk metal μπαντα που καθε δευτερο τραγουδι της εχει ως θεματολογια το hammer ονοματι TYR ? Λογικα θα κολλουσε γαντι σε ενα festival που ονομαζεται ετσι…

Λιποθυμώωωωωωω!!! Άμα έρθουν οι Tyr γίνομαι χώμα!!! Μακάρι ΘΕΕ!!! TYYYYYYYYYYYYYYYR!!! Σταυρώνω δάχτυλα!!!:papas::papas::papas:

Θα είναι απίστευτα. Θα δώσουμε το παρόν στο μόνο φεστιβάλ που αξίζει στη χώρα μας στον ευρύτερο χώρο του ροκ/μεταλ.

Θα έλεγα ότι ΠΕΘΑΙΝΩ αφού προστέθηκαν και Savage Grace (δηλαδή θα ακούσουμε “Trial By Fire” ξέρω γω; ΑΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!), αλλά κάτι μου λέει ότι έχουν κι άλλα να δουν τα μάτια μας μέχρι το Μάρτη. Ντάξει, το παλικάρι είναι ικανό να φέρει ακόμα Jag Panzer, Watchtower και Adramelch ας πούμε.

[SPOILER]Είχα δεν είχα πάλι έγινα γραφικός με τη γνωστή παράκληση για Watchtower (ωπ, το πα πάλι!) :smiley:

Καλά όχι σαν τον φρίντομ με τους Riot αλλά λέμε τώρα. :p[/SPOILER]

Tyr Tyr Tyr TyrTyr TyrTyr TyrTyr TyrTyr TyrTyr Tyr
Φέτος δεν το χάνω με τίποτα το φεστιβάλ, μα με τίποτα.Ήδη τα ονόματα είναι άριστα και περιμένουμε ακόμα και άλλα πολλά!!

οι adramelch ειχαν ερθει πριν 3 χρονια …οποτε παμε για τα υπολοιπα!!!:smiley:

Αντε παιδια push για TYR να ερθουνε κ Hold The Heathen Hammer High http://www.youtube.com/watch?v=fu2bgwcv43o

Μωρέ εμείς να push, που να ακουστούμε όμως??? Hail to the Hammer!!!

Αμα έρθουν Doomsword και Solstice θα γίνει της Πόπης.

Και Lamentations για Solitude Aeturnus Doom:P…Όλα τα Solstice είναι απλά υπέροχα!!!

Θα ήθελα κάποιος γνώστης των πρευην μαντις να μου κάνει μια όμορφη ανάλυση της δισκογραφίας τους. (Αχ που είναι ένας μεηδεν όταν τον χρειάζεσαι.)

Ε τσέκαρε και το φετινό, ωραίο δισκάκι είναι.