Up the hammers vii 2+3 march 2012

Hail Brothers!
Few days before Up the hammers festival 2011 and we are already announcing the first bands for Up The Hammers VII which will take place on 2+3 March 2012 in Athens, Greece.
First of all the mighty Shok Paris from USA will headline one day of the festival with this appearance being the first time ever in Greece. The band with the legendary album ?Steel and Starlight? on its ranks will blow your heads off! Second band is the Italian epic metal masters Holy Martyr. A band that has special relationship with Greece will be back with a new album to deliver hymns of Epic metal!
Up the hammers festival VII
2+3 March 2012

Shok Paris (USA)
Holy Martyr (I)

Αυτες τις μερες αρχιζα να ακουω Σοκ Παρις και τυχαια το ειδαα.Πω πωω8O

Oι Βρετανοί PAGAN ALTAR είναι ένα ακόμη συγκρότημα που προστέθηκε στο line up του UP THE HAMMERS FESTIVAL VII που θα διεξαχθεί στις 2-3 Μαρτίου 2012 στο An club.

8O8O

Που το ειδες αυτο Ασταλδε?

Εδιτ: Το ειδα και στο φβ, ασε! Ε ρε γουστααα!

Pagan Altar…αυτά είναι!!

O Γρηγορης (Eat Metal) ειχε πει πως ειχαν σκοπο να κανουν εδω το τελευταιο τους live… αν παιζει τετοιο ενδεχομενο ας ενημερωσει καποιος αρμοδιος.

αυτα ειναι!!!μαλλον θα ειναι το πρωτο up the hammers που θα επισκεφθω…

[B][SIZE=“7”][COLOR=“Red”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ! [/COLOR][/SIZE][/B]

έτσι , να βλέπω μπαντάρες !

Shok Paris?!? Πολλά χρόνια πίσω με πήγατε τώρα! Αν τραβάει ακόμα ο τραγουδιστής θα μας τινάξουν τα μυαλά ρεεεεεεεεε!

τραβάει, τραβάει…

Φέρτε Mystic Force γαμώτι μου! Θα παίξουν στο ΚΙΤ!

εκλεισαν κ οι Satan’s Host!:smiley:
το χω δει στο fb απο ποστ του διοργανωτη!respect!

οχι ρε πουστη μου…
παλι δεν εχει JAG PANZER φετος!!!

πόλεμος πάλι φέτος :smiley:

εγω σελω JAG PANNZEEEER!!!:cry::cry:

έλα μη κάνεις έτσι, ώσπου να παντρευτείς θα σου χει περάσει :stuck_out_tongue: κι εγώ θέλω domine να παίξουν όλο το champion eternal αλλά κάνω υπομονή άλλο ένα χρόνο 8)

Και Satan’s Host και (κυρίως) PAGAN ALTAR, σβήνω, λιποθυμώ, [I]λίγο νερό ρε παιδιάααααα…[/I]

Πάντως ο αποπάνως έχει ένα πόιντ, εγώ ας πούμε έτσι όπως πάει το πράγμα θα έχω δει τον Tyrant με όλα τα “υπόλοιπα” συγκροτήματά του παρά με Jag Panzer… :lol:

Έντιτ
Και τώρα αναφέρομαι βασικά στον απο-αποπάνω. Μην πετάγεσαι σαν την πούτσα ρε Έλρικ!

συγνώμη :frowning:

δεν παιζει να μην ερθουν φετος… καινουργιο δισκο βγαλανε… του πουστη!!!

edit. κ εγω θελω champion eternal!!! αλλα μπααα…

το Jag Panzer γενικά μην το αποκλείετε. όχι στα πλαίσια του UTH βέβαια…