Up the hammers vii 2+3 march 2012

εκλεισαν κ οι Γερμανοι power/speed metallers WARRANT!:stuck_out_tongue:

Nαι, 5 μήνες μετά την κυκλοφορία του τελευταίου άλμπουμ και ακόμα δεν έχουν κλείσει ούτε μία συναυλία. Μια χαρά…

Μακαρι, θελω τρελα να δω αυτη την μπανταρα live. Ειτε στο UTH, ειτε μονους τους δεν με νοιαζει, θελω να τους δω.

εδω που τα λεμε, καλυτερα μονους!!

Εννοείται. Τι να λέμε τώρα. Μόνο μόνοι. Αλλά δεν κουνιέται φύλλο από δαύτους.
Άτιμη κενωνία…που άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους ρίχνεις στα ξένα χέρια.

Λέγε(γράφε) μου τέτοια…και τι στο κόσμο:):!:

ρε ρε ήρεμα με τις ανακοινώσεις:lol::lol: πείτε με λίγα λόγια τι θα γίνει για να ξέρω πως θα βάλω τα threads.

Χλωμο(τουλαχιστον γι’αυτη τη φορα),κλεισαν στο Headbangers του 12’

Ετσι απλα λοιπον…

βγήκαν και τα τικετ

Ticket presale for the limited 100 tickets for up the hammers vii starts on tuesday 9 august from No remorse records. Price 52 euro.

Παει το 80αρι αυριο…αλλα ρε πουστη μου το αξιζουν τετοιες προσπαθειες! Χαλαλι! Μακαρι να υπηρχαν 2-3 ακομα ετσι, να βλεπουμε live της προκοπης.

SHOK PARIS, SATANS HOST, WARRANT κ METAL INQUISITOR ??? ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Θα το τιμησουμε και του χρονου!! Πηρα απο τωρα τικετ!!!

Οι ‘‘mvp’’ του φεστιβαλ θα ειναι οι [B]Metal Inquisitor[/B], να μου το θυμηθειτε. :wink:
Ε ρε πανικος που εχει να γινει ! 8)

Οι WARRANT στο WACKEN ηταν παρα πολυ καλοι.Δεν τους ειχα ξαναδει και πραγματικα με εντυπωσιασαν.

“mvp” = ??

Most valuable player

Όρος σε μπάσκετ και ποδόσφαιο συνήθως που αποδίδεται στον καλύτερο παίχτη!

οι finger of scorn (cirith ungol tribute band) θα παίξουν στο warm up στο bat city…

[SPOILER]E ΡΕ ΚΑΥΛΕΣ:!::!::!::!::!::!:[/SPOILER]

Εδιτ: τι διάολο, μόνο εμένα συγκίνησε ότι θα ακούσω live κομμάτια cirith ungol??? :stuck_out_tongue: (έστω και από tribute band)

και γαμω !! R.I.P. Jerry…

τσιμπησα τικετο διημερου ! :smiley:

Παιδάκια, καλημέρα. Μια είδηση που μάλλον ανδιαφέρει αρκετούς. Οι Skyclad στο προσεχές Up the Hammers.

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=7029