Up the hammers vii 2+3 march 2012

καλα μιλαμε ακουω το αλμπουμ των Gae Bolga κ ειναι πολυ καλο!!!ευχαριστη η εκπληξη που θα παιξουν!!!αυτα ειναι!

[SPOILER]Όνειρο χθες το βράδυ…
το UP THE HAMMERS γινόταν στη λαρισα, στο κηποθεατρο(το οποίο βρέθηκε να εχει στέγαστρο!)…φίσκα απο κόσμο που στους Sorrows Path παραληρούσε.! μαζί τους ήταν ο τραγουδιαρης των enforcer.!

*είχα πρόβλημα με το στομάχι χθες το βράδυ
**δώσε οφ τοπικ στον λαό[/SPOILER]

To ποιντ από αυτά που κράτησα ήταν ότι έστω και κοροιδευτικα μου λες εμένα για σεβασμο ενώ στην πρώτη πρόταση στην ουσία μου πατάς τη μουρη στο πάτωμα και χοροπηδάς και από πάνω :stuck_out_tongue:

Και τέλοσπάντων για να μην το τραβάω πολύ γιατί μάλλον όλοι άρχισαν να με βαριούνται, για να συγκρίνεις με τα παλιά πρέπει να γίνει και το τωρινό έτσι; Οπότε γι αυτό λέω πως δεν μπορούμε να μιλάμε για σύγκριση. Και κριτική να κάνουμε, προφανώς, αλλά μη φτάνουμε σε σημείο να τα καταδικάζουμε όλα πριν καν συμβούν. Ντάξει κι εγώ ας πούμε δεν είχα στο ονειρό μου να τους δώ έτσι, αλλά είπαμε, κρίνουμε εκ του αποτελέσματος.

Και τέλος εδώ γιατί σεβομαι το signature και τα βιντεά σου :slight_smile:

κοιτα τωρα,για κατι βιντεα κι ενα σιγκ χανουμε φλειμινγκ=.=

ΤΟ ξέρεις ότι γίνομαι και επιθετική ενίοτε, μη με προκαλείς :stuck_out_tongue:

φαντάσου πόσο σέβεται έμενα λόγω σιγκ.

Άγρια γκόμενα η Τάτσομαν. 8)

[SPOILER]ΜΗ, ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΛΕΩ, ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ[/SPOILER]

Είστε καθυστερημένοι αμφότεροι :stuck_out_tongue:

μπονους χαζογκομενίστικη απάντηση,
γουρούνι τόλμα να σηκώσεις χέρι και
αχ ωρε Γρακχε με κολακεύεις
νιάου. :-s

για κάτι πιο σημαντικό τώρα,
ερώτηση 1, ξέρουμε ποιες μέρες θα παίξει κάθε μπάντα ή έστω υπάρχει μια ιδέα;
ερώτηση 2, οι skyclad & shok paris θα παιξουνε ως headliners 2 διαφορετικες μερες;

Μερσιμποκου.

Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν έχει ασχοληθεί με την εμφάνιση του ιστορικού συγκροτήματος των Pagan Altar. Δεν παρακολουθούν doomsters το thread? :stuck_out_tongue:

οχι. τι να το κανουμε αμα ο ντραμμερ προλαβαινει μεταξυ των ριφς να στριβει τσιγαρο ?

[SPOILER][B][SIZE=“5”]SPEED ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE][/B] :smiley: :smiley: :smiley: [/SPOILER]

ΠΕΣ ΤΑ ΓΑΜΩ :!:

=D>

Γατάκια, οι Pagan Altar σας σκίζουν το είναι.

Eγω σκεφτομαι να παω μονο για Pagan Altar,δε με ενθουσιαζει καποιο απ’τα υπολοιπα ονοματα.Αλλα δεν ξερω αν συμφερει οικονομικα,δεν ξερω και ποσο κανει το εισητηριο για μια μερα,αλλα φανταζομαι αρκετα

Επιτέλους! Ένας doomster! :stuck_out_tongue:

Γελάω :lol:

για ποιο λογο ακυρωσαν οι Satan’s Host ξερουμε???
μηπως παιζει τιποτα με τυραννο και Panzer???:-k

Δεν εχει να κανει με πανζερ.

Κακώς. Θα’πρεπε…

άντε να ανακοινωθούν κ οι μέρες που θα παίξει το κάθε συγκρότημα .

ελπίζω pagan altar, metal inquisitor,warrant ,holy martyr να παίξουν την ίδια μέρα :roll:

ειναι ο us-metal εδω γι αυτο τα λες!!:D:D:D