Up the hammers x anniversary edition

Ok… Είναι πολύ νωρίς ακόμα, αλλά πιστεύω ότι αφού έχει πλέον κλείσει το lineup πρέπει να μπει εδώ, για να το βλεπυμε που κ που κ να μας φτιάχνει το κέφι! Οπότε…

Από fb.

Hail Swordbrothers!
Up the hammers X anniversary edition is now complete! We strongly believe that this is one the best festival line ups ever! First of all a dream will come true. Manilla road will perform their frist European appearance with Legendary drummer Randy foxe known for his unique drumming in albums like ?Open the gates?, ?The Deluge?, ?Mystification?, ?Ouf the abyss? and ?Courts of Chaos?. In our opinion Randy is the best drummer ever walked the earth and we are really proud this will be his first European show ever!!! Manilla road will perform 2 different sets one with current amazing drummer Neudi and one with the mighty Thrasher!!! Another amazing addition is the European Kings of Epic metal Doomsword!!! Doomsword make their come back after the amazing performance as support to Warlord. Need more? The new star in Epic metal scene Atlantean Kodex will also be a part of our festival alongside with 2 of the best Greek bands of our times, Convixion and Wrathblade complete for now our huge announcement!

Ticket price for 2 days is 55 euro and they will be available on 6 March 2014 in UP THE HAMMERS FESTIVAL IX. Make sure you get one before its too late!

MANILLA ROAD (USA) First time in europe with drummer Randy foxe!!!
TITAN FORCE (USA)
OMEN (USA) 30 years anniversary “warning of danger” show!!
DOOMSWORD (I)
SLAUTER XSTROYES (USA) 30th anniversary "Winterkil"l show!!
CRUSH (GR)
BATTLEROAR (GR) Exclusive show with 3 different line ups and Kenny Powell of Omen as special guest!!
ATLANTEAN KODEX (D)
VALOR (GR)
DEXTER WARD (GR/IT)
DAMIEN THORNE (USA) Special show performing the entire “sign of the jackal” album WRATHBLADE (GR)
CONVIXION (GR)
BATTLE RAM (IT)

Αντίο ζωή.

αυτα ειναι!!

του χρονου δε βλεπω να μας χωραει το κυτταρο

Γαμω τα line up!!!

Αυτο δεν ειναι λαιν απ, ειναι τα δυο τελευταια επεισοδια του σπαρτακου!

ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ. ΣΑΓΑΠΩ

:’)

Αλλά ΝΑΙ! ΝΑΙ! ΝΑΙ!

Πάλι θα ζήσουμε στιγμές αξέχαστες.

Καμμια μπαντα που δεν εχει ξαναερθει θα παιξει?

οχι γιατι ειναι το επετιακο και κανουμε ενα best of απο οσα εχουμε δει εως τωρα.
αν και manilla με thrasher δεν εχουμε ξαναδει:)

…και σιγά μην μας πειράζει που έχουν ξανάρθει:roll: :slight_smile: :!:

Έχουμε 2014. Λογικό είναι μετά από 40 και βάλε χρόνια ιστορίας του μέταλ να μην υπάρχει μπάντα που να μην έχει επισκεφτεί την Ελλαδίτσα μας έστω μία φορά.

Α ενταξει τοτε:)

Υπαρχουν μπαντες,στο underground

Δικιο εχετε και οι δυο. Ναι μεν υπαρχουν μπαντες που ακομα δεν εχουν ερθει οπως επισης αληθεια ειναι οτι τα περιθωρια εχουν αρχισει να στενευουν επικυνδινα. Οι επιλογες που θα κανουν το μπαμ πλεον ειναι ελαχιστες και οι πιο πολλες ανενεργες. Στο επιλογη μας να κανουμε best of το επετιακο ομως δεν ειχε κανενα ρολο αυτο. Θελαμε να γιορτασουμε παρεα με φιλους τα 10 χρονια μας:p

Μπραβο σας,συνεχιστε:thumbup:

Το δικό μας ΚΙΤ!

Απλά πληροφοριακά, και with a grain of salt μιας και οι πληροφορίες είναι από διοργανωτή και λοιπούς, η συναυλία πάει ολοταχώς για sold out από τώρα μιας κι, απ’ ό,τι κατάλαβα, έφυγε ένας σκασμός εισιτήρια στο KIT και συνολικά έχει φύγει πάνω απ’ το 80%. Εγώ πήρα χτες τελικά και είχε μείνει μισό μπλοκάκι, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο δισκάδικο, και ο μαγαζάτορας λέει ότι δεν υπάρχουν άλλα να φέρει. Επίσης για αλλαγή χώρου, για ασαφή λόγο, δεν παίζει, σύμφωνα με Καραζέρη πάντα.

Κοινώς, sounds harsh, αλλά σπεύστε, όποιος είναι.

^^ και εγω τα ιδια ξερω και διαβαζω γενικα, εχω παρει εισητηριο απο την πρωτη μερα…και επειδη γενικα ειμαστε της τελευταιας στιγμης, και του στυλ “ωχου μωρε θα βρω απεξω” και 'σιγα μην γινει sold out" καλο θα ηταν οποιος θελει να παει να παρει ticket τωρα για να αποφυγει τα δυσαρεστα…προβλεπεται χαμος!!! Ασε που αμα γινει sold out, παιζει να προστεθουν κανα δυο ονοματα ακομα (απο οτι διαβασα…)

κ εγω το τσιμπησα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.ελπιζω να ζουμε μεχρι τοτε