Up the hammers x anniversary edition

Μα δεν νομίζω να είναι εκεί το θέμα. Μου φαίνεται απόλυτα λογικό να μη σκεφτεί κάποιος να πάρει τίκετ 11 μήνες πριν, δεν έχουμε κι ετήσιο συναυλιακό μπάτζετ να φεύγουν όλα τα λεφτά in advance. Κι εγώ δηλαδή φοιτητής είμαι, λόγω αυτού του εσπευσμένου έξοδου πρέπει να κάνω τώρα το σκατό μου παξιμάδι για λίγο για να βγω. Απλά λόγω των γεγονότων, είμαστε λίγο σε φάση ποιος θα προλάβει, κακώς για μένα. Ίσως να έπρεπε να βγουν από Σεπτέμβρη τα εισιτήρια.

Δεν θα διαφωνησω σε αυτο που λες…και εγω το πηρα νωρις για να προλαβω και εκανα το σκατο παξιμαδι οχι μονο το δικο μου αλλα και της οικογενειας, τρια παιδια ειναι αυτα, εξοδα πολλα και για καφε και λοιπα ειναι ανεκδοτο για μενα και την γυναικα μου.

Στις 5 Μαρτίου 2015 θα γίνει το warm up show για το επετειακό UP THE HAMMERS X και ανακοινώθηκαν οι μπάντες που θα συμμετέχουν.

SACRED STEEL (D)
BATTLEROAR EARLY YEARS REUNION 2000-2002 (GR)
DARK NIGHTMARE (GR)
TOLEDO STEEL (UK)
TERMINUS (NI)

…κιαυτή στάνταρ μια χαρά βραδιά θά’ναι…για να νιώσουν καλύτερα όσοι δεν πάνε στις δύο κυρίως βραδιές:):!:

Στον Sirens σήμερα απέμεναν 4 εισιτήρια (πλέον 2) και στο fb γράφτηκε το πρωί ότι δεν πρέπει νάναι πάνω από 35 σύνολο.

Λύγισα… :naughty:
Θα εκνευριστώ αρκετά αν έχουμε τίποτα σημαντικές ακυρώσεις του χρόνου. Αντιθέτως, δηλώνω ότι δεν θα εκνευριστώ καθόλου αν, λόγω ζήτησης, βγουν άλλα 500 εισιτήρια διημέρου με αξία καναδυό ευρώ πάνω από όσα έδωσα εγώ και αλλάξει και το venue για να χωρέσουμε όλοι.

Θα γίνει αλλαγή στο venue? Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό? Φράγκα δεν παίζουν αυτην την εποχή και το βλέπω να γίνεται sold out πριν τον Σεπτέμβριο.

^^ Απο οτι ξερω εχουν μεινει καμια εικοσαρια εισητηρια και ειναι θεμα ημερων το sold out.
Για αλλαγη χωρου δεν παιζει. (τουλαχινστον ετσι εχει πει ο διοργανωτης).

Χαίρομαι που τέτοιες συναυλίες γίνονται sold out. Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να διαθέσω ούτε ένα ευρώ αυτή τη περίοδο. Ένα χρόνο πριν sold out δείχνει ότι υπάρχει κοινό, αλλά τα 600 εισιτήρια είναι πολύ λίγα.

Νόμιζα ότι πάνε προς sold out τα εισιτήρια του διημέρου, που είναι τα μόνα που έχουν κυκλοφορήσει ως τώρα. Δεν είναι η πρόθεση των διοργανωτών να κυκλοφορήσουν αργότερα (ίσως αρκετά αργότερα, αφού οριστικοποιηθεί το μπίλινγκ για Σάββατο και Κυριακή) και εισιτήρια για καθεμιά από τις δύο μέρες, όπως κάθε χρόνο;;;

Λογικα θα το πανε σε μεγαλυτερο χωρο. Μακαρι δηλαδη…

Μακάρι ρε φίλε. Πόσο να χωρέσει το Κύτταρο? 600-700 άτομα το πολύ. Τέτοια φεστιβάλ είναι για 1500 μίνιμουμ. Και σε τέτοια τιμή διημέρου πάταγο θα κάνει. Όπως και να 'χει μπράβο και στους διοργανωτές αλλά και στους Έλληνες μεταλλάδες που τιμούν τέτοια event.

πως να περιμένεις 9 μήνες τώρα…

Μικρό, ασήμαντο bump γιατί στο line-up του warm-up προστέθηκαν οι…

[SPOILER]High Spirits

[SPOILER]ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ[/SPOILER][/SPOILER]

Χτυπιέμαι από τώρα

Απο το facebook:
Hail Swordbrothers!
We have good news about the extra tickets! We don?t know the exact amount yet as we still need to confirm the exact guests/press number but we will certainly release a really small amount of day tickets for 32 euro each on November 3rd 2014 9:00am. Based on ticket requests we received since sold out of the 2 day tickets was announced it should be a matter of few hours/days before they are completely gone, so now there are no excuses. Tickets will be available only from no remorse records store.
In other news we are happy to announce the addition of a special Tribute to bathory/Quorthon which was is and will be one of the most important/influential musicians of our beloved music. This will be a one off event on the night of 7 March 2015. Kostas Tzortzis/Battleroar on Guitars and Grigoris Vlachos/Marauder on drums will pay tribute to our beloved epic metal heroes with special guests on Vocals Nethmeanga of Primordial and Sakis from Rotting Christ. At the moment our guests have free schedule on that date but since their bands are really busy, we will reconsider our options in case something occurs.

So here is the final line up:

Friday 6/3/2015
Titan Force
Omen
Doomsword
Atlantean Kodex
Battleroar III
Dexter Ward
Damien thorne
Convixion
Magister templi

Saturday 7/3/2015
Manilla road
Slaugter Xstroyes
Tribute to Bathory
Crush
Battleroar II
Valor
Wrathblade
Battle ram

Ταχυπαλμία

the same, αουφ γκριχις:

[SPOILER]παιχτε όλο το τουαιλαιτ και ότι άλλο γουστάρετε[/SPOILER]

Πόσο θα γαμήσει αυτό αν γίνει!!! Ήδη λέρωσα το σωβρακάκι μου…