Up the hammers x anniversary edition

Αν δεν υπήρχαν επιχειρηματίες, συναυλίες δε θα έβλεπες.

Χαρα στο κουράγιο σου που εκατσες και έγραψες ολη αυτη την έκθεση με τρομερη λεπτομερια, ουτε εγω δεν θυμόμουν αυτες τις ημερομηνίες!! Με τιμα ιδιαίτερα η προσπάθεια σου.
Μανωλης Καραζερης

Επιχείρηση και όχι μετάλλαδες η Eat Metal, μάλιστα.

Καλά το Up the Hammers το διοργανώνει ο Καραζέρης, όχι η Eat Metal, αλλά το νόημα δεν αλλάζει. Ό.τι γνώμη και να χει κανείς για τον Καραζέρη, ένα πράγμα δεν μπορεί να αμφισβητήσει - ότι είναι μεταλλάς. Έλεος δηλαδή!

Δεν το πιασες.

Η μομφή ήταν ότι ο Καραζέρης και ο Γκρεγκ τα τακιμιάσανε μεταξύ τους με τους όστρογκοθ γιατί είναι επιχειρηματίες και όχι μετάλλαδες.

Επίσης η ανάλυση “πόσοι είναι οι μεταλλάδες, πόσοι θα πήγαιναν δυνητικά, πόσοι τελικά θα πάνε” μου προκάλεσε ένα μικρό δάκρυ.

Κατά τη γνώμη μου πάντως θα έπρεπε και τα υπόλοιπα εισιτήρια να προπωλούνται ως διήμερα των 55 και αν ξέμεναν κάποια

Τεσπά, ας γυρίσουμε σε σοβαρά θέματα πάλι, δηλαδή το τι θα παίξει το μπάθορι τρίμπιουτ. ΕΚΟΥΙΜΑΝΘΟΡΝ ΓΑΜΩ :!:

ηταν το σημειο που οι λεξεις σταματησαν να βγαζουν νοημα και αρχισαν να ειναι γραμματα που χορευουν μπροστα στα ματια μου

τετοιες μαλακιες ειχα να διαβασω απο οταν ο φραγκος ειχε κανει ριβιου στο λαιβ των μανογουορ το 07 στην αθηνα.

Χαχαχα

Και εγω το ιδιο ήθελα άλλα ηταν πάρα πολλοί αυτοί που μου παραπονεθηκαν γιατι δεν βγάζω ημερήσια εισιτήρια φετος. Υπαρχει κοσμος που δεν μπορει να ερθει δυο μερες σερι στο live και να θελει λογω δουλειας,οικογενειας κλπ, δεν μπορούμε να τον αποκλείσουμε αλλα δεν μπορει να αγοράσει και τα εισιτήρια ιδια τιμη με αυτον που τα πηρε ενα χρονο πριν και για τις δυο μερες. Τελος παντων μιλαμε για 50 εως 70 εισιτήρια αυτο ειναι το προβλημα τωρα?

Όχι, δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα, εξάλλου όποιοι θέλαν να εξασφαλίσουν το διήμερο 55άρι το έκαναν από νωρίς.

anyway to make a long story short. Εγω ουτε αντιπάλους θελω να εχω ουτε πότε κοιτούσα τι κάνουν οι άλλοι διοργανωτές. Με τους περισσότερους διατηρώ άριστες σχέσεις. Εγω κανω αυτη την προσπάθεια και βαζω μια τιμή σε αυτο. Οποιος θελει ερχεται οποιος δεν θελει κάθετε σπιτι του. Δυστυχώς η ευτυχώς οι διοργανώσεις είναι το χόμπι μου οποτε σίγουρα εχω κάνει λάθη. αυτα απο εμενα καλη συνέχεια σε ολους.

Περιμενα ανακοινωση για τα εξτρα εισιτηρια σκεπτομενος οτι δεν ξερω αν θα μπορεσω και για τις 2 μερες. Ειχα προτιμηση στην 2η λογω Manilla Road, τωρα που προστεθηκε και το tribute στους Bathory δεν χρειαζεται περαιτερω σκεψη, στις 9 Νοεμβριου εκει για αγορα εισιτηριου… Tribute Bathory, ω ρε μανα μου…

δε ξερω τι κουμαντα θα κανεις, αλλα αν χασεις τον πολεμο kodex/doomsword/omen θα εισαι μεγαλος ΦΛΩΡΟΣ

Ειναι και η μαλακια οτι πρεπει να βγαλω εισιτηρια τοσο καιρο πριν… Τεσπα θα δω τι θα κανω…

και επειδή κάτι crosstitution και distinguish to kill τα ξεχνάμε.
Ας παίξουν τουλάχιστον το of doom… για προφανείς λόγους και αν θέλουν να κάνουν την έκπληξη στα epics ας παίξουν αυτό :
[U]http://www.youtube.com/watch?v=bEGirppYE84[/U]

Πηγα και πηρα εισιτηρια σημερα για τριημερο (ελεω High Spirits) και ειχε μια μικρη ουρα απ’ τις 9 η ωρα… φανταζομαι μεχρι το μεσημερι θα εχει, αλλα μη το καθυστερησετε ιδιαιτερα.

Την Κυριακη 9 Νοεμβρη δεν θα ειναι διαθεσιμα εισιτηρια, εχει και τωρα?

Εεε, οχι, σημερα ηταν να βγουν τα εισιτηρια. 3 του μηνος.

Εγώ έσκασα γύρω στις 9 και τέταρτο και δεν υπήρχε κανείς. Κύριος το πήρα κι έφυγα.

Θα εχει ακομα αυριο εισιτηρια για την 2η μερα?