Uriah Heep τον Φλεβαρη στην Ελλαδα! (?)

Δεν έκατσε, δεν πήγα, και κτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο#-o:):!:

Ωραια περασαμε, ζωντανια απο τη μπαντα στην καλυτερη εμφανιση τους στην Ελλαδα τα τελευταια χρονια, σετ που μου αρεσε πολυ και πολυ-πολυ τραγουδι και υπεροχη μουσικη.

Μια απο τα ίδια…:frowning:

Ρε παιδια χθες στις μια ειχα κανει εγω comment που πηγε?8O

Γαματη η συναυλια, δωσανε ρεστα οι Heep, και επεστρεψα με λαφυρα, την πετσετα του Russel Gilbrook, μια γουλια απο την μπυρα του Bernie και τρεις χειραψιες μαζι του!!! Μπορω να πω οτι ηταν Unforgetable βραδια!!!

Εχω μια υπονοια οτι τραγουδουσε playback το παλικαρι:-s

No way! Απλά σε 1-2 στιγμές είχε delay.

τι γαματη συναυλια!!! απιστευτη η μπαντα με παρα πολλη ενεργεια, καλος κ ο ηχος… μακαρι να περναμε ετσι σε καθε live!!!

αλλα εχω κ ενα παραπονο…

ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ WIZARD???:cry::cry::cry:

μαλλον σε ειδα… λιγο δεξια σου στο καγκελο ημουν…
επιασα κ μια πενα,στο πισω μερος ειχε το σημα της Hull :lol::lol::lol:, κορυφη!!!

Παίξανε κανένα Rainbow Demon?

Όχι. Πολλά δεν έπαιξαν, αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Πόσα να παίξουν;

Εσυ που επιασες το μπουκαλι της μπυρας ησουν? Εγω φοραγα ενα δερματινο και απο μεσα μια μπλουζα των Doors!!

ε τοτε σε ειδα σιγουρα… εγω φοραγα all star doors κ motley crue μπλουζα…

ναι ειδα εναν με motley μπλουζα, εσυ θα σουν!!!

Πολύ ωραία συναυλία,γεμάτη κέφι και με ωραία τραγούδια.Δεν έπαιξαν το Wizard όμως::frowning:Πήρα και εγώ πένα αλλά δεν την έπιασα,την έδωσε σε εμένα προσωπικά.:smiley: Cheers σε Cozy που είδα στο τέλος.

Πάντα τέτοια να έχουμε.:band:

:lol: Kαι εγώ κάτι ανάλογο είπα σε ένα φίλο μου με το που τον είδα: “Σαν τον Christopher Lee στον άρχοντα έχει γίνει! :p:lol:”

Πολύ καλό live, ικανοποιητικό σετ λιστ, ωραία περάσαμε! :slight_smile:

Ωραία περάσαμε και χτες !!!
Πολύ καλή συναυλία 8)8)

Να και μερικές fotos που τράβηξα από το Live:
[SIZE=“1”](την μηχανή μου μέσα δεν βγαίναμε καλύτερες … :S)[/SIZE]

Bonus setlist:

ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑΑΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :D:)

Ο Amarath βρισκοταν σχεδον καγκελο μπροστα μας (ημασταν με τοξικο 3-4 σειρες πιο πισω) και μου εκανε ευχαριστη εντυπωση που ο Μποξ εδωσε πενα προσωπικα σε καποιον. Ειδα τον Lizard να πιανει την πετσετα, βρισκοταν 2-3 μετρα δεξια του Αμarath και προς το κεντρο φυσικα.

Είναι η Amarath.:stuck_out_tongue:

Κι εγω τυφλος :lol::lol::lol::lol: Ενταξει, ενα χερι ειδα να παιρνει την πενα :p. Θα ακολουθησω τη συμβουλη του τοξικου: “ΤΟ Amarath βρισκόταν σχεδον καγκελο…” κλπ.

Τα χέρια ήτανε πολλά.Πως δεν μου έπεσε η πένα…:lol:

Τελικα ολοι εσεις οι παραπανω πρεπει να ησασταν γυρω μου κοντα…Ημουν καγκελο αναμεσα στο σημειο που ηταν ο Bernie Shaw και ο Trevor Bolder…:stuck_out_tongue:

Πολυ καλο το live σε γενικες γραμμες αν και μου ειχαν αρεσει περισσοτερο σε προηγουμενο που τους ειχα δει…Παντως επιασαν και σε αυτο υψηλα στανταρ…Το σετλιστ αρκετα καλο και ειχε και ενα προσωπικο αγαπημενο μεσα…Return To Fantasy…Κατα τα αλλα λογικο να υπαρχουν παραπονα…Τοσα χρονια δισκογραφια ολο και κατι θα λειπει…Εδω λειπει χρονια το Sympathy σε αλλα θα κολλησουμε…??

Πηρα και εγω πενα απο Mick Box να δηλωσω…:stuck_out_tongue: