Uriah Heep τον Φλεβαρη στην Ελλαδα! (?)

Ωραία περάσαμε και χτες !!!
Πολύ καλή συναυλία 8)8)

Να και μερικές fotos που τράβηξα από το Live:
[SIZE=“1”](την μηχανή μου μέσα δεν βγαίναμε καλύτερες … :S)[/SIZE]

Bonus setlist:

ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑΑΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :D:)

Ο Amarath βρισκοταν σχεδον καγκελο μπροστα μας (ημασταν με τοξικο 3-4 σειρες πιο πισω) και μου εκανε ευχαριστη εντυπωση που ο Μποξ εδωσε πενα προσωπικα σε καποιον. Ειδα τον Lizard να πιανει την πετσετα, βρισκοταν 2-3 μετρα δεξια του Αμarath και προς το κεντρο φυσικα.

Είναι η Amarath.:stuck_out_tongue:

Κι εγω τυφλος :lol::lol::lol::lol: Ενταξει, ενα χερι ειδα να παιρνει την πενα :p. Θα ακολουθησω τη συμβουλη του τοξικου: “ΤΟ Amarath βρισκόταν σχεδον καγκελο…” κλπ.

Τα χέρια ήτανε πολλά.Πως δεν μου έπεσε η πένα…:lol:

Τελικα ολοι εσεις οι παραπανω πρεπει να ησασταν γυρω μου κοντα…Ημουν καγκελο αναμεσα στο σημειο που ηταν ο Bernie Shaw και ο Trevor Bolder…:stuck_out_tongue:

Πολυ καλο το live σε γενικες γραμμες αν και μου ειχαν αρεσει περισσοτερο σε προηγουμενο που τους ειχα δει…Παντως επιασαν και σε αυτο υψηλα στανταρ…Το σετλιστ αρκετα καλο και ειχε και ενα προσωπικο αγαπημενο μεσα…Return To Fantasy…Κατα τα αλλα λογικο να υπαρχουν παραπονα…Τοσα χρονια δισκογραφια ολο και κατι θα λειπει…Εδω λειπει χρονια το Sympathy σε αλλα θα κολλησουμε…??

Πηρα και εγω πενα απο Mick Box να δηλωσω…:stuck_out_tongue:

εγω μαζι με την πετσετα παραλιγο να πιασω και μια πενα, αν δεν με εσπρωχνε ο φιλος απο πισω μου!!!