Uriah Heep τον Φλεβαρη στην Ελλαδα! (?)

Eπιβεβαιώνω πως όλα τα λίγο μεγαλύτερα παιδιά θα είμαστε εκεί! 8)

Εννοείται. Οι παλιές αγάπες δεν πεθαίνουν ποτέ.

Eπιβεβαιώνω πως όλα τα λίγο μεγαλύτερα παιδιά θα είμαστε εκεί!

εγω ομως που ειμαι μικρο παιδι θα ειμαι εκει!!! αντε αλλες 9 ωρες για να ανοιξει το gagarin!!! See u there!!!:smiley:

Καλά να περάσετε παιδιά.:slight_smile::cry:Ευτυχώς τους έχω δει 2 φορές

Κανένας από Σαλόνικα να μας πει πως ήταν και κάνα setlist ???
Όπως και να έχει Cu there !!! :wink::wink::wink:

Ξεκιναω σιγα-σιγα… αντε, καλα να περασουμε!!!

Kαλά δέκα ώρες μετά και ούτε ένα ποστάρισμα;
Τόσο χάλια ήτανε;
Πλάκα κάνω. Μια χαρά συναυλία ήτανε. Κεφάτη, ζωντανή, με τρομερή συμμετοχή του κόσμου, με πολύ καλό το συγκρότημα, με ικανοποιητικότατο σετλίστ (τηρουμένων των αναλογιών, πάντα θα υπάρχουν παράπονα, μετά από τέτοια δισκογραφία), με καλό ήχο, ειδικά μετά τα 4-5 πρώτα κομμάτια.

Ο Γκάντολφ ο Γκρίζος είναι κιθαρίστας στους Heep;

Δεν έκατσε, δεν πήγα, και κτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο#-o:):!:

Ωραια περασαμε, ζωντανια απο τη μπαντα στην καλυτερη εμφανιση τους στην Ελλαδα τα τελευταια χρονια, σετ που μου αρεσε πολυ και πολυ-πολυ τραγουδι και υπεροχη μουσικη.

Μια απο τα ίδια…:frowning:

Ρε παιδια χθες στις μια ειχα κανει εγω comment που πηγε?8O

Γαματη η συναυλια, δωσανε ρεστα οι Heep, και επεστρεψα με λαφυρα, την πετσετα του Russel Gilbrook, μια γουλια απο την μπυρα του Bernie και τρεις χειραψιες μαζι του!!! Μπορω να πω οτι ηταν Unforgetable βραδια!!!

Εχω μια υπονοια οτι τραγουδουσε playback το παλικαρι:-s

No way! Απλά σε 1-2 στιγμές είχε delay.

τι γαματη συναυλια!!! απιστευτη η μπαντα με παρα πολλη ενεργεια, καλος κ ο ηχος… μακαρι να περναμε ετσι σε καθε live!!!

αλλα εχω κ ενα παραπονο…

ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ WIZARD???:cry::cry::cry:

μαλλον σε ειδα… λιγο δεξια σου στο καγκελο ημουν…
επιασα κ μια πενα,στο πισω μερος ειχε το σημα της Hull :lol::lol::lol:, κορυφη!!!

Παίξανε κανένα Rainbow Demon?

Όχι. Πολλά δεν έπαιξαν, αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Πόσα να παίξουν;

Εσυ που επιασες το μπουκαλι της μπυρας ησουν? Εγω φοραγα ενα δερματινο και απο μεσα μια μπλουζα των Doors!!

ε τοτε σε ειδα σιγουρα… εγω φοραγα all star doors κ motley crue μπλουζα…

ναι ειδα εναν με motley μπλουζα, εσυ θα σουν!!!

Πολύ ωραία συναυλία,γεμάτη κέφι και με ωραία τραγούδια.Δεν έπαιξαν το Wizard όμως::frowning:Πήρα και εγώ πένα αλλά δεν την έπιασα,την έδωσε σε εμένα προσωπικά.:smiley: Cheers σε Cozy που είδα στο τέλος.

Πάντα τέτοια να έχουμε.:band:

:lol: Kαι εγώ κάτι ανάλογο είπα σε ένα φίλο μου με το που τον είδα: “Σαν τον Christopher Lee στον άρχοντα έχει γίνει! :p:lol:”

Πολύ καλό live, ικανοποιητικό σετ λιστ, ωραία περάσαμε! :slight_smile: