Uriah Heep τον Ιανουάριο σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη!

Ένα από τα καλύτερα live συγκροτήματα που έχω δει, μας επισκέπτεται τον Ιανουάριο για άλλη μια φορά!

25.01.08, Thessaloniki, Principal Club
26.01.08, Athens, Fuzz Club

Εννοείται πως θα τους δω και πάλι (4η φορά νομίζω) και θα γίνει πανικός!!!

Εισιτηριο?
Αν δεν υπαρχει κατι αλλο καλο εκεινη την περιοδο ισως παω να τους δω. Αν και χωρις Hensley, Byron δεν μου λενε και τοσα πολλα…

Οντως, χωρις Χενσλι και Μπαηρον δεν ειναι τοσο τρου, αλλα αν δεν παιχτει πουστια με εξεταστικες θα τους δω 100%.

Ναι, τους είχατε δει καμιά 10αριά φορές με Byron & Hensley και τώρα ξενερώνετε να τους δείτε χωρίς αυτούς. Ου ρε :lol:

Βουλωστο ρε:!:
Βασικα θα τους παραδεχτω αν παιξουν ολοκληρο το Τζιπσι. Την 7λεπτη προγκρεσιβια, οχι το “ραδιοφωνικο” 3λεπτακι.

Tους εχουμε ακουσει ομως… :wink:

βασικα επειδη ευτυχως ειναι σαββατο και μπορω να ερθω αθηνα αν ειδικα εχει και καλο εισιτηριο μαλλον θα παω κι εγω… :slight_smile:

αμα εχει καλη τιμη κ δεν εχει αλλο Live εκκεινη την περιοδο θα παω μαλλον! τους ειχα δει πριν πολλα χρονια κ θα θελα να τους ξαναδω!

Δύσκολη ημερομηνία αλλά θα ήθελα να τους δω…

Καλό νέο!
Άντε να τους δώ επιτέλους!
Έχω μία απίστευτη γκαντεμιά με τους Heep και δεν τους έχω δεί σε καμμία από τις προηγούμενες εμφανίσεις τους:(

Και οτι έλεγα οτι δεν έχω lives για το Γενάρη! :vibrate:

ναι ρε!!!ετσι!!!ετσι!!!πω ρε αυτα ειναι τωρα το δα.μιλαμε εχω τρεαλαθει~!!!11:band: :band: :respect: :eek: =D> :yahoo: :yahoo:

Δεν ξέρω… Είναι κι οι B.O.C. … Πού να πρωτοπάω?:-k

Τους εχω δει, αρα εξαρταται 100% απο την τιμη του εισιτηριου. Δεν ημουν ποτε κανας τρελος οπαδος, αλλα δε θα με χαλαγε να τους ξαναδω.

Καλη φαση , αν η τιμη του εισητηρίου ειναι ανθρωπινη και αν δν εχει καμια αλλη συναυλια εκεινο τον καιρο θα παω , γιατι δν τους εχω δει και θα ηθελα να τους δω σε καποια φαση. Αν καποιος μαθει τιμες για τα εισητηρια ας το ποσταρει.

Οι Blue Oyster είναι 5 μήνες μετά ρε.

Ενώ άμα ήταν κοντά δε θα πηγαίναμε και στα 2;:stuck_out_tongue:

//Δεν είσαι ο μόνος…

Εγώ θα πήγαινα πάντως. :wink:

Κι αν ανακοινωθεί κανά έκτακτο?

ρε παιδια πρωτον ειναι στανταρ?εχουν βγει τα εισιτηρια?? κ δευτερον κανα σετλιστ???