Vektor - Terminal Redux

Αυτό.
Λίγες κυκλοφορίες σε (οποιοδήποτε) ιδίωμα έχει 30+ βάλε χρόνια στην πλάτη, ακούγονται τόσο φρέσκιες όσο τα 2 Vektor.

Την παλευεις; Ποιοι ειναι αυτοι οι βεκτορ που ειναι καλυτεροι απο τους sepultura? το φορουμ ειναι μονο για αγγελιες και για μαλακιες

Μην γαμάτε το thead με τους Sepultura την τρέλα μου μέσα. Εντελώς ανούσιες συγκρίσεις.

λιώνω που το ένα τρολλ απαντά στο άλλο!

Οι Sepultura είναι για το Thrash, ότι είναι οι Suicidal Angels για το Thrash Revival

(μια κουράδα στον ωκεανό δηλαδή).
Και να μην είχαμε Sepultura θα χαμε Sadus, Devastation, Exumer και Morbid Saint.
Η μόνη μου ελπίδα είναι να μη βγει ένας νέος Χίτλερ και να εξαφανίσει όλους τους δίσκους των τραγικών αυτών Νεάντερταλ από τη Γη.

Καμία σύγκριση και μουσικά αλλά και σε επίπεδο προσφοράς. Εντάξει μια χαρά οι Vektor αλλά δεν θα φτάσουν ποτέ το status των Sepultura. Παρόλο που οι τελευταίοι είναι ανύπαρκτοι μετά το Roots.

Βλέπω η πλύση εγκεφάλου του Hammer έχει πιάσει τόπο ε. Μπράβο παιδιά μου. Γίνατε καλά παπαγαλάκια.
ΕΙΣΤΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ ΣΕΠΟΥΛΤΟΥΡΑ.
ΤΕΡΜΑ ΦΕΗΛ

Λιώσει λιώσει, ατομάκια σαν και εσένα έκαναν το φόρουμ το μπουρδελο που είναι. Μαγκιά κλανια και εξυπνάδα το παρεάκι.καμια σοβαρή κουβέντα και οσοι δεν έχουν την ίδια άποψη είναι τρόλ. Άντε σε λίγο το φόρουμ θα γίνει χρυσή ευκαιρία.

Γουστάρετε να κράζετε σεπουλτουρα γιατί σας πονάνε . Σας πονάνε που για να ακούσετε θρας πάτε και ψάχνετε τους evile και τον vektor . πονάει ακόμα που ο μαξ δεν κάνει τη καλή να πάει μαζί τους,Που άμα ζούσε ο Τσακ και ο πιγκυ θα τον τρέχανε στα δικαστήρια για πνευματική ιδιοκτησία . Τρόλ και παπατζες … .

Εδιτ- ειναι και οι δικοί μας που γαμάνε και τους ξέχασα . Σορυ Νικόλα .

Μεγάλη η χάρη μου.

Απάντησες στον φατμίτζετοξ, εντάξει, ΟΚ :lol:.

Το ξέρω ότι γίνομαι μεγάλος μαλάκας που κάθομαι και απαντάω σε ένα τόσο κακό τρολ σαν και του λόγου σου…αλλά σας βαρεθήκαμε πια να το ξέρεις. Δεν είναι μαγκιά να είσαι το παιδί της φάπας για όλη σου τη ζωή και να το παίζεις μάγκας στο ιντερνετ. Αυτά

για τον φατμίτζετοξ πάει. ούτε quote δεν τον έκανα…

Στα λογια μου ερχεσαι, πολυ μαγκια και εξυπναδα στο φορουμ, τοσο που μερικες φορες φοβαμαι και να μπω να διαβασω

Τι να πεις ρε “μεγάλε μαλάκα” Shadow.
Οκ εγώ παιδί της φάπας, κακό, κολάσιμο και κατακριτέο.
Εσύ όμως που πήγες 35 χρονών και ακόμα λες τις ίδιες μαλακίες που σου σέρβιρε το Χάμερ τι είσαι;
ΞΥΠΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΣΕ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Η ΥΦΗΛΙΟΣ

ναι για συγκρίνετε τους τιποτένιους πιθήκους σεπουλτούρα με τους υπεργαμάτους Vektor.
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ

Afth h frash den petixainei polla ws analogia. H tha peis mia stagona ston wkeano aka ‘‘ok allo ena album’’ h’ tha peis mia kourada se vothro gia na petixeis paromoio apotelesma.'An thes na deikseis thn antithesh tha peis mia kourada se mia poikilia kreatikwn h kati tetoio shockin sta plaisia mias maxhs yin/yang, kalou/kakou…h kourada den ephreazei kai poli to nero (isa isa siniparxoun arista sth toualeta kai eftixws) kai dh to thalassino

Φίλτατη κολοκύθα,
Η παρομοίωση που έκανα ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα να πω.
Το σταγόνα στον ωκεανό θα σήμαινε ότι το γκρουπ αυτό το θεωρώ μέτριο στο θρας.
Η κουράδα στον βόθρο θα σήμαινε ότι είναι άσχημο άλμπουμ σε ένα άσχημο ιδίωμα.

Φαντάσου όμως την έκπληξη σου, όταν είσαι στη Νάξο, και όπως σκάβεις για να βρεις δόλωμα, πατάς σε μια κουράδα (ΣΙΝΤΙ ΤΩΝ ΣΕΠΟΥΛΤΟΥΡΑ).
δηλαδή δεν έχει να κάνει με την αλλαγή της περιεκτiκότητας/γεύσης/ομορφιάς του ωκεανού, αλλά με το τι αντιδραση παίρνει ένας κανονικός άνθρωπος όταν έρχεται σε επαφή με αυτό.

Καλές γιορτές, καλό Πάσχα και ψηφίστε ΕΛΛΑδα.

Διασπαστης?Προβοκατορας?Εγκαθετος?
Ψηφιζουμε μονο ΕΛ λαδα, δε μασαμε

λικαρε… αλμπουμ για πολλες ακροασεις… για να δουμε!

τι κάνουν ρεεεεε?

δίσκος κατέφθασε, Σ/Κ σε συνθήκες απόλυτης απομόνωσης και θα τα ξαναπούμε από Δευτέρα :smiley: