Vektor - Terminal Redux

Και στο πιτσφορκ αποθέωση και προώθηση, ετοιμαστείτε να γίνουν οι νέοι deafheaven, να τους ακούνε μουστακαλήδες με ριγέ πόλο μετά τα μπαρόκ ποπ.

Ω ρε φίλε, θα χουμε και αφιέρωμα θρας για non-moshers δηλαδή;;;;

Το γελάς, αλλά θα ήταν γαμώ τα αφιερώματα. Κάτσε να φτιαχτεί thrashgaze σκηνή, ακροατήριο και να μπουν για τα καλά στην μέηνστρημ μόδα τα ραφτά και θα το παλέψουμε.

Εχει να πεσει η φαπα συννεφο

Τέλος πάντως, ας μην το πηγαίνουμε τόσο μακριά, πρώτα πρέπει να δούμε αν κατόρθωσαν να γράψουν κάνα ΜΠΙΝΙΘ ΔΕ ΡΙΜΕΗΝΖ και μετά το ξανασυζητάμε.

Ενημέρωσε φίλε για να το ακούσουμε αν ειναι .

Το Beneath…είναι πιο τεχνικό βασικά.

Αυτοί ξεπουλήθηκαν όταν έφυγαν από την Cogumelo. Μorbid Visions και μετά το χάος (στο Schizo ήδη έδειξαν που το πάνε εμπορικά…).

On topic: νομίζω μπορούμε να μιλάμε για το δίσκο της χρονιάς από το Μάιο :smiley:
Σε κάθε ακρόαση βρίσκεις και νέα πράγματα (λογικό μεν λόγο διάρκειας και του ούτως ή άλλως τεχνικού τους ύφους).

Η αλήθεια βρίσκεται στο collapse, το οποίο είναι η πιο εμφατική δήλωση “ναι ρε είμαστε μεταλάδες” και από τα πιο καμμένα ποζεροτράγουδα των Manowar.

Κατά τα άλλα είμαι μόλις στις 2 ακροάσεις και είναι νωρίς ακόμα για συμπεράσματα αλλά όπως όλα δείχνουν κατάφεραν το ακατόρθωτο, να ξεπεράσουν το outer isolation.

δισκαρα… re-charging the void ό,τι καλύτερο…

Τι γράψανε οι κερατάδες (ο κερατάς βασικά), ειδικά το δεύτερο μισό του δίσκου είναι υπεράνω κριτικής. Νιώθω ένοχος που ακόμα δεν το έχω αγοράσει.

Ταυτίζομαι

Να το αγορασεις να το εχεις κανονικο.

Το 'χει βρει κανείς πουθενά; Έχω την εντύπωση ότι δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στα δισκάδικα.

Οχι ακομα…
Eat Metal ειπε θα φερει κομματια, δεν εχουν ερθει. Metal Era και Reload την Τριτη που περασα δεν το ειδα.

Η τριάδα pillars-collapse-recharging στο τέλος είναι η γαμημένη τελειότητα σε νότες.

Τα παιδιά δεν είναι καλά ε.

αυτο!

Αυτό αλλά εφτάδα, Mountains above the Sun - Recharging… Και το αγαπημένο μου μάλλον είναι το Psychtoropia. Βασικά κάτω από πένταδα σερί δεν πέφτω, αρρωσταίνω (Pteropticon - Recharging…)

ισχύει αυτό που γράφει ο βικ, κυρίως επειδ[SIZE=7][B]PTERO-PTICON[/B][/SIZE]