Velvet Revolver - Libertad

O νεος δισκος μεταφερθηκε για 3 Ιουλιου …

www.velvetrevolver.net

Αντε να δουμε τι θα λεει κι αυτος. Αν και πιστευω οτι θα ναι πολυ καλος!

Slash στο τελειως ασχετο (εγω το συνηθιζω) και επειδη εχεις τετοιο ονομα εχεις ακουσει τη συμμετοχη σου στο τραγουδι του Chris Daughtry “what i want” ?

mexri kai sto radiofono akousa pou to eipane, kiss fm den thimamai poion stathmo.

Aυτο ελειπε να μην παιζουν το δισκο με τις μεγαλυτερες πωλησεις εδω και 5 μηνες στην Αμερικη απο τις ροκ κατηγοριες…

οκ, έχω να περιμένω ένα σωρό άλλες κυκλοφορίες… οι VR θα πάνε σε δεύτερη (μη σου πω και τρίτη ή τέταρτη) μοίρα. Και να μην το ακούσω ποτέ, είμαι σίγουρος ότι δε θα χάσω τίποτα
το προηγούμενο τους ήταν καλό, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο

Αφού δεν πρόκειται να βγει το Chinese Democracy (εδώ γελάμε…:lol: )ας αρκεστούμε στο Libertad…Πάντως οι Velvet είναι ένα πολύ αξιόλογο συγκρότημα το οποίο βέβαια δεν διεκδικεί δάφνες πρωτοτυπίας αλλά μας προσφέρει απλόχερα δυνατό Ηard rock in the American way…:wink:

Chinese Democracy μια παραγωγη εκατομυριου δολαριων και εκει που ηχογραφουσαν ειναι ενα απο τα βασιλεια του Hugh Hefner με την μαστερ σουιτα του μυθικων διαστασεων καθως και το διασημο playboy club…

Το προηγούμενο απλά δεν ακούγοταν.Γεια σας.

Εμένα μου ακουγόταν κανονικά. Λάθος κόπια μάλλον σου δώσανε. Γειά σου και σένα.

To nickname που παραπεμπει στη θεα ειναι επιτηδες λαθος γραμμενο; :-k

Τuboflo να φύγει η μαρμελάδα.

Ναι dazmaniak επίτηδες είναι ιεροσυλία να βάλω κανονικά το όνομα της Θεάς που μας θυμίζει τις μεγαλειώδεις εποχές της rock που έχουν περάσει ανεπιστρεπτί εις το όνομα σημερινών μετριοτήτων :wink:

κλαπ κλαπ

νιου έντρι στα τσαρτς!

:bow: :bow: :bow:

Την ειρωνία σου αλλού.Ευχαριστώ.

Καλα ρε παιδια ηρεμηστε, αποψεις ειναι αυτες…
Καλωσηρθες Twany_Kitaen.

Ναι το χω ακουσει dazmaniak. Μ αρεσε, εσενα?

Δεν μπορουμε να κρινουμε αφου δεν εχει βγει και δεν εχει διαρευσει κατι.

Γκαζιαρικο και πιασαρικο , cool :thumbup:

Kάτω του μετρίου συγκρότημα. Δε νομίζω να κάνω τον κόπο να ακούσω το καινούριο

Πάνω-κάτω συμφωνώ… Δεν αρκεί κάτι να είναι πιασάρικο και δημοφιλές για να κάτσω να το ακούσω…

__Λέτε και ο Axl τότε να αποφασίσει να κυκλοφορήσει το δικό του…; :stuck_out_tongue: :lol: 8O :lol: :stuck_out_tongue: