Velvet revolver

Τα αποκομματα σου ειναι απο αξιοπιστο site και θα συμφωνησω κι εγω μ’αυτο οτι δεν τους εμειναν πολλα “ψωμια”.Το χειροτερο σ’αυτο το συγκροτημα ειναι οτι ο Slash εχει χασει τον ηγετικο χαρακτηρα που ειχε στους guns.Ελαχιστα σολο,αμφιβολου ποιοτητος και μικρης διαρκειας.Αδικει τον ευατο του ο “μαλλιας”.

Επιβεβαιώθηκε πως το καλοκαίρι ο Weiland θα περιοδεύσει με τους Stone Temple pilots.

Παρ’όλα αυτά την άνοιξη οι VR βγαίνουν σε περιοδεία και συζητάνε για ηχογραφήσεις 3ου album ήδη…

Από την άλλη απορία δικιά μου, όπως προβληματίστηκε και ο Slash είναι για ποιο λόγο η προώθηση του Libertad υπήρξε κυριολεκτικά μηδενική. Νομίζω πως αν το δει κανείς πιο ολοκληρωμένα, το Libertad είναι σαφώς πιο πλήρης δίσκος από το Contraband το οποίο είχε περισσότερο νεύρο ίσως. Έχω την εντύπωση πως ο χοντρός παραγωγός έκανε πίσω όταν είδε πως το promoting για τη δουλειά θα ήταν αυτό. Ούτε καν τα potential singles του δίσκου όπως το Get Out The Door δεν εκμετελλευτήκαν.

Η δικιά μου λογική λέει πωε τη στιγμή που θα διαλυθούν οι VR το reunion των GNR θα είναι πιο κοντά από ποτέ…

Επίσης, με όλη την ειλικρίνια, τη κιθαριστική μελωδία που έχει το Messages (από τα bonus tracks του Libertad) εσείς οι “πιστοί” των νέων Guns, πόσο θα θέλατε να την ακούγατε σε δίσκο με τον Axl? Εγώ πάντως θα έλιωνα…

http://www.rocking.gr/article4405.php

Τι γινετε με αυτους ,ειναι ετοιμοι να τα βροντηξουν?:-s :-k Φευγει ο weiland? Για ποιο λογο?

Λόγω reunion Stone Temple Pilots…

The time has come!
Η αναμονή τελείωσε!

Ο Scott Weiland αποτελεί πλέον παρελθόν για την μπάντα των Slash, Duff McKagan και Matt Sorum!

Με μεγάλη χαρά και ιδιαίτερη τιμή σας παρουσιάζω την νέα πεντάδα που αντιπροσωπεύει πλέον τους Velver Revolver…

Kυρίες και Κύριοι,

οι Νέοι Velvet Revolver!!!

[SPOILER]8)

Εκεί όπου τα όνειρα ΓΙΝΟΝΤΑΙ κάποιες φορές ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!


:expressionless:


[SIZE=“4”]Ναι ρε!!![/SIZE]


[SIZE=“4”]Ναι, λέμε!!! [/SIZE]

[SIZE=“4”]Έβγαλα photo με Slash και Duff!!![/SIZE][B][SIZE=“5”] :twisted:

[/SIZE][/B]

[SPOILER][SIZE=“5”]Mε Slash και Duff!!! [/SIZE] :band:

[/SPOILER]

[SPOILER][SIZE=“5”]Slaaaaaaaaaaaaaaaaaaash![/SIZE]

Ζητώ συγγνώμη από όσους “πειράχτηκαν” από αυτή την πλάκα, αλλά κατά την γνώμη μου μια τέτοια photo, ένα τέτοιο όνειρο ζωής, δεν ποστάρεται έτσι απλά!
Θέλει λίγο suspense!
Οι περισσότεροι εδώ μέσα ξέρουν πολύ καλά τί σήμαινε για μένα αυτή η συνάντηση!

Οι φίλοι αυτού του forum (you know who you are) θα χαρούν!

Όσο για τους υπόλοιπους… Ι don’t fuckin’ care![/SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]Στα πολύ γρήγορα:

Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν Λονδίνο και μέσα σε όλα αυτά που έκανα, ήταν να δώ live τους Velvet Revolver σε ένα καταπληκτικό live show, μακράν το καλύτερο που έχω δει από αυτούς, και το κερασάκι στην τούρτα ήταν η backstage συνάντηση με τα μέλη της μπάντας, πλην του τραγουδιστή!

Photo με το backstage pass, πένες, εισιτήριο και flyer από το live:

Kαι το υπογεγραμμένο Appetite For Destruction και Live?!*@ Like A Suicide από τους Slash, Duff Και Steven Adler (αυτό υπήρχε από παλιότερα), καθώς και το πρώτο μου cd ever, το Use Your Illusion II από τον Matt!

Η ηδονή απλά δεν μετριέται!!!

P.S. 1 Στο backstage area ήταν και ο Gilby Clarke!

P.S. 2 Ο Weiland πράγματι, κατά 99% τουλάχιστον, αποτελεί παρελθόν για την μπάντα!
Ήταν πεντακάθαρο στην ατμόσφαιρα…

P.S. 3 Izzy Stradlin ετοιμάσου! Είσαι ο επόμενος στόχος…

P.S. 4 Η photo σε όλη της την έκταση και μεγαλοπρέπεια!

P.S. 5 Ετοιμάζω review της συναυλίας![/SPOILER]

μπράβο μητσάρα κ εις ανώτερα !!!

σε μισώ.

ΕΤΣΙ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ!! Οπως ειπα και στο τοπικ ‘‘Βαριεμαι’’. =p

Μπραβο ρε Μητσο. Σου μενει ο Axl. Που καποια στιγμη θα γενει…

Και μαγκια σου που το κανες ολο αυτο.

31 χρονων ειμαι μόνο… Δεν με λυπασε;;;; Μαλλον το 1ο εγκεφαλικο μου ηρθε , παμε για το 2ο
σε μισω:lol:8O

μπραβο ρε μητσαραααα…!!! =D> =D> =D> =D> =D>

maiden, δες ποσο φαρδος εχει ο κωλος σου εσενα:p Ειναι απο τις φασεις που λεμε dream coming true… αντε, και εις ανωτερα(?):-s :stuck_out_tongue: :smiley:

Ετσι οπως το αρχισε νομιζα οτι πηραν τον Axl.#-o

Maiden1979, μπράβο ρε.

Τυχερέ…:wink: 8O

Δημητρη πολυ χαιρομαι ρε συ,ειλικρινα!Αντε και με τον Αξλ τωρα!!!:smiley:
Ευχομαι σε ολους εμας τους φανμποηδες αντιστοιχες στιγμες με τα αγαπημενα μας γκρουπ και καλλιτεχνες.:smiley:

εγώ εύχομαι σε όλους μας αντίστοιχες στιγμές με τα avatar σου…

Χαχαχα,ναι κι αυτο!!8)

"If you ever had a secret yearning,
Don’t you know that dreams come true…
8)

Παντα τετοια αρχηγε! :smiley:

έλα ρε Maiden!!!
ομορφιές!!!

Με το καλο και φωτο με Axl.